Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Šperky  >  Přívěsky

Přívěsky

Výrobci:

Tribal  •  Čistín  •  Morellato  •  Danfil  •  OEM  •  Marre  •  Oliver Weber  •  Oliver  •  Zero Collection  •  Miss Sixty
Nalezeno:    497 produktů

Fantasyobchod Amulet Triskel

Cínový amulet v podobě keltského Triskelu. Triskelion se objevuje již v Době Bronzové. V Evropě je tento symbol úzce spojen s různými keltskými kmeny, které jej užívaly jako symbol cyklů života ve třech sférách (země, moře a nebe). Průměr šperku je cca 2 cm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Zmijozel

Fandíte v Harry Potterovi Draco Malfoyovi a jeho přátelůM? Pak je tento odznak koleje Zmijozel (Slytherin) z bradavické školy čar a kouzel to pravé pro vás! Odznak je na zadní straně opatřen špendlíkovým zapínáním.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Ankh - bronzový FC21147X

Zdobený bronzový Ankh, neboli Nilský kříž - jeden z hlavních symbolů starého Egypta. Bývá často vyobrazován v souvislosti s bohyní Isis, patronkou života, je nositelem života a nesmrtelnosti.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Trollí kříž

Železný, ručně kovaný amulet, zpodobňující runu ODAL. Je zhotovený dle dochovaných nálezů ze skandinávie, podle seveřanů měl trollí kříž za úkol odhánět trolly, kteří chtěli nositeli škodit.

Více informací
od 169 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod pentagram

Pentagram je prastarým magickým znamením, jež lze vykládat mnoha způsoby: kupříkladu dle řecké tradice představuje pentagram pět živlů (čtyři základní + éter), jindy bývá užíván jako zástupný symbol Venuše, Krista (symbolizuje pět svatých Kristových ran) ale též ďábla - otočený vzhůru nohama, stojící na jednom cípu. Přívěsek je zhotoven z cínu, průměr je 2 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrk...

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Runový amulet

Cínový amulet s runovým nápisem a skandinávským motivem. Jedná se o reprodukci nálezu z 3. století našeho letopočtu. Originál byl nalezen v Dánsku. Přívěsek je zhotoven z cínu, průměr cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 59 Kč
Koupit nejlevněji

Gaya Entertainment Gaya Entertainment Psí známky Skyrim

Dvě psí známky s motivy počítačové hry Elder Scrolls. Známky jsou kovové s gumovým krajem, součástí je 60 cm dlouhý řetízek.

Více informací
od 229 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek 0011

Ocelový korálek kostka s písmenem "N" Korálek je určen pro kombinování s dalšími šperky z naší kolekce náramků a řetízků. Pomocí tohoto speciálního korálku a si můžete vytvořit jedinečný a neopakovatelný šperk, který navíc můžete měnit podle nálady a příležitelnosti. Stačí vyměnit korálky a máte nový originální náramek nebo náhrdelník. Korálek je vyroben z chirurgické oceli 316L

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek křížek NSS20

Speciálně navržená mezipodložka pro folie, silný voskovaný a hlazený papír a další materiály, které nedrží na nízko lepící mezipodložce. mezipodložka má rozměr 30,5 x 30,5 cm Je určena pro všechny řezací plotry Brother ScanNCut i pro Silhouette Cameo. U nových plotrů Brother ScanNCut řady SDX je při použití mezipodložek v kombinaci s automatickým nožem potřeba dokoupit kalibrační proužek. Kalibračním proužkem překryjete body, které snímá řezací nůž a vyrovnáte tím automatické nastavení výšky...

Více informací
od 78 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Dračí lebka

Amulet z kvalitního anglického cínu ve tvaru dračí lebky. Výška šperku je cca 6 cm, součástí je řetízek pro zavěšení na krk.

Více informací
od 419 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Black Trinity Trident

Přívěsek v podobě černého trojzubce nebo také vidlice démonů dává najevo, že jeho nositel má v úmyslu vrhat na vše kolem temnotu. Součástí je černá nastavitelná šňůrka.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Einardolk

Přívěsek Einardolk je vikingský ochranný talisman, jehož název pochází ze severštiny: Einar - ten, kdo bojuje sám a Dolk - dýka . Přívěsek v podobě zakřivené dýky má pobronzovanou rukojeť ve tvaru draka s malým černým kabošonovým okem.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Havraspár

Pěkný modrý odznak s motivem znaku koleje Havraspár (Ravenclaw) z příběhů o Harry Potterovi a jeho přátelích z Bradavic. Odznak je na zadní straně opatřen špendlíkovým zapínáním.

Více informací
od 129 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Ministerstvo kouzel

Postříbřené náušnice Harry Potter se znakem Ministerstva kouzel a logem Warner Bros na opačné straně.

Více informací
od 115 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Harry Potter - Mrzimor

Stylový žlutý odznak s jezevcem, to pravé pro příznivce koleje Mrzimor (Hufflepuff) v příbězích o studentovi čar a kouzel Harry Potterovi. Odznak je na zadní straně opatřen špendlíkovým zapínáním.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Carat Shop Sada přívěsků Harry Potter HP0070

<p><span style="font-size: 12pt;"><strong>Sada přívěsků Harry Potter</strong></span></p> <ul> <li><span style="font-size: 12pt;"><strong>počet:</strong> 4 ks </span></li> <li><span style="font-size: 12pt;"><strong>sada 4 přívěsků na náhrdelník obsahuje:&nbsp;</strong>přívěsek Relikvie smrti, Lektvar, Zlatonka, Nástupiště 9 3/4</span></li> <li><span style="font-size: 12pt;"><strong> rozměry přívěsků:</strong> 1,5 x 2 cm </span></li> <li><span style="font-size: 12pt;">vhodné na náhrdelník i náram...

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Drak s kamínkem

Výrazný bronzový šperk ve tvaru draka. Přívěšek je zdobený černým kamínkem, má krásně vyvedené detaily.

Více informací
od 219 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet havrani s runami, bronzový FC21415X

Bronzový amulet v podobě páru Odinových havranů Hugina a Munina, které obklopuje runový kruh. Průměr šperku je cca 2,6.

Více informací
od 159 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Hvězda chaosu FC6886X

Cínový amulet v podobě hvězdy chaosu na černé šňůrce. Hvězda chaosu (v angličtině též Arms of Chaos, Arrows of Chaos, Chaos Star, Chaos Cross nebo Symbol of Eight) je symbol pocházející původně z díla Michaela Moorcocka odkud byl přenesen do dalších děl fantastiky, setkat se s ním můžeme kupříkladu v populární hře s miniaturami Warhammer. Rozměry přívěsku jsou cca 5 cm, šířka 4,3 cm.

Více informací
od 189 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet kříž

Prostá varianta kříže vyrobená ze slitiny cínu. Výška kříže je cca 6,5 cm, součástí přívěsku je kroužek a voskovaná šňurka k zavěšení na krk.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Kříž templářů , barva červená

Cínový amulet v podobě kříže templářských rytířů. Průměr šperku je cca 2 cm.

Více informací
od 79 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Sator Tenet

Magická tabulka Sator Tenet představuje starou křesťanskou symboliku. Pět latinských slov SATOR AREPO TENET OPERA ROTAS lze číst jak zleva doprava, tak v obráceném směru. Symbol údajně chránil proti neštěstí, nemoci a požáru. V ceně šperku je zahrnuta bavlněná voskovaný šňůrka. Amulet je vyroben z kvalitní slitinu cínu bez příměsi niklu (je hypoalergenní). Výška šperku je cca 3 cm.

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Amulet Strom života II

Pewterový amulet s vyobrazením stromu života, průměr šperku je cca 2,8 cm, součástí je voskovaná šňůrka pro zavěšení na krk.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Ankh - barevný , barva modrá

Ankh neboli Nilský kříž je jedním z hlavních symbolů starého Egypta. Bývá často vyobrazován v souvislosti s bohyní Isis, patronkou života. Kříž se tak stal pro Egypťany nositelem života a nesmrtelnosti. Symbol kříže je znám rovněž jako hieroglyfická značka znázorňující život, narození či oživení. Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 5 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost. V barvách dle aktuální nabídky. K přívěsku si můžete pořídit rovněž k...

Více informací
od 89 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový amulet Filigrán FC45251X

Vikingský amulet s filigránovým zdobením si získá srdce mnohé valkýry i vikingského válečníka. Zdobení se snaží přiblížit půvabu proslulé slovanské granulační technologie. Samotný bronzový přívěšek je zhotoven dle historického modelu z 10. až 11. století. Bronzová zakončení kožené tkanice jsou též zdobená filigránem a ztvárňují oblíbený motiv krkavce. Kulatý přívěsek má průměr 2,5 cm a zakončení jsou dlouhá 2,3 cm. Délka kožené tkanice se zakončením a háčkem na přívěsek je cca 65 cm a tloušťka ...

Více informací
od 839 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Bronzový dračí korálek FC21365X

Bronzový korálek s dračím motivem, vhodný např. do vlasů či vousů. Délka cca 2,4 x 1,4 cm, vnitřní průměr cca 0,6 cm.

Více informací
od 139 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Přívěsek Game of Thrones - železná mince Mužů bez tváře SPMI-GM-FM-40P

Přívěsek s replikou kovové mince Mužů bez tváře z televizní série Game of Thrones. Průměr mince 2,7 cm (jako současný americký dolar).

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Relikvie smrti

Přívěsek ve tvaru symbolu relikvií smrti, známý z filmu Harry Potter kde jej nosil Xenofilius Láskorád. Relikvie byly podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Je to neviditelný plášť, bezová hůlka a kámen vzkříšení - všechny tři zobrazuje trojúhelníkovitý symbol s kruhem a přepážkou. Velikost přívěsku je 3,5 x 3 cm. Je doplněn řetízkem.

Více informací
od 69 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Sluneční hodiny 0BauRing

Bronzový přívěsek na krk je funkční replikou prstencových slunečních hodin z období baroka. Historická předloha pocházela z roku 1721 z výroby pruských mnichů. Na vnější straně prstence je vyryto: J F M A M J - J A S O N D. Jsou to počáteční písmena měsíců (z němčiny - Januar, Februar, März, April, Mai, Juni, Juli, August, September, October, November, Dezember). Na vnitřní straně jsou vyryty hodiny. Poloha slunce se v průběhu roku mění, proto je třeba nastavit středový kroužek na aktuální měsí...

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod sluneční hodiny Nil , barva zelená

Stylový pewterový přívěsek s kamínkem, který plní také funkci jednoduchých slunečních hodin. Rozměry přívěsku jsou cca 2,5 x 4 cm. Jak hodiny fungují: Postavte se na slunečné místo, vrchní část hodin musí být otočená k jihu a nakloňte přívěsek tak aby paprsek procházejicí skleněnou čočkou osvítil daný čas na ciferníku. Zjištěný časový údaj je pouze orientační.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Thorovo kladivo Romersdal

Thorovo kladivo – Mjölnir, kladivo hromovladce, boha Thora. Přívěsek je inspirován nálezem v Dánsku (Romersdal, ostrov Bornholm, originál uložen v Dánském národním muzeu). Přívěsek je zhotoven z cínu, výška cca 3 cm. Výrobek byl schválen hl. hygienikem čR a vyhovuje požadavkům na zdravotní nezávadnost.K přívěsku si můžete pořídit rovněž koženou šňůrku.

Více informací
od 49 Kč
Koupit nejlevněji

Fantasyobchod Thorovo kladivo úzké, ručně kované FC1480000200X

Kovový přívěsek v podobě Thorova kladiva Mjoelnir, ručně kované. Podle pověstí toto kladivo severského boha nikdy nemine svůj cíl a ukovali ho trpaslíci Sindri und Brokk. Kladivo symbolizuje sílu a energii, ale také plodnost či zasvěcení.

Více informací
od 119 Kč
Koupit nejlevněji

Jantar přívěsek

Kovová část přívěsku neobsahuje nikl. JANTAR Lze jej využít při dýchacích obtížích (bronchitida, astma), kožních problémech a alergiích, uleví při zánětech kloubů, revmatu, pozitivně ovlivňuje hormonální a trávicí soustavu i látkovou výměnu a štítnou žlázu. Mírní horečky, infekce, pomáhá při nemocech žlučníku a močového měchýře, při bolestech očí, uší, při hluchotě, závrati, slabosti srdečního svalu a krvácení z nosu. Vhodný pro děti při prořezávání mléčných zubů....

Více informací
od 99 Kč
Koupit nejlevněji

Karneol přívěsek

Stříbrný elegantní přívěšek KARNEOL AKTUÁLNĚ: Podařilo se nám i díky Vám, našim zákazníkům, získat u našeho dodavatele kamenů množstevní slevu, takže se můžete těšit u mnoha našich šperků na snížení ceny při zachování vysoké kvality a garance pravosti kamenů i stříbra. Krásná dárková krabička k tomuto šperku za zvýhodněnou cenu 5,- Kč Stav: nové (doklad o prodeji + záruka) Materiál: stříbro 925-1000 Specifikum: nepřehlédnutelný elegantní šperk Délka přívěšku: cca 21 mm Kámen: přírodní broušený...

Více informací
od 245 Kč
Koupit nejlevněji

Mastenarium Medailon Zaklínač - škola Medvěda FC48512X

Kovový medailon se znakem školy Medvěda ze světa Zaklínače. Součástí medailonu je řetízek o délce 60 cm. Škola, o které není mnoho informací. Poprvé se vyskytuje až ve hře Zaklínač 3 a jejích datadiscích.Výcvik v této škole byl zaměřen hlavně na sílu. Zbroj této školy byla těžká a extrémně odolná vůči poškození.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Amulet Game of Thrones - znak Starků

Amulet zpodobňující hlavu vlka - znak Starků, rodu, který se objevuje ve fantasy seriálu (a v knižní předloze) Hra o trůny - Game of Thrones. Šířka tohoto šperku je 4 cm. Krásný dárek pro všechny milovníky slavné série.

Více informací
od 279 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Drak Šmak De Luxe

Krásný přívěsek ve tvaru hrozivého draka Šmaka inspirovaného filmem Hobit. Součástí přívěsku je řetízek se zapínáním.

Více informací
od 2 199 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Harry Potter - Hedvika

Sova Hedvika, nerozlučná parťačka čaroděje Harryho Pottera ze stejnojmenného románu a filmového zpracování coby detailní přívěsek. Tento úžasný sběratelský šperk udělá radost každému fanouškovi a sběrateli. Věděli jste, že J. Rowlingová sovu pojmenovala podle Hedviky Slezské, patronky osiřelých dětí? Část z ceny je věnovaná do projektu Lumos pomáhajícímu milionům dětí po celém světě znovu získat právo na rodinu.

Více informací
od 669 Kč
Koupit nejlevněji

Noble Collection Náhrdelník Relikvie smrti

Náhrdelník se symbolem relikvií smrti, známý z filmu Harry Potter kde jej nosil Xenofilius Láskorád. Relikvie byly podle prastarého kouzelnického příběhu dary, které získali tři bratři od Smrti. Je to neviditelný plášť, bezová hůlka a kámen vzkříšení - všechny tři zobrazuje trojúhelníkovitý symbol s kruhem a přepážkou. Amulet je opatřen řetízkem délky cca 56 cm, kruh je na amuletu pohyblivý. Velikost samotného šperku je 3,5 x 4 cm. Materiál: postříbřený pewter....

Více informací
od 1 499 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE MARIE 1493

<ul> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">Dárková krabička ke každému šperku <span style="text-decoration: underline;"><a title="ZDARMA!" href="/darkove-krabicky-na-sperky/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ZDARMA!</a></span></span></li> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">Doručení ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč.</span></li> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">Vše skladem! Zásilky odesíláme každý pracovní den ve 12 hod.</span...

Více informací
od 690 Kč
Koupit nejlevněji

OLIVIE SRDCE PRO DVA 1570

<ul> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">Dárková krabička ke každému šperku <span style="text-decoration: underline;"><a title="ZDARMA!" href="/darkove-krabicky-na-sperky/" target="_blank" rel="noopener noreferrer">ZDARMA!</a></span></span></li> <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">Doručení ZDARMA při nákupu nad 2000 Kč. <li><span style="font-family: inherit; font-size: 12pt;">Vše skladem! Zásilky odesíláme každý pracovní den ve 12 hod.</span></li> <li><...

Více informací
od 570 Kč
Koupit nejlevněji

Přívěsek Morellato Sipario RH01

Sáčky do vysavačů Značení WORWO RH01 textilní 20ksSáčky univerzální DUBG120UNE10 Nedis Universal Bag 20ks sáčků ve dvou baleních pro vysavače ETA, SENCOR, DAEWOO, SAMSUNG s filtry ETA 960068000 eBAG, ETA 960068010 eBAG, ETA 960068020 eBAG, ETA UNIBAG č.11, MENALUX 1840, MENALUX 1900, MENALUX 4000, SWIRL Y50, WORWO MPMB02K, WORWO DMB01K kompatibilní, jsou vhodné do vysavačů výrobce ROHNSON, PROGRESS, GORENJE, DOMO, FAGOR, HYUNDAI, SOLAC, SEVERIN, TESLA, TESCO, CLATRONIC, BRAVO, ECG, CONCEPT a pr...

Více informací
od 432 Kč
Koupit nejlevněji

Tribal Vodnář PSS60

Popis Tribal PSS60 Materiál: chirurgická ocel 316L Barva: ocelová Rozměr: průměr přívěsku 25, průměr očka 5 mm Typ: znamení zvěrokruhu Expedice: 3 dny Tradiční výrobce šperků Tribal vyrábí šperky z chirurgické oceli nejvyšší kvality. Vyznačují se extrémní barevnou stálostí, hypoalergenními vlastnostmi a odolností proti oxidaci, korozi a odřeninám. Přívěsek je bez řetízku! Materiál: chirurgická ocel Průměr přívěsku: 25 mm Tloušťka přívěsku: 4 mm Průměr očka: 4 mm Celková délka i s očkem: 33 mm...

Více informací
od 375 Kč
Koupit nejlevněji

ABYstyle Fantastická zvířata - Plyšový hrabák

Plyšový přívěsek v podobě roztomilého hrabáka z filmu Fantastická zvířata a kde je najít můžete zavěsit na batoh či klíče a je zároveň malou peněženkou, do které můžete ukrýt několik drobných mincí.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Aegishjalmur

Aegishjalmur, také známý jako Helm of Awe, je mocný magický symbol ze severu, který brání proti fyzické nebo mentální hrozbě. Ochranný vikingský amulet s runovým symbolem Aegishjalmur je opatřen průhlednou kouřovou glazurou, úchyt na řemínek zdobí pár dračích hlav. Součástí balení je tmavohnědý voskovaný řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 439 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Andělský prstenec

Nádherný kruhový smaltovaný amulet znázorňující sedm andělů. Jejich jména jsou vyryta na zadní pewterové straně amuletu. Průměr šperku je cca 3 cm, součástí je kožená tkanice pro zavěšení na krk. Anděl:Den:Planeta:Kov: OchneděleSluncezlato PhulpondělíMěsícstříbro PhalegúterýMarsželezo OphielstředaMerkurrtuť BethorčtvrtekJupitercín HagithpátekVenušeměď AratronsobotaSaturnolovo

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Boline, druidský srp

Náhrdelník tvarovaný do podoby Boline, srpu na bylinky. Krásný šperk zdobený perlově bílým kamínkem. Odkazy Více o Boline (Wikipedie, anglicky)

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Capitaneus

Hlava kmene z dob temna, dávno ztracena v mlhách času... Amulet Capitaneus v podobě starožitné leštěné lebky na hrotu pazourkového šípu. Součástí balení je černý řemínek, nastavitelný na délku až 61 cm.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Dante s Hex

Amulet v podobě pentagramu v kruhu ve středověkém stylu. Součástí balení je řetízek, cca 46 cm dlouhý.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Geistalon

Geistelon, strach z temnot, hromový fantom, obrněný jednorožec... Amulet ve tvaru obrněné kostlivé hlavy jednorožce.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havran

Amulet zpodobňující černého havrana, vyrobený z kvalitního anglického cínu. Rozpětí křídel havrana je cca 6,5 cm, přívěsek je opatřený kuličkovým řetízkem.

Více informací
od 299 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Havraní kladivo

Tento přívěsek v sobě spojuje kouzlo Odinových vytrvalých havraních služebníků Hugina a Munina s Thorovým hromovým kladivem Mjolnirem, tedy záruky moci a ochrany svého nositele. Thorovo kladivo je odlito z černého pewteru, které je zdobeno keltskými uzly. V horní části přívěsku se nachází leštěná havraní lebka. Součástí balení je řetízek dlouhý cca 53 cm, s možností nastavení o další cca 0,5 cm.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Chaosium

Decentní amulet z kvalitního anglického cínu inspirovaný symbolem z knihy M. Moorcocka věčný bojovník. Symbol se jakožto vyobrazení sil chaosu objevuje v mnoha hrách a dílech fantastiky. Průměr šperku je cca 3,5 cm, součástí je řetízek. Více o vzniku symbolu se můžete dočíst na Wikipedii (anglicky).

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Jormungand P774

Amulet z anglického cínu zpodobňující mořského hada jménem Jörmungandr, jenž se spolu s vlkem Fenrirem a ženou Hel narodil v Jötunheimu Lokimu a obryni Angrbodě. Podle věštby představoval pro Ásy i lidi velkou hrozbu, proto ho Ódin hodil do moře. V moři vyrostl tak, že obepíná celý Midgard a zakusuje se do vlastního ocasu. Tělo hada je pokryto runovým nápisem Jormungandr Miogarosormr, průměr šperku je cca 5 cm, součástí je voskovaná šňůrka k zavěšení na krk. Lze kombinovat s náramkem se stejným...

Více informací
od 289 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Láska nebo smrt

Amulet v podobě srdce s vnořeným gotickým nápisem v latině, který zní: Láska přetrvá, dokonce i ve smrti (Superest Amore Etiam In Morte). Překlad do angličtiny se nachází na opačné straně přívěsku. Součástí balení je černý voskovaný řemínek nastavitelný do délky až 71 cm.

Více informací
od 359 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Ravenwulf P901

Náhrdelník inspirovaný severskými legendami o lykantropech spojuje vlka a krkavce a je vyjádřením lsti a síly. V očích jsou zasazeny krystaly Swarovski. Součástí balení je řetízek o délce 54 cm (s možností nastavit o 3,5 cm).

Více informací
od 539 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Sňatek protikladů

Amulet znázorňující metafyzické spojení protikladů. Je vyroben z dvoubarevného cínu, detaily šperku jsou velmi jemné, součástí šperku je řetízek k zavěšení na krk. Výška amuletu je cca 6 cm.

Více informací
od 499 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Srdce steampunk

Náhrdelníz zpodobňující mechanické srdce - krásný steampunkový šperk zdobený krystalem Svarowski. Výška přívěsku je cca 4 cm, délka řetízku 46 cm.

Více informací
od 689 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Amulet Zelená bohyně

Amulet Zelená bohyně, inspirace básníků, umělců a intelektuálů... Přívěšek zdobí krystaly Swarovski. Rozměry: výška 10,6 cm a šířka 6,2 cm, vyrobeno z kvalitního anglického cínu. Součástí je řetízek o délce 45 cm. Zbarvení krystalů se může lišit.

Více informací
od 679 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Astroláb na řetízku

Nádherný šperk s nádechem viktoriánské či steampunkové atmosféry. Astroláb je velmi starý přístroj, jeho původ není zcela zřejmý. Vznikl zřejmě už v antice, byl vyvíjen v arabském světě a ve 12. století se dostal i Evropy. Astroláb obsahuje zjednodušenou mapu hvězdné oblohy a pohyblivé prvky, s jejichž pomocí lze určit polohu kosmických těles, zeměpisné souřadnice, místní čas apod. Námi nabízený šperk je vyroben z kvalitního anglického cínu a mosazi, je opatřen řetízkem pro zavěšení na krk. Mos...

Více informací
od 479 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Cat Sith

Tajemná černá kočka z keltské mytologie jménem Cat Sith v podobě spony do vlasů. Rozměry ozdoby: cca 1,7 x 5,5 x 2,3 cm Délka ocelové pružiny: 2,5 cm Váha: cca 15 g

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Dračí amulet Anguis Aetemus

Amulet zpodobňující draka obmotaného kolem speciálně broušeného krystalu Swarovski - kamínek mění barvu podle úhlu pohledu. Výška šperku je cca 5 cm, součástí je řetízek k zavěšení na krk.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Egillův Torques

Přívěsek v podobě nákrčníku islandského válečníka a básníka Egilla má barvu starožitného bronzu a zakončení ve tvaru páru stříbrných dračích hlav. Součástí balení je voskovaný černý řemínek o délce až 70 cm.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Entropassio

Pravda, nespoutaná vášeň může uvolnit nebezpečné a nepředvídatelné chaotické síly entropie... Přívěsek ve tvaru srdce s trny a se zapracovanými osmi šipkami chaosu svírá ve svém středu červený krystal Swarovski. Součástí balení je kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý. Vyrobeno z jakostního anglického pewteru.

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Froda s Dragon-Tooth

Tento přívěsek v podobě zubu skandinávského draka zdobí vikingské podobenství tohoto lítého netvora. Z opačné strany dračího zubu se nachází reliéf vikingského hrdiny. Rozměry přívěsku: 5,3 x 2,3 x 1,3 cm Váha přívěsku: 35 g Délka řetízku: 53 cm (možno prodloužit o cca 3,8 cm)

Více informací
od 319 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Glistercreep

Starožitně vyhlížející přívěsek v podobě pavouka s tmavou perlou, vyrobeno z kvalitního anglického pewteru. Součástí balení je kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý.

Více informací
od 329 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Helm Of Awe Ravenskull

Přívěsek v podobě havraní lebky, kterou zdobí islandský symbol Aegishjalmur , nebo také Helm of Awe , jenž má obdařit svého nositele mocí a zasít strach do srdcí nepřátel. Součástí balení je kožený řemínek.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Hydra

V řecké mytologii střežil vchod do podsvětí obávaný had. Tento náhrdelník v podobě trojitého hada v symetrické podobě je vyroben ze starožitného a leštěného pewteru, a hadí oči zdobí červené krystaly Swarovski. Součástí balení je dvojitý splétaný černý řemínek s pewterovými koncovkami a uzavíráním.

Více informací
od 999 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Chaostar

Masivní pewterový amulet inspirovaný symbolem z knihy M. Moorcocka věčný bojovník. Symbol se jakožto vyobrazení sil chaosu objevuje v mnoha hrách a dílech fantastiky. Průměr přívěsku je 5 cm, součástí je postříbřený řetízek. Více o vzniku symbolu se můžete dočíst na Wikipedii (anglicky).

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náhrdelník Incrowtation

Náhrdelník zpodobňující černé peří a leštěnou havraní lebku, na níž se nachází rytý pentagram.

Více informací
od 529 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náušnice Elvyn (levá) E446SL

Náušnice v podobě elfího ucha je zdobena krystaly Swarovski a bude slušet všem milovnicím a ctitelkám těchto magických bytostí. Náušnice je určena na levé ucho, je vyrobena z anglického cínu (pewter). Kov je měkký a je možné přizpůsobit tvar podle ucha. Upozornění: časté ohýbání kovu může vést k jeho zlomení.

Více informací
od 429 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Náušnice Had Jormungand E440

Pár vikinských náušnic má podobu stočeného mořského hada Jörmungandra, který narodil v Jötunheimu, a jehož otcem byli Loki a obryně Angrboda. Hadí těla zdobí runy a náušnice budou skvělým doplňkem každého kostýmu. Náušnice jsou z anglického cínu (pewter), háčky do uší jsou z chirurgické oceli.

Více informací
od 249 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Alchoboros P854

Ouroboros pro temnou duši ve vás. Tento přívěsek má podobu Ourobora ve vetřelčím provedení. Rozměry: 3,7 x 3,6 x 1 cm Váha: 23 g Délka řetízku: 53 cm

Více informací
od 269 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Ankh mrtvých P221

Ankh jako moderní symbol vampyrismu a věčnosti zdobí egyptské hieroglyfy: Oko Hora (pro dobré zdraví), Ankh (triumf života nad smrtí), pilíř Djed (stabilita) a Shen (nekonečno). Tento přívěsek má navíc podobu malé čepele na bezpečnostním řetízku, kterou můžete vyjmout z pochvy zdobené hieroglyfy. Rozměry přívěsku: 7,9 x 4,2 x 1,4 cm Váha přívěsku: 36 g Délka řetízku: 53 cm, bez obsahu niklu

Více informací
od 549 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Dračí oko P832

Pronikavý pohled plamenných dračích očí se vzdorně vpalují do protivníka. Přívěsek v podobě draka obtočeného okolo sálajícícho oka nenechá nikoho klidným! Rozměry: 8,6 x 7,5 x 1,7 cm Váha: 46 g Délka řetízku: 46 cm

Více informací
od 769 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Fibonacciho spirála P799

Po pět tisíc let byla zlatá střední cesta ústředním principem technologie. Ve středověku ji Fibonacci dekódoval pro budoucí výzkum Dr. von Rosensteina a pro naše renesanční předky. Fibonacciho sekvence je vyryta na zadní straně přívěsku. Tento plochý přívěsek v podobě renesančního nástroje a tvaru Nautilovy mušle je vyroben z jedinečného anglického pewteru a má povrch zdobený mosazí. Součástí balení je černý kroužkový řetízek, cca 53 cm dlouhý.

Více informací
od 469 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Kladivo Drakkar P910

Drakkary, dlouhé lodě Vikingů, zdobily hlavy mýtických tvorů, často draků. Jeden takový, zapletený do keltských uzlů, je součástí tohoto pěkného přívěsku ve tvaru kladiva. Součástí balení je černá voskovaná šňůrka se zdrhovadlem o délce 36 cm.

Více informací
od 339 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Lunaris Ankh P890

Cínový přívěsek v podobě egyptského Ankhu zabarveného do starožitného bronzu, s postříbřeným srpkem měsíce. Vhodné jako doplněk gotického oblečení i pro milovníky magie, mystiky a noci. Součástí balení je černý voskovaný řemínek o délce až 66 cm.

Více informací
od 349 Kč
Koupit nejlevněji

Alchemy Gothic Přívěsek Lunatron P828

Viktoriánský měsíc byl záhadou vědy, vyvolávající hrůzu a obavy... zářící schovívavá planeta, nebo zlovolný mimozemský stroj? Přívěsek v podobě mechanického srpku měsíce zdobí malý červený krystal Swarovski a ozubená kola z pewteru, mědi a mosazi. Rozměry přívěsku: 4,6 x 3,8 x 0,7 cm Váha přívěsku: 20 g Délka řetízku: 53 cm, mosaz

Více informací
od 579 Kč
Koupit nejlevněji

Podobné fráze:

partnerske privesky  •  privesky cislice  •  privesky koule  •  privesky stribro  •  privesky pismena  •  privesky desticka  •  panske privesky  •  privesky andel  •  velke privesky  •  gravirovani privesky  •  privesky krize  •  privesky opal  •  privesky letadla  •  privesky ametyst  •  privesky damske  •  3d privesky  •  privesky l  •  privesky panda  •  privesky papousek  •  eroticke privesky  •  oteviraci privesky  •  privesky kocka  •  pozlacene privesky  •  privesky klice  •  privesky latkove  •  privesky sklo  •  privesky kotva  •  privesky ocel  •  privesky jednorozec  •  privesky beruska  •