Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Přístřešky  >  OEM Párty stan 6 x 12 m

OEM Párty stan 6 x 12 m

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 16 999 Kč
Porovnat 5 obchodů
Párty stan je vyroben z kovové konstrukce. Konstrukce má průměr 38 mm a tloušťku 1,2 mm. Spojky rámu jsou z pozinkovaných trubek o průměru 42mm a tloušťce stěny 1,4mm. Párty stan má jednotlivá okna odnímatelná. Přední vchod 4,60m široký, zadní vchod 1,20m široký - opatřeny zipem. Stan dodáváme bez podlahy. Výška hřebenu střechy 3,1 m, okapová výška 2,1m. Stan je možné ukotvit k zemi pomocí ...

Všechny nabídky pro OEM Párty stan 6 x 12 m

Popis OEM Párty stan 6 x 12 m

ExtraCeny píše:

Párty stan pavilon 6X12 m Párty stan pavilon 6X12 m Kompletní sada vč.příslušenství. Šetří místo! • Včetně stran (může být zcela zavřeno) • Hydrofobní MATERIÁL odolné tkaniny 200 g - m² • DOUBLE pokrytí a ošetřeno UV • Dobře šité švy • Robustní konstrukce • Strana výška cca. 200 cm • STŘEDNÍ výška cca. 380 cm • Ocel prášková 42 mm průměr (MEDIA Tloušťka 1,3 mm) • ALL STEEL TUBE ROD prášková 38 mm Tloušťka média 1,00 odst. MM) • Boky plus lano. Barvy,bílá

Hawaj.cz píše:

Párty stan Economy 6 x 12 m bílý

Párty stan pro každou příležitost. Pokud pořádáte městké slavnosti, svatby, pivní slavnosti, rodinné oslavy nebo jine kulturní akce, zjistíte, že s takto obrovským party stanem jsou Vaše možnosti obrovské.
Rozdíly mezi stany řady Economy a Premium:
- Stany řady Premium mají u země obvodový kovový rám pro větší stabilitu stanu
- Stany řady Premium mají výztuhy střechy
- Stany řady Premium mají silnější trubky jak konstrukce, tak spojnic - viz. popis
Hlavní přednosti párty stanu
- Velmi stabilní kovová plně pozinkovaná trubková konstrukce o průměru 38 mm a tloušťce stěny cca 1,1 mm
- Rohové části z kovových trubek o průměru 42 mm a tloušťce stěny cca 1,3 mm
- Možnost ukotvení k podlaze
- PVC materiál odolný vůči korozi a počasí
- Svařené švy
Z těchto údajů je jasné, že se u našeho modelu jedná o opravdu top kvalitu. Zaručujeme dlouhou životnost a hodně zábavy. Je ovšem nutné stan skládat před silným větrem nebo při zátěži sněhu. Pokud by se někdy porušila plachta stanu, lze ji bez problémů opravit.
Doporučujeme dokoupit bouřkovou ukotvující sadu pro větší jistotu při nepříznivém počasí ve variantě do betonu nebo do země.
Rozměry a technické údaje
- Material party stanu: PVC (stejný jako se používá na plachty u nákladních vozidel) s gramáží 500 g/m2
- Barva: Bílá (fota mohou zkreslovat - jedná se o čistě jasně bílou barvu)
- Plocha stanu: 72 m2
- Váha: 200 kg
- Výška ke hřebenu střechy: 3,03 m
- Výška po okraj ("okap") střechy: 2 m
- Rozměr oken: 1,42 m x 1,27 m
- Vstupní vchod: 4,60 m široký / 2,00 m vysoký
- Zadní vchod: 1,20 m široký / 2,00 m vysoký
- 6 odnímatelných oken na každé straně z průhledného PVC
- Stan je dodáván bez podlahy
Rozměry balení (D x Š x V)
Dodáváno v 6 krab...

Bydlení a Domov píše:

Zahradní párty stan ECONOMY 6 x 12 m - bílá od výrobce Tradgard
Dostupnost: Skladem
Tradgard ECONOMY Zahradní párty stan 6 x 12 m - bílá Vám doručíme za 1-4 dny
 
Mějte Vaši velkou oslavu pod pořádnou střechou. Ať již plánujete svatbu, firemní večírek, velkou oslavu anebo ne sháníte praktický přístřešek, tak tento stan je ideální variantou právě pro Vás. Ochrání Vás před sluncem a deštěm.
Kryt střechy se skládá z jednoho kusu a jednotlivé boční dílce jsou odmítelné buď po jednotlivých částech nebo na celé straně - dle Vaší potřeby. Štítové nebo-li vchodové strany jsou zajištěny plachtou s roll-up vchodem, který buď necháte zapnutý jako celistvou stěnu nebo z něj uděláte příjemný a elegantní vchod vymotáním části plachty nahoru. Vstupy jsou zajištěny robustním zipovým systémem. Veliká panoramatická okna po delších strankách zajistí dostatek světla pro interiér.

Technické údaje:
rozměry: 6 x 12 m
délka: 12 m
šířka: 6 m
zábor: 72 m2 - upozornění - Tento rozměr již není vhodný pro veřejné použití
rozměr vchodu: cca 4,5 x 2,0 m
rozměry oken: 130 x 145 cm
boční výška: 2,0 m
výška hřebene: cca 3 m

Matreiál:
materiál na plachtách: Polyvinylchlorid (PVC) - jako kamio

electronic-star.cz píše:

Oslavujte jako profesionálové! Zahradní párty a rušné oslavy se mohou pokazit, když se počasí náhle změní a přijde prudký liják. Pro zachování dobré nálady i ve špatných povětrnostních podmínkách nabízí vhodnou ochranu zahradní stan od společnosti Blumfeldt : Při pálení slunečních paprsků, chladném větru nebo v lijáku. 6 x 12 m velký interiér prostorného párty stanu nabízí dostatek prostoru, a může tak přijmout i velkou společnost lidí. Robustní, pozinkované ocelové trubky o průměru 38 mm a tloušťce materiálu 1,0 mm tvoří stabilní konstrukci stanu Blumfeldt Sommerfest, při níž nehrozí vzlet stanu ani při silném větru. K tomu pomáhají i robustní spojovací díly z kovu, stejně jako dodávané kolíky do země a lana pro přímé připojení k zemi. Materiál plachty se skládá z odolné 500 g/m 2 PVC látky a je 100% nepromokavý, což zaručuje dlouhou životnost letního stanu. Na bocích stanu se postarají velká zaoblená okna o jas v interiéru a diskrétní, chráněnou atmosféru. Přední, zadní a boční díly mohou být pro jednoduchý, flexibilní přístup a nezbytný přívod čerstvého vzduchu zcela otevřené nebo zavřené. Ať se jedná o zahradní slavnosti, velké skupiny lidí, nebo akce, letní stan od společnosti Blumfeldt nabízí vhodnou ochranu před počasím na každou příležitost a příjemné místo pobytu ve venkovním prostředí. Stejně je také vhodný pro účely dočasného uskladnění například bazénů apod.

Parametry OEM Párty stan 6 x 12 m

Výrobce OEM

Podobné produkty

Podobné fráze: