Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Vlasová kosmetika  >  Problémové vlasy

Problémové vlasy

Nalezeno:    74 produktů

ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml

ALPECIN Energizer Liquid tonikum 200ml Díky kombinaci aktivních látek s kofeinovým komplexem, udržuje Alpecin vlasové kořínky aktivní a navzdory genetickým dispozicím pomáhá prodloužit jejich růstové fáze.

Více informací
od 222 Kč
Koupit nejlevněji

DonnaHAIR PERFECT regenerační šampon 200ml

DonnaHAIR PERFECT regenerační šampon je určen pro poškozené a namáhané vlasy a vlasy se sklonem k třepení a lámání. Proniká do nejhlubších vrstev vlasu, intenzivně vyživuje a regeneruje oslabené části vlasů a chrání vlasy před poškozením. Šampon je vhodný pro každodenní péči. Kreatin revitalizuje buňky vlasového folikulu. Společně s keratinem a elastinem stimuluje regeneraci a aktivuje zdravý růst vlasů. Keratin a elastin regenerují a posilují povrchovou strukturu vlasů a zlaepšují tak pevnost,...

Více informací
od 205 Kč
Koupit nejlevněji

Crescina na podporu růstu vlasů (stupeň 1300) ženy 20x3,5ml

Crescina HFSC 100% 1300 WOMAN 20x3.5ml Prémiová vlasová péče navržena k ošetření řídnutí vlasů. Specifické složení pro ženy.

Více informací
od 3 319 Kč
Koupit nejlevněji

Irel Capissan FORTE jemný šampon proti vším 200 ml

<div id="content-wrap"> <div class="pageBlock clearfix" id="content"> <div id="main"> <div> <div class="boxProductDetail"> <div id="bookmarks"> <div class="bookmarkContent"> <div class="bookmark bLongDesc"> <div class="textContent"> <p class="popis">&Scaron;ampon Capillan vlasy &scaron;etrně myje a ochraňuje.&nbsp;Př&iacute;pravek obsahuje dva typy př&iacute;rodn&iacute;ch extraktů. Extrakt z&nbsp;vil&iacute;nu viržinsk&eacute;ho&nbsp;s vysok&yacute;m obsahem tř&iacute;slovin př&iacute;znivě pů...

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Kérastase Paris Stimuliste sérum proti padání vlasů 125 ml

První nutri-energetická denní péče proti vypadávání vlasů. Posiluje vlasové vlákno, udržuje hustotu zjemnělých vlasů, vyživuje a omezuje míru vypadávání vlasů. Životní cyklus vlasu je prodloužen. Okamžitý osvěžující účinek, nelepí ani nezatěžuje vlasy. Balení: 125 ml Technologie:AMINEXIL 15 000 PPM - koncentrovaná molekula posiluje upevnění vlasového vlákna ve vlasové pokožce tím, že bojuje proti tuhnutí kolagenového pouzdra. Denní aplikace zlepšuje pevnost a h......

Více informací
od 725 Kč
Koupit nejlevněji

Leroy Czech Predator Parazit sérum 100 ml 100 ml

&amp;Uacute;činn&amp;yacute; prostředek při v&amp;yacute;skytu parazitů ve vlasech. V bal&amp;iacute;čku najdete S&amp;eacute;rum 100 ml, &amp;Scaron;ampon 100 ml a kovov&amp;yacute; hřeben.

Více informací
od 355 Kč
Koupit nejlevněji

Simply You LiQuido DUO FORTE šampon na vši 200 ml

LiQuido DUO FORTE, zdravotnický prostředek, je účinný a rychlý prostředek proti vším. Při opakované aplikaci je spolehlivá účinnost zajištěna! Přípravek představuje dvojitý zásah proti vším, a to v podobě šamponu o obsahu 200 ml a séra na vlasy. Speciální hřeben na vši, čepice pro zábal a lupa pro snazší kontrolu vší a hnid je zdarma. Jedná se o šetrný přírodní prostředek, který je dobře snášený i citlivou pokožkou. Nijak ji nedráždí, není ani parfemovaný. Vhodný je i pro malé děti a alergiky. ...

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

SynCare TrichoMELATONIN roztok pro růst vlasů 20ml

Přípravek obsahuje vysoce účinné látky melatonin a diaminopyrimidin oxid, které brání nadměrné ztrátě vlasů, podporují vlasové cibulky v tvorbě vlasů a chrání již vyrostlé vlasy před poškozením.

Více informací
od 415 Kč
Koupit nejlevněji

Beiersdorf Eucerin Šampon proti vypadávání vlasů DermoCapillaire 250 ml

&amp;Scaron;ampon - ide&amp;aacute;lně v kombinaci s Eucerin DermoCapillaire Tonikem proti vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; vlasů - zpomaluje proces ř&amp;iacute;dnut&amp;iacute; vlasů.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Beiersdorf Eucerin Tonikum proti vypadávání vlasů DermoCapillaire 100 ml

EUCERIN DermoCapil. tonikum vypadávání vlasů 100ml Tonikum proti vypadávání vlasů bylo vyvinuto pro posílení vlasových kořínků díky podpoře jejich energetického zásobování a zpomalení procesu řídnutí vlasů.

Více informací
od 430 Kč
Koupit nejlevněji

Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 250ml

Bioaquanol H Regulátor vlasového růstu 250ml

Více informací
od 217 Kč
Koupit nejlevněji

Crescina na podporu růstu vlasů (stupeň 200) ženy 20x3,5ml

Crescina HFSC 100% 200 WOMAN 20x3.5ml Prémiová vlasová péče navržena k ošetření řídnutí vlasů. Specifické složení pro ženy.

Více informací
od 1 505 Kč
Koupit nejlevněji

Crescina na podporu růstu vlasů (stupeň 500) muži 20x3,5ml

Crescina HFSC 100% 500 MAN 20x3.5ml Prémiová vlasová péče navržena k ošetření řídnutí vlasů. Specifické složení pro muže.

Více informací
od 2 559 Kč
Koupit nejlevněji

Crescina na podporu růstu vlasů (stupeň 500) ženy 20x3,5ml

Přípravek pro ženy Crescina Re-Growth se soustředí na problém s řídnutím vlasů. 100% formula byla navržena pro ženy k prevenci a ošetření řídnutí vlasů závislého na fyziologických přičinách. Označuje se stupněm 500, což znamená, že jsou ampule vhodné pro střední fázi řídnutí vlasů. Základní složení přípravku Crescina Re-Growth chráněné švýcarským patentem (celkem 8 patentů) - se skládá ze dvou aminokyselin, cysteinu a lyzinu (základních složek vlasového keratinu) a speciálního růstového faktor...

Více informací
od 3 156 Kč
Koupit nejlevněji

Crescina na podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů (stupeň 200) muži 10+10x3,5ml

Crescina HFSC 100% Comp.Treat.200 MAN 10+10x3.5ml Prémiová vlasová péče navržena k ošetření řídnutí a vypadávání vlasů. Specifické složení pro muže v počáteční fázi řídnutí a vypadávání vlasů.

Více informací
od 2 509 Kč
Koupit nejlevněji

Crescina na podporu růstu vlasů a proti vypadávání vlasů (stupeň 500) muži 10+10x3,5ml

Crescina HFSC 100% Compl.Treat.500 MAN 10+10x3.5ml Prémiová vlasová péče navržena k ošetření řídnutí a vypadávání vlasů. Specifické složení pro muže ve střední fázi řídnutí a vypadávání vlasů.

Více informací
od 2 559 Kč
Koupit nejlevněji

Dixi kopřivový šampon proti vypadávání vlasů 400ml

Dixi kopřivový šampon proti vypadávání vlasů 400ml Dixi šampon s kopřivovým extraktem, příznivě působí na výživu vlasových kořínků.

Více informací
od 66 Kč
Koupit nejlevněji

Ducray Anaphase+ shamp Vypadávání vlasů 200ml

&amp;Scaron;ampon pro pos&amp;iacute;len&amp;iacute; a revitalizaci vlas&amp;#367; p&amp;#345;i vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; dod&amp;aacute;v&amp;aacute; z&amp;aacute;kladn&amp;iacute; v&amp;yacute;&amp;#382;ivn&amp;eacute; l&amp;aacute;tky nutn&amp;eacute; pro r&amp;#367;st siln&amp;yacute;ch vlas&amp;#367; a zm&amp;iacute;r&amp;#328;uje jejich vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute;.

Více informací
od 389 Kč
Koupit nejlevněji

DUCRAY Creastim lotion 2x30ml-roztok padání vlasů

DUCRAY Creastim lotion 2x30ml-roztok padání vlasů Creastim je roztok při reakčním vypadávání vlasů (po porodu, při stresu a únavě). Podporuje vlasový růst, zabraňuje vypadávání vlasů. Vlasy jsou posíleny, získají na hustotě a přispívá se k zastavení vypadávání vlasů.

Více informací
od 1 044 Kč
Koupit nejlevněji

DUCRAY Neoptide lot.3x30ml proti vypadávání vlasů

DUCRAY Neoptide lot.3x30ml proti vypadávání vlasů Zamezuje vypadávání vlasů a stimuluje růst vlasů u žen. Jeho lehká textura usnadňuje každodenní použití nezanechává vlasy mastné. Navíc Neoptide není třeba oplachovat.

Více informací
od 1 319 Kč
Koupit nejlevněji

Epicrin vlasový šampon 200ml

&amp;Scaron;&amp;scaron;ampon vyživuje pokožku hlavy z vněj&amp;scaron;ku a dod&amp;aacute;v&amp;aacute; po&amp;scaron;kozen&amp;yacute;m vlasům znovu zdrav&amp;yacute; vzhled a lesk.

Více informací
od 152 Kč
Koupit nejlevněji

EUCERIN DermoCapillaire šampon proti vypadávání vlasů 2x250ml

EUCERIN DermoCapil. šampon vypad. vlasů promo2018 Šampon proti vypadávání vlasů byl speciálně vyvinut, aby podpořil účinek Eucerin DermoCapillaire Tonika proti vypadávání vlasů. Jejich společné působení zpomaluje proces dědičně podmíněného vypadávání vlasů.

Více informací
od 599 Kč
Koupit nejlevněji

Head & Shoulders Classic clean balzám 360ml

Head & Schoulders 2v1 Classic Clean šampon a balzám proti lupům v jednom. Zanechává vlasy čisté, snadno upravitelné a především bez lupů. Složení Actizinc bojuje proti lupům a vyživuje pokožku hlavy. Základem složení šamponu Heads & Shoulders je aktivní složka ActiZinc

Více informací
od 125 Kč
Koupit nejlevněji

Helan Revitalizační vlasová voda pro ženy 30ml

HELAN Biolozione vlasová voda revitalizační na oslabené a řídnoucí vlasy pro ženy 30 ml Vlasová voda proti padání vlasů se 3 vitaminy a 5 minerály je speciálně vyvinutá pro ženy chrání vlasové váčky a působí preventivně proti jejich zmenšování a postupným atrofickým změnám.

Více informací
od 579 Kč
Koupit nejlevněji

Herb-Pharma Hair man 125 ml

Fytofontana HAIR Man 125ml Jedná se o fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů. Fyto-biotechnologické sérum na omlazení a podporu růstu vlasů je spojením tradičních rostlinných výtažků a nejnovějších biotechnologických účinných látek získaných vědeckými metodami.

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Irel Capissan FORTE ochranný balzám 200ml

<p><strong>Popis produktu:</strong>&nbsp;Př&iacute;pravek je určen k ře&scaron;en&iacute; při v&yacute;skytu v&scaron;&iacute; a hnid. Př&iacute;tomn&eacute; silice maj&iacute; jak&nbsp;hub&iacute;c&iacute;&nbsp;tak i&nbsp;odpuzuj&iacute;c&iacute;&nbsp; &uacute;činky.&nbsp;Olej ze včeln&iacute;ku moldavsk&eacute;ho vytvoř&iacute; na vlasech tenk&yacute; ochrann&yacute; povlak, kter&yacute; br&aacute;n&iacute; uchycen&iacute; parazitů, př&iacute;tomn&eacute; parazity obal&iacute;, po zaschnut&ia...

Více informací
od 138 Kč
Koupit nejlevněji

KLORANE Force tri-active 100ml řídnoucí vlasy

S&amp;eacute;rum s komplexem chinin-kogein-arginin pro hust&amp;scaron;&amp;iacute; a siln&amp;#283;j&amp;scaron;&amp;iacute; vlasy ji&amp;#382; po 6 t&amp;yacute;dnech. Vhodn&amp;eacute; p&amp;#345;i chronick&amp;eacute;m vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; vlas&amp;#367; a jejich &amp;#345;&amp;iacute;dnut&amp;iacute;.

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

KLORANE Quinine baume Vlasový balzám Chinin 200ml

KLORANE Quinine baume vlasový balzám chinin 200ml Balzám s chininem a vitamíny skupiny B, vyživující péče proti vypadávání vlasů. Prodlužuje účinek ošetřujícího posilujícího šamponu s chininem a vitaminy B KLORANE a pomáhá vlasům najít ztracenou sílu a lesk.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

KLORANE Quinine Šampon pro posílení vlasů 200ml

KLORANE Quinine šamp.200ml - posílení vlasů Šampon s výtažkem z chinovníku spojený s velmi jemnou mycí a rozčesávací bází dodávající objem. Spolu s vitaminy B činí z ošetřujícího posilujícího šamponu KLORANE opravdový zdroj energie, který unaveným vlasů navrátí sílu a pružnost.

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

L´oréal Professionnel Loréal Aminexil Control proti padání vlasů 10 x 6 ml

AMINEXIL Advance - program proti padání vlasů s aminexilem. Dvojitý princip proti padání vlasů - pro podporu pevnosti kořínků / pro stimulaci aktivity kořínků. Péče Aminexil Advance byla vytvořena, aby účinně bojovala proti tvrdnutí kolagenu a umožnila lepší uchycení vlasu ve vlasové pokožce. Balení: 10 x 6 ml Aktivní látky: Aminexil - působí proti tuhnutí kolagenu, zpevňuje vlasový kořínek, a tím je brání předčasnému vypadávaní vlasů Omega 6 - esenciální mastná kyselina, ......

Více informací
od 759 Kč
Koupit nejlevněji

La Roche-Posay Kerium DS Intensive Antidandruff Shampoo 125ml

Intenzivn&amp;iacute; &amp;scaron;ampon Kerium proti lupům - ostraňuje i přetrv&amp;aacute;vaj&amp;iacute;c&amp;iacute; lupy, zm&amp;iacute;rňuje svěděn&amp;iacute; pokožky hlavy.

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Long 4 Lashes stimulující sérum na vlasy 150ml

Long 4 Lashes stimulující sérum na vlasy intenzivně stimuluje růst vlasů a zabraňuje jejich vypadávání. Vysoce koncentrované složení prodlužuje fázi růstu vlasů-anagen a zlepšuje strukturu vlasů, snižuje jejich lámavost a poskytuje zdravější vzhled. Obsahuje Tetraxidylum - inovativní komplex obsahující vyšší koncentrace aktivních složek, který stimule mikrocirkulaci. Sérum dále obsahuje Alantoin, který zmírňuje podráždění a zklidňuje citlivou pokožku. Balení obsahuje 150 ml....

Více informací
od 579 Kč
Koupit nejlevněji

Matrix Biolage Anti Dandruff Shampoo 250ml

Šampon proti lupům Biolage z řady ScalpSync je ta pravá volba, pokud vás trápí pokožka se sklonem k tvorbě lupů. Obsahuje pyrithion zinečnatý, který je baktericidní, fungistatický a je tak silným protivníkem v boji proti lupům.Technologie:Pyrithion zinečnatý - působí proti tvorbě lupůBalení: 250 mlVlastnosti:- vhodné pro pokožku s lupy- obsahuje pyrithion zinečnatý- odstraňuje lupy- ovlivňuje vzhled viditelných lupů- při pravidelném používání odstraňuje podráždění pokožky hlavyAplikace: 1. Nane...

Více informací
od 195 Kč
Koupit nejlevněji

Milva Chininová voda 200ml

Chininová voda je vhodná pro mastné, zničené vlasy a vynikající náhrada pro suché vlasy kterým vadí šampony. Chininová voda se rychle vstřebává do pokožky hlavy a zaručuje stimulaci krevního oběhu také dokáže zpevňovat vlasové folikuly a stimuluje růst vašich vlasů. Chinin je vhodný používat dlouhodobě pro zpevnění vašich vlasů. Tato voda je ideální pro poškozené a zničené vlasy a také pro udržování vašich vlasů v kondici. Vhodná především na mastné nepoddajné a vypadávající vlasy. Balení obsah...

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Milva Chininová voda Forte 100ml

Chininové voda forte má až o 40% více naturálního chininu než Milva chininové voda. Je vhodná pro zahájení prevence vašich vlasů. Chininová voda se rychle vstřebává do pokožky hlavy a zaručuje stimulaci krevního oběhu. Také dokáže zpevňovat vlasové folikuly a stimuluje růst vašich vlasů. Chinin je vhodný používat dlouhodobě pro zpevnění vašich vlasů. Tato voda je ideální pro poškozené a zničené vlasy a také pro udržování vašich vlasů v kondici. Balení obsahuje 100 ml....

Více informací
od 95 Kč
Koupit nejlevněji

Milva Chininová voda s kofeinem 100ml

Vlasová voda s obsahem chininu a kofeinu je speciálně vyvinutá formule k prevenci a zastavení všech forem vypadávání vlasů. Speciálně vybrané ingredience dlouhodobě regenerují vlasy, zlepšují krevní oběh ve vlasové pokožce, zabraňují vypadávání vlasů, hydratují. Voda má příznivý účinek také na vyčerpané vlasy se štěpícími se konečky a zvyšuje hustotu a pevnost vlasů.

Více informací
od 142 Kč
Koupit nejlevněji

Milva Chininová voda s pumpičkou 200ml

Milva Chininová voda s pumpičkou 200ml Chininová voda s pumpičkou je vhodná pro mastné, zničené vlasy a vynikající náhrada pro suché vlasy, kterým vadí šampony.

Více informací
od 104 Kč
Koupit nejlevněji

Milva Chininová voda se ženšenem 100ml

Chininová voda se ženšenem - kombinace chininu a ženšenu je prospěšná v případě vypadávání vlasů během hektického období. Umí rychle zredukovat stresové a sezónní vypadávání vlasů. Výborně působí proti dlouhodobému vypadávání vlasů. Bojuje proti třepení konečků a lámání vlasů. Zlepšuje vlasovou strukturu. Doporučujeme tuto vodu využívat na začátku používání našich přípravků, mnohem výraznější způsobí kýžený efekt růstu vlasů, zpevnění a ozdraví. Po žádoucím efektu lze přejít na levnější altern...

Více informací
od 121 Kč
Koupit nejlevněji

Nanogen Šampón a Kondicionér 5v1 pro muže 240ml

Nanogen Šampón a Kondicionér 5v1 pro muže 240ml Úplnou novinkou v produktové řadě Nanogen a představuje nový inovativní přístup v péči o vlasy u mužů.

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

Parusan Energizer tonikum pro ženy 200 ml

Parusan Energizer je výživový koncentrát pro ženy, který vyživuje spodní část vlasů až do vlasové cibulky. Je složený z mnoha cenných látek jako je například biotin, L-Arginin a vitamín E, díky kterým je omezeno vypadávání vlasů a výrazně také napomáhají rychlejšímu růstu nových vlasů. Vypadávání vlasů u žen může být způsobeno hormonálními poruchami, stresem, kolísáním hormonů způsobeným menopauzou, užíváním hormonální antikoncepce, těhotenstvím, problémy se štítnou žlázou nebo také léky na vys...

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Plantur39 Aktivní kapsle cps.60

Plantur39 Aktivní kapsle pro vlasy cps.60

Více informací
od 432 Kč
Koupit nejlevněji

René Furterer TRIPHASIC REACTIONAL 12x 5ml

TRIPHASIC REACTIONAL Péče při reakčním vypadávání vlasů 12 x 5 ml Triphasic Reactional okamžitě obnovuje růst vlasů. Nejčastější příčina reakčního vypadávání vlasů je stres, porod, kojení, nevyvážená dieta nebo medikamentózní léčba.

Více informací
od 1 649 Kč
Koupit nejlevněji

René Furterer Triphasic Regenerační sérum při vypadávání vlasů 8x 5.5ml

Kompletn&amp;iacute; p&amp;eacute;&amp;#269;e p&amp;#345;i chronick&amp;eacute;m vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; vlas&amp;#367;, kter&amp;eacute; je dlouhodob&amp;eacute; a m&amp;aacute; nej&amp;#269;ast&amp;#283;ji hormon&amp;aacute;ln&amp;iacute; a d&amp;#283;di&amp;#269;nou p&amp;#345;&amp;iacute;&amp;#269;inu.

Více informací
od 1 649 Kč
Koupit nejlevněji

Revalid Regrowth Serum 50ml

REVALID Regrowth S&amp;eacute;rum obnovuje růst vlasů, omezuje vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; vlasů a zvy&amp;scaron;uje jejich hustotu.

Více informací
od 535 Kč
Koupit nejlevněji

Revalid Tonic 20x6ml

Vlasov&amp;eacute; tonikum s energizuj&amp;iacute;c&amp;iacute;m slo&amp;#382;en&amp;iacute;m obsahuje kofein, kter&amp;yacute; posiluje vlasov&amp;eacute; folikuly, p&amp;#345;edch&amp;aacute;z&amp;iacute; nadm&amp;#283;rn&amp;eacute;mu pad&amp;aacute;n&amp;iacute; vlas&amp;#367; a podporuje jejich r&amp;#367;st.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

Silvita Bioaquanol H regulátor vlasového růstu 55 ml

Vysoce účinný regulátor růstu vlasů s obsahem kyseliny hyaluronové, extraktů z chrupavky a řady vitamínů.

Více informací
od 92 Kč
Koupit nejlevněji

SUPER LECITIN E

Natural Medicaments Super Lecitin+E tob.100

Více informací
od 151 Kč
Koupit nejlevněji

Topvet Pedicap OL - dětský vlasový olej 100 ml

PEDICAP OL - dětský vlasový olej - bezpečný a účinný príravok omezující výskyt vší ve vlasech Přípravek je určen k ošetření pokožky hlavy ...

Více informací
od 143 Kč
Koupit nejlevněji

Twin Lotus Natural Herbal Active Hair Tonic – přírodní bylinné vlasové tonikum 60ml

TWIN LOTUS NATURAL Herbal Active Hair Tonic Přírodní bylinné vlasové tonikum je vysoce koncentrovaná směs speciálně vybraných bylin („thajský“ zázvor, bazalka, kurkuma, právenka latnatá a lucerna), která hloubkově vyživuje Vaše vlasy a udrží Vaši pokožku zdravou a prokrvenou.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

Vitar Revitalon Vlasový stimulátor 21 x 6 ml

Revitalon vlasový stimulátor je přípravek s vysokou koncentrací účinných látek, který je vhodný pro péči o jemné, poškozené či vypadávající vlasy. Vyživuje vlasové kořínky a stimuluje růst vlasů. Vlasy přitom vůbec nezatěžuje. Představuje komplexní program pro vaše vlasy s kyselinou hyaluronovou, kofeinem, vitaminy a aminokyselinami.Tento přípravek je vhodný pro všechny typy vlasů. Mohou jej používat jak ženy, tak muži. Vlasový stimulátor se snadno nanáší a nezanechává na vlasech mastnou stopu....

Více informací
od 455 Kč
Koupit nejlevněji

Wella Clean Anti Dandruff Shampoo 250ml

Zklidňující šampon Invigo Clean Scalp od značky Wella Professional byl speciálně vyvinut pro vlasy s lupy a podrážděnou pokožkou hlavy. Jeho jemné složení zklidňuje pokožku hlavy, brání svědění a celkově pokožku hlavy a vlasy regeneruje a vyživuje. Dopřejte si potřebnou úlevu a péči, kterou si zasloužíte.

Více informací
od 147 Kč
Koupit nejlevněji

Wella SP Balance Scalp Energy Serum 100ml

Wella Wella SP Balance Scalp Energy Serum snižuje dědičn&amp;eacute; a dočasn&amp;eacute; vypad&amp;aacute;v&amp;aacute;n&amp;iacute; vlasů až o 50% a udržuje růst zdrav&amp;yacute;ch vlasů.

Více informací
od 635 Kč
Koupit nejlevněji

Wella SP Clear Scalp Shampeeling 150ml

Wella Professionals SP Clear Scalp Shampeeling šamponový peeling proti lupům 150 ml pro ženy. Šamponový peeling proti lupům **Wella Professionals SP Clear Scalp Shampeeling**. Šampon Wella Professionals SP Clear Scalp Shampeeling zbavuje pokožku hlavy lupů. Jemně a efektivně odstraňuje lupy a zárove

Více informací
od 234 Kč
Koupit nejlevněji

Wella SP Clear Scalp Shampoo 250ml

Čisticí šampon šetrně odstraňuje lupy i další nečistoty z vlasů i vlasové pokožky.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Yves Rocher Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů 60ml

Intenzivní kúra proti vypadávání vlasů 60 ml Hledáte způsob, jak se rozloučit s padajícími vlasy? Všechny dosud používané metody se ukázaly jako nespolehlivé? Vyzkoušejte intenzivní léčbu vypadávání vlasů Yves Rocher.

Více informací
od 459 Kč
Koupit nejlevněji

Kúra proti vypadávání vlasů Biolage ScalpSync - 10 x 6 ml + DÁREK ZDARMA

Kúra z řady ScalpSync s aminexilem působí proti vypadávání vlasů. Výsledky jsou prokázány dermatologickým testováním. Vlasové folikuly vyživuje a prodlužuje tak životnost vlasu.Technologie:AminexilBalení: 10 x 6 mlVlastnosti:- působí proti vypadávání vlasů- obsahuje účinnou látku aminexil- vyživuje vlasové folikulyAplikace: 1. Aplikujte na suché nebo šamponem umyté, ručníkem vysušené, vlasy.2. Pomocí špičky aplikátoru naneste celý obsah ampulky ke kořínkům vlasů.3. Jemně vmasíruj...

Více informací

Přírodní šampon pro muže proti padání vlasů Beviro (BV315) + DÁREK ZDARMA

Přírodní šampon proti padání vlasů Beviro je vhodný pro muže. Je to něco jako energetický nápoj pro vaše vlasy. Obsahuje kofein a guaranu, které působí na vlasové buňky přívalem energie a také zmírňují negativní účinky DHT (dihydrotestosteron). Navíc obsahuje CBD olej, který pokožce dodává nejdůležitější omega mastné kyseliny. Obsahuje 99% přírodních látek. Balení: 250 ml Technologie: Kofein a guarana - společně dodávají více energie vlasovým buňkám a zmírňují negativní účinky DHT - d...

Více informací

MEDISANA Odvšivovací hřeben LC 860

Elektronick&yacute; odv&scaron;ivovac&iacute; hřeben &uacute;činně zne&scaron;kodňuje v&scaron;i bez použit&iacute; chemick&yacute;ch prostředků.

Více informací

Pánský šampon pro hustotu vlasů Redken Brews Thickening - 300 ml + DÁREK ZDARMA

Šampon pro hustotu vlasů Redken Brews Thickening. Eliminuje vypadávání a řídnoucí vlasy. Jemně čistí a posiluje vlasy. Zároveň revitalizuje a vyživuje pokožku hlavy.Balení: 300 mlVlastnosti:- šampon pro hustotu vlasů- vhodný pro každodenní použití- eliminuje vypadávání - redukuje řídnoucí vlasy- posiluje a vyživuje vlasy- intenzivně čistí vlasy a vlasovou pokožkuAplikace:1. Naneste na mokré vlasy a napěňte.2. Důkladně opláchněte.

Více informací

Vlasové sérum proti vypadávání vlasů Inebrya Energy - 12 x 10 ml (776337) + DÁREK ZDARMA

Vlasové sérum posiluje vlasové vlákno a revitalizuje pokožku hlavy. Sójové bílkoviny a oligo-elementy ve svém složení vyživují pokožku hlavy. Výtažky z kopřiv a rozmarýnu napomáhají vyrovnávat pH pokožky. Balení: 12 x 10 ml Vlastnosti: - posiluje vlasové vlákno - revitalizuje pokožku hlavy - obsahuje sójové bílkoviny, oligo-elementy, výtažky z kopřiv a rozmarýnu - napomáhá vyrovnávat pH pokožky Aplikace: 1. Umyjte vlasy šamponem Energy. 2. Lehce vysu...

Více informací

Vlasové sérum proti vypadávání vlasů Inebrya Energy - 125 ml (776562) + DÁREK ZDARMA

Vlasové sérum posiluje vlasové vlákno a revitalizuje pokožku hlavy. Sójové bílkoviny a oligo-elementy ve svém složení vyživují pokožku hlavy. Výtažky z kopřiv a rozmarýnu napomáhají vyrovnávat pH pokožky. Balení: 125 ml Vlastnosti: - posiluje vlasové vlákno - revitalizuje pokožku hlavy - obsahuje sójové bílkoviny, oligo-elementy, výtažky z kopřiv a rozmarýnu - napomáhá vyrovnávat pH pokožky Aplikace: 1. Umyjte vlasy šamponem Energy. 2. Lehce vysušte ...

Více informací

Hydratační péče pro hustotu vlasů Kérastase Densifique Densité - 200 ml + DÁREK ZDARMA

Kérastase Densifique Fondant Densité hydratační a zpevňující péče pro vlasy viditelně postrádající hustotu. Vlasům dodává hmotu, texturu a pružnost. Vlasy jsou odolné a působí plněji. Balení: 200 ml Technologie: Kyselina hyaluronová - přírodní sůl, která je schopna zachovat vlhkost až do výše 1000 násobku své hmotnosti. Vlasy jsou hydratované a dodává jim pružnost. Pocit hustších vlasů Intra-Cylane - výjimečná molekula, která vytváří trvanlivou mezibuněčnou síť pro roz...

Více informací

Sérum proti vypadávání vlasů Artégo Rescue - 10 x 8 ml (0165711) + DÁREK ZDARMA

Intenzivní vlasová kúra proti vypadávání vlasů s recepturou Trichogen obsahuje výtažky z ženšenu, ginkgo biloby, sóji, lopuchu a skořice, které zajišťují růst vlasů a povzbudzení krevního oběhu ve vlasové pokožce. Obsah: 10x6ml Vlastnosti: - růst vlasů - povzbudzení krevního oběhu ve vlasové pokožce Aplikace: 1. Aplikujte celý obsah lahvičky na vlasovou pokožku podél jednotlivých pěšinek tak, aby došlo k přesnému a efektivnímu rozprostření obsahu. Zaměřte se nejvíce na post...

Více informací

Vichy Dercos Aminexil sérum proti vypadávání vlasů 36 ml pro muže

Vichy Dercos Aminexil sérum proti vypadávání vlasů 36 ml pro muže. Trápí vás vypadávání vlasů, ale ještě nejste připraveni o ně přijít? Začněte bojovat s vlasovým sérem **Vichy Dercos Aminexil**.

Více informací

Vichy Dercos Aminexil Triple Action vlasová pěna proti vypadávání vlasů 150 ml pro muže

Vichy Dercos Aminexil Triple Action vlasová pěna proti vypadávání vlasů 150 ml pro muže. Čas se nezastaví. S ním přichází stárnutí a k tomu neodmyslitelně patří řídnutí a vypadávání vlasů. **Vichy Dercos Aminexil Triple Action** vám pomůže čas zpomalit. Vlasy budou po použití působit hustším dojmem

Více informací