Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  Philips Sonicare DiamondClean HX6072/05 Compac

Philips Sonicare DiamondClean HX6072/05 Compact

Načítám galerii...
Předchozí
Další
S diamond clean mini náhradními kartáčky je snadné dosáhnout dobré kondice vašich zubů a dásní. Tyto náhradní hlavice jsou navrženy pro spolupráci s více typy zubních kartáčků Philips. Díky sonické technologii, která je šetrná k vašim dásním, v kombinaci s těmito hlavicemi dosáhnete lepší péče než s pomocí ručního kartáčku. Výhody Diamond clean náhradních hlavic Náhradní hlavice s hustými jemnými...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips Sonicare DiamondClean HX6072/05 Compact

Popis Philips Sonicare DiamondClean HX6072/05 Compact

SOFTCOM.cz píše:

Balení obsahuje
Kartáčkové hlavice 2 ks DiamondClean, kompaktní velikost
Design a provedení
Měkkost vláken Středně měkká
Barva White
Vlákna, která upozorní Ztráta modré barvy vláken
Kompatibilita
Systém kartáčkových hlavic Nasazovací
Vhodné pro tyto modely
HealthyWhite+
Řada 2 Series pro předcházení zubnímu plaku
Řada 3 Series péče o dásně
DiamondClean
EasyClean
FlexCare
FlexCare Platinum
FlexCare+
pro děti – for Kids
HealthyWhite
Přínos pro zdraví
Zdraví dásní Pomáhá zlepšit zdravotní stav dásní
Odstraňování zubního plaku Pomáhá odstranit plak
Bělení Bělejší zuby za pouhý jeden týden

Nakupka.cz píše:

Produkt Náhradní hlavice Philips HX6072/ 07 zařazený v: Příslušenství bílé elektro > Příslušenství zubní kartáčky, Objednací kód: EB-107177, výrobce: Philips, příslušenství zubní hygiena: náhradní hlavice

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Hlavice Philips Sonicare Optimal White Mini HX6072/27 jsou ideální pro odstranění maximálního množství zubního plaku. Velikost Mini je ideální pro osoby s menší čelistí, aby bylo možné se dostat do všech zákoutí zubů.
Mějte zářivější zuby díky hlavicím Philips Sonicare Optimal White Mini

Povrchové skvrny od barevných pokrmů nebo nápojů lépe odstraníte díky speciálním středovým vláknům. Ta jsou uspořádána hustě a jsou také speciálně zastřižena, a proto přesně kopírují tvar zubů a odstraní tak maximum povrchového zabarvení zubů.

Uvnitř hlavice je umístěn mikročip, který způsobí, že kartáček pomocí speciální diody upozorní po čase na potřebu výměny hlavice za novou.

Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare
Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů kartáčků. Zubní kartáčky Philips Sonicare jsou k dostání v několika barevných provedeních, přičemž tvar těla a trnu, na který se nasazuje náhradní hlavice, zůstávají stejné.


Mezi kompatibilní modely sonických kartáčků Philips Sonicare patří tyto: For Kids, Teens, EasyClean, HealthyWhite (HealthyWhite+), FlexCare (FlexCare+), FlexCare Platinum, ProtectiveClean, DiamondClean.
Na základě dlouhodobých zkušeností doporučujeme výměnu hlavic přibližně každé tři měsíce v případě používání kartáčku 2x denně po dobu dvou minut. Pokud dodržíte tuto dobu pro výměnu hlavic, můžete si být jistí, že péče o Váš chrup je stále stejně kvalitní.

Electro World s.r.o. píše:

Náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean Mini HX6072 / 07. Kompaktní velikost hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta s cílem dokonale odstranit nechtěné zabarvení zubní skloviny, tak zubní kámen. Odstraňuje až 7 × více plaku než klasická manuální zubní kartáček. Pro optimální výsledky měňte hlavice každé 3 měsíce. Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite +, FlexCare, FlexCare +, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids. Balení obsahuje 2 ks.

KASA.cz píše:

Hlavice Philips Sonicare Optimal White Mini
Kompaktní velikost hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů.
Až o 100 % světlejší zuby za pouhý týden.
Pro optimální výsledky měňte hlavice každé 3 měsíce.
Hlavice jsou kompatibilní se všemi modely kartáčku Philips Sonicare 3. generace.
Balení obsahuje 2ks.

Parametry Philips Sonicare DiamondClean HX6072/05 Compact

Výrobce Philips
Příslušenství pro O jaký typ příslušenství se jedná ? Zubní kartáčky
Druh příslušenství Náhradní kartáčky

Podobné produkty

Podobné fráze: