Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Pleťová kosmetika  >  Problematická pleť  >  Herb-Pharma Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml

Herb-Pharma Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 159 Kč
Porovnat 6 obchodů
Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA Tato emulze je revolučním spojením účinných látek kmenových buněk na obnovení pokožky, doplněné o o účinné látky na bázi peptidů s intenzivním DNA regeneračním účinkem a účinkem proti vráskám. Přípravek poskytuje optimální ochranu proti příznakům stárnutí pokožky. Použití přípravku se doporučuje na ošetření unavené a vnějšími vl...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Herb-Pharma Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml

Popis Herb-Pharma Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml

sLéky.cz píše:

Tato emulze je revolučním spojením účinných látek kmenových buněk na obnovení pokožky, doplněná o o účinné látky na bázi peptidů s intenzivním DNA regeneračním účinkem a účinkem proti vráskám. Přípravek poskytuje optimální ochranu proti příznakům stárnutí pokožky. Použití přípravku se doporučuje na ošetření unavené a vnějšími vlivy poškozené pokožky.

Vivantis.cz píše:

Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA má intenzivní DNA regenerační účinek a chrání proti příznakům stárnutí pokožky. Vhodný pro unavenou a vnějšími vlivy poškozenou pokožku. Testy DNA Revital dokazují, že emulze omlazuje buněčnou strukturu o 10 let, Hexapeptide-37 už po 8 hodinách zlepšila hydrataci pokožky o 107,6%.

Pilulka.cz píše:

Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA. Emulze Fytofontana Stem Cells DNA Revital - revoluční spojení účinných látek kmenových buněk, doplněné o účinné látky na bázi peptidů s intenzivním DNA účinkem regeneračním a proti vráskám.

Eshop Dr.Max píše:

Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA poskytuje optimální ochranu proti příznakem stárnutí pokožky. Použití přípravku se doporučuje na ošetření unavené a vnějšími vlivy poškozené pokožky. Aktivní látky: TrioStem3 Complex DNA Revital Peptidy Látky zaměřené na doplnění a ochranu kolagenu Složka na hydrataci a obnovu pokožky Kyselina hyaluronová v lipozomové formě Použití: Přípravek je vhodný pro ženy i muže. Aplikujte krouživou masáží na čistou a suchou pokožku. Přípravek je vhodný pro denní použití, protože obsahuje ochranný faktor SPF 25. Pro dosažení viditelných výsledků používejte tuto emulzi ráno a večer použijte Fytofontana Stem Cells DNA Revital Serum. Složení: Ingredients: Aqua; Paraffinum Liquidum; Xanthan Gum, Glucose, Carrageenan (Chondrus Ciprus); Acetyl Hexapep

MJ-KrasaZdravi.cz píše:

Emulze s kmenovými buňkami na obnovu pokožky a revitalizaci DNA
Tato emulze je revolučním spojením účinných látek kmenových buněk na obnovení pokožky, doplněné o o účinné látky na bázi peptidů s intenzivním DNA regeneračním účinkem a účinkem proti vráskám. Přípravek poskytuje optimální ochranu proti příznakům stárnutí pokožky. Použití přípravku se doporučuje na ošetření unavené a vnějšími vlivy poškozené pokožky.
DNA Revital chrání DNA před poškozením na genetické úrovni. Stupňuje regeneraci DNA a tím značně oddaluje počátek procesu stárnutí pokožky.
Používáním přípravku se mimické vrásky vyhlazují, odolnost pleti se zvyšuje a pokožka se stává pevnou, zářivou a omlazenou. Zkoušky provedené na fibroplastových buňkách potvrdily, že buněčná struktura pokožky se díky DNA Revitalu omladí o 10 let.

Účinné látky:


TrioStem3 Complex - hlavní účinná látka séra, obsahuje jedinečnou kombinaci aktivních látek jako je humánní aktivátor kmenových buněk, kmenové buňky pomerančovníku hořkého a rostlinný výtažek kmenových buněk ze švýcarského jablka. Tento komplex aktivací kmenových buněk výrazně pozitivně ovlivňuje a obnovuje pokožku tváře.
DNA Revital - působí podobně jako samoregenerační proces mořského živočicha Nezmara, rodu Hydra, jehož charakteristickou vlastností je biologická nezničitelnost. Chrání DNA a buňky proti UV záření, před poškozením škodlivými vlivy. Oddaluje stárnutí buněk, což potvrzují in vitro zkoušky, kde morfologie buněk ukazovala omlazení o 10 let.
Peptidy: Acetyl-hexapeptid a heptapeptid se aktivně podílí na zmírnění svalových kontrakcí. Pentapeptid, který se také podílí na redukci mimických vrásek.
Další účinné látky zaměřené na doplnění a ochranu kolagenu: Tripeptid-10 Citrullin, Tripeptid-1, Pseudoalteromonas Antartica fermentovaný extrakt – zlepšují strukturu kolagenových vláken a podporují jejich produkci.
Složka na hydrataci a obnovu pokožky - Hexapeptide-...

Parametry Herb-Pharma Fytofontana Stem Cells DNA Revital Emulsion 30 ml

Výrobce Herb-Pharma

Podobné produkty

Podobné fráze: