Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Přístřešky  >  OEM Párty stan 6 x 12 m

OEM Párty stan 6 x 12 m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 12 490 Kč
Porovnat 8 obchodů
Párty stan je vyroben z kovové konstrukce. Konstrukce má průměr 38 mm a tloušťku 1,2 mm. Spojky rámu jsou z pozinkovaných trubek o průměru 42mm a tloušťce stěny 1,4mm. Párty stan má jednotlivá okna odnímatelná. Přední vchod 4,60m široký, zadní vchod 1,20m široký - opatřeny zipem. Stan dodáváme bez podlahy. Výška hřebenu střechy 3,1 m, okapová výška 2,1m. Stan je možné ukotvit k zemi pomocí ...

Všechny nabídky pro OEM Párty stan 6 x 12 m

Popis OEM Párty stan 6 x 12 m

Do-Domu píše:

Tento pavilon je univerzální. Pro večírky a oslavy nebo jen tak pro společenské setkání. Altán pokrývá plochu 72metrů čtverečních. Střecha - a boční textilie je vyrobena z nepromokavého materiálu. Altán 200 g / m² plachtou a dalšími 7 příčnými vyztuženími pro větší stabilitu! Tento prostorný 72m² party stan je ideální pro rodinné akce, klubové party, trhy, svatby, narozeninya jiné akce. Boční díly mohou být odstraněny individuálně podle potřeby. Takže stan může být úplně otevřen a zavřentpodle potřeby. 12  obloukových oken pro dostatek světla uvnitř .. 7x Extra vestavěné příčníky pro vysokou stabilitu. - navíc 7x příčné vyztužení pro větší stabilitu - 6x12 - 72m² prostor - 12x oblouková okna - jednotlivě odnímatelné bočnice - může být zcela uzavřen - rolovací pásky na štítové stěny a na straně - 200 g / m² plachta s prošívanými švy - zemní kolíky, kotevní lana pro připevnění k zemi - multifunkční využití jako party stan, stan, přístřešek pro auto atd. specifikace: - délka strany: 12 m - šířka: 6 m - boční stěny jsou 2 m - střední výška 3,80 m - Vstup Šířka: 4,5 m - Materiál: 100% polyetylénu - Hmotnost: 133 kg -  (střecha) 200 g / m - Stožáry: ocelová trubka, s práškovým povlakem 38 mm - konektor: ocelové trubky, práškovým nástřikem 42 mm - dalších sedm  propojení příčných: prášková z ocelových trubek, - tloušťka stěny trubky: do 1,2 mm - Barva: bílá Párty stan je rychle složitelný a rozložitelný pomocí rychlospojek . Vezměte prosím na vědomí , že párty stan je určen pro příležitostné použití a neposkytuje žádnouochranu během bouří nebo velmi špatného počasí . Vzhledem k velké ploše střechy nedoporučujeme nechávatbez dozoru kvůli náhlé změně počasí .Není určen pro komerční využití .

Hawaj.cz píše:

Párty stan Economy 6 x 12 m bílý

Párty stan pro každou příležitost. Pokud pořádáte městké slavnosti, svatby, pivní slavnosti, rodinné oslavy nebo jine kulturní akce, zjistíte, že s takto obrovským party stanem jsou Vaše možnosti obrovské.
Rozdíly mezi stany řady Economy a Premium:
- Stany řady Premium mají u země obvodový kovový rám pro větší stabilitu stanu
- Stany řady Premium mají výztuhy střechy
- Stany řady Premium mají silnější trubky jak konstrukce, tak spojnic - viz. popis
Hlavní přednosti párty stanu
- Velmi stabilní kovová plně pozinkovaná trubková konstrukce o průměru 38 mm a tloušťce stěny cca 1,1 mm
- Rohové části z kovových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny cca 1,3 mm
- Možnost ukotvení k podlaze
- PVC materiál odolný vůči korozi a počasí
- Svařené švy
Z těchto údajů je jasné, že se u našeho modelu jedná o opravdu top kvalitu. Zaručujeme dlouhou životnost a hodně zábavy. Je ovšem nutné stan skládat před silným větrem nebo při zátěži sněhu. Pokud by se někdy porušila plachta stanu, lze ji bez problémů opravit.
Doporučujeme dokoupit bouřkovou ukotvující sadu pro větší jistotu při nepříznivém počasí ve variantě do betonu nebo do země.
Rozměry a technické údaje
- Material party stanu: PVC (stejný jako se používá na plachty u nákladních vozidel) s gramáží 500 g/m2
- Barva: Bílá (fota mohou zkreslovat - jedná se o čistě jasně bílou barvu)
- Plocha stanu: 72 m2
- Váha: 200 kg
- Výška ke hřebenu střechy: 3,03 m
- Výška po okraj ("okap") střechy: 2 m
- Rozměr oken: 1,42 m x 1,27 m
- Vstupní vchod: 4,60 m široký / 2,00 m vysoký
- Zadní vchod: 1,20 m široký / 2,00 m vysoký
- 6 odnímatelných oken na každé straně z průhledného PVC
- Stan je dodáván bez podlahy
Rozměry balení (D x Š x V)
Dodáváno v 6 krab...

RK Market píše:

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm. Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu neb

JATOP píše:

Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.
Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.

Technické údaje:
rozměry: 6 x 12 m
délka: 12 m
šířka: 6 m
zábor: 72 m2 - upozornění - Tento rozměr již není vhodný pro veřejné použití
rozměr vchodu: cca 4,5 x 2,0 m
rozměry oken: 130 x 145 cm
boční výška: 2,0 m
výška hřebene: cca 3 m

Matreiál:
materiál na plachtách: Polyethylen (PE) - UV a vodě odolné
střešní plachta: cca 240 g / m²
postranní: 200 g / m²
materiál konstrukce: Pozinkovaná ocel
ocelové trubky Ø: 38 mm
trubky tloušťka stěny: cca 1,1 mm
spojka ocelová Ø: 42 mm
tloušťka stěny spojka: 1,3 mm

Obsah balení:
1 x zahradní stan
hmotnost: cca 198 kg
baleno jednotlivě do 6 kartonů

Parametry OEM Párty stan 6 x 12 m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: