Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Vlasová kosmetika  >  Problémové vlasy  >  Simply You LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml

Simply You LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Vyhrajte boj se vší! * LiQuido DUO FORTE má nové ještě účinnější složení. Opakovaná aplikace dle doporučeného použití zajišťuje spolehlivou účinnost. * LiQuido DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším, v podobě šamponu a séra na vlasy . Účinkuje do 5 minut! * LiQuido DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, nen...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Simply You LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml

Popis Simply You LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml

Eshop Dr.Max píše:

LiQuido DUO FORTE má nové ještě účinnější složení. Opakovaná aplikace dle doporučeného použití zajišťuje spolehlivou účinnost. Užití LiQuido DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky. Šampon obsahuje jako hlavní účinnou složku dimethicon, který ucpává dýchací trakt vši, což vede k jejímu udušení. Šampon dále obsahuje speciální směs repelentně účinných přírodních silic. Tyto unikátní látky pečují o pokožku hlavy při výskytu vší a jejich vajíček. Doporučujeme LiQuido DUO FORTE sérum vždy aplikovat dle doporučeného použití před aplikací LiQuido DUO FORTE šamponu. Dávkování Nejdříve aplikujte sérum tak, aby byly všechny vlasy dokonale ošetřeny a nechte 5 minut působit. D

Pilulka.cz píše:

LiQuido DUO FORTE je účinný zdravotnický prostředek, který vytváří ve vlasech nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší. LiQuido DUO FORTE bojuje proti vším v podobě šamponu a séra na vlasy zdarma. Účinkuje do 5 minut!

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Přípravek LiQuido DUO FORTE působí na veš třemi mechanickými účinky (2x dušení, 1x likvidace). Je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky.
Šampon LiQuido DUO FORTE obsahuje jako účinnou složku speciální olej dimethicon a směs přírodních silic. Tyto unikátní látky vytváří nepříznivé podmínky pro přežívání, růst a množení vší.

LiQuido DUO FORTE má nové ještě účinnější složení. Opakovaná aplikace dle doporučeného použití zajišťuje spolehlivou účinnost.
LiQuido DUO FORTE představuje dvojitý zásah proti vším, v podobě šamponu a séra na vlasy zdarma. Účinkuje do 5 minut!
LiQuido DUO FORTE je založen na bázi olejů a rostlinných silic, je šetrný a dobře snášený i citlivou pokožkou, nedráždí ji, není parfemován a je vhodný i pro malé děti nebo alergiky.
S hřebínkem všiváčkem a čepicí pro zábal v balení zdarma.
LiQuido DUO X šampon proti vším
Šampon obsahuje jako hlavní účinnou složku dimethicon, který ucpává dýchací trakt vši, což vede k jejímu udušení. Šampon dále obsahuje speciální směs repelentně účinných přírodních silic. Tyto unikátní látky pečují o pokožku hlavy při výskytu vší a jejich vajíček.
Díky antibakteriálním vlastnostem navíc pečují o „poštípanou“ pokožku hlavy.
Opakovaná aplikace šamponu LiQuido DUO X omezuje opětovný výskyt vší.
Šampon je v období zvýšeného výskytu vší vhodný i k běžnému používání, neboť jeho přírodní složky vši odpuzují.
LiQuido DUO X sérum na vlasy
Speciální přípravek proti vším na bázi dimethiconu.
V ideálním případě můžete LiQuido DUO X používat také jako prevenci proti vším při jejich zvýšeném výskytu ve vašem okolí.
Doporučujeme LiQuido DUO FORTE sérum vždy aplikovat dle doporučeného použití před aplikací LiQuido DUO FORTE šamponu.

Složení:
Sérum
Aqua, Dimethicone, Triethanolamine, Glycerin, Al...

Parametry Simply You LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml

Výrobce Simply You

Podobné produkty