Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  Philips HX 6064/33 DiamondClean Standard

Philips HX 6064/33 DiamondClean Standard

Načítám galerii...
Předchozí
Další
x: Typ: Náhradní kartáček Počet: 4

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Philips HX 6064/33 DiamondClean Standard

Popis Philips HX 6064/33 DiamondClean Standard

NaZuby.cz - Zubní kartáčky, bělení píše:

Originalita a luxus, to jsou nejen kartáčky ale i náhradní hlavice Philips Sonicare DiamondClean Black HX6064. Z Vašich zubů odstraní maximum povrchových skvrn a zanechají je hladké a přirozeně bělejší. Poškození dásní se ale obávat nemusíte.
Výhody náhradní hlavice Sonicare DiamondClean Standard Black

Až 7x více zubního plaku oproti čištění manuálním zubním kartáčkem odstraníte s hlavicí Philips Sonicare DiamondClean.

Povrchové skvrny od barevných pokrmů nebo nápojů lépe odstraníte díky speciálním středovým vláknům. Ta jsou uspořádána hustě a jsou také speciálně zastřižena, a proto přesně kopírují tvar zubů a odstraní tak maximum povrchového zabarvení zubů.

Snadno zjistíte, kdy je potřeba vyměnit čistící hlavici kartáčku. Každá hlavice Philips Sonicare je vybavena modrými indikačními vlákny, která svým zběláním dávají signál k výměně hlavice. Optimálních výsledků čištění zubů dosáhnete, když budete hlavice měnit pravidelně každé tři měsíce.

Hodí se k těmto zubním kartáčkům Philips Sonicare
Pro snadnější rozhodování uvádíme obrázky kompatibilních typů kartáčků. Zubní kartáčky Philips Sonicare jsou k dostání v několika barevných provedeních, přičemž tvar těla a trnu, na který se nasazuje náhradní hlavice, zůstávají stejné.


Mezi kompatibilní modely sonických kartáčků Philips Sonicare patří tyto: EasyClean, HealthyWhite (HealthyWhite+), FlexCare (FlexCare+), FlexCare Platinum, DiamondClean, For Kids.
Na základě dlouhodobých zkušeností doporučujeme výměnu hlavic přibližně každé tři měsíce v případě používání kartáčku 2x denně po dobu dvou minut. Pokud dodržíte tuto dobu pro výměnu hlavic, můžete si být jistí, že péče o Váš chrup je stále stejně kvalitní....

Pilulka.cz píše:

Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. Tato hlavice je skvělá rovněž pro udržování zářivého úsměvu v období mezi profesionálním bělením.

SOFTCOM.cz píše:

Philips Sonicare HX6064/33 DiamondClean náhradní kartáček, 4ks
Philips Sonicare DiamondClean Standard Black
Standardní velikost hlavice v černém provedení pro mimořádné čištění a bělejší zuby.
Hlavice s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů.
Odstraňuje až 7x více plaku než manuální kartáček.
O 44% více vláken, která poskytují mimořádně účinné a zároveň šetrné čištění.
Pro optimální výsledky měňte hlavici každé 3 měsíce.
Hlavice jsou kompatibilní s modely kartáčku Philips Sonicare DiamondClean, EasyClean, HealthyWhite, HealthyWhite+ FlexCare, FlexCare+, FlexCare Platinum a Sonicare for Kids.
Balení obsahuje 4ks.

Alza.cz píše:

Náhradní nástavec pro zubní kartáčky
Philips Sonicare DiamondClean Black Standardní velikost hlavice sonického kartáčku, 4 ksHX6064/33 Dokonalé čištění. Bělejší zuby.Hlavice kartáčku Philips Sonicare DiamondClean s průřezy vláken ve tvaru diamantového brusu je vyvinuta pro efektivnější odstranění pigmentů z povrchu zubů. Je skvělá rovněž pro udržování zářivého úsměvu v období mezi profesionálním bělením....

MALL.CZ píše:

Náhradní hlavice Philips HX6064/33. Hlava kartáčku DiamondClean je ideální pro ty, kteří chtějí více než hloubkové čištění na odstranění skvrn pro zářivý bílý úsměv. Tato hlava kartáčku je také skvělá pro udržování zářivých zubů v období mezi profesionálním bělením.

Electro World s.r.o. píše:

Náhradní hlavice PHILIPS HX6064 / 33 Sonicare dokonale vyčistí vaše zuby od plaku a díky unikátním štětinám ve tvaru diamantu zajistí i mnohem bělejší zuby. Středová část kartáčku obsahuje těsně uspořádané štětiny ve tvaru diamantu odstraňující skvrny na povrchu zubů. Sonický způsob čištění zubů je mnohem efektivnější než klasické čištění zubním kartáčkem. Kartáček Sonicare odstraní až 7 x více plaku. Tento kartáčový nástavec pomáhá zlepšit zdraví dásní. Balení obsahuje 4 ks náhradních kartáčků.

Parametry Philips HX 6064/33 DiamondClean Standard

Výrobce Philips
Příslušenství pro O jaký typ příslušenství se jedná ? Zubní kartáčky
Druh příslušenství Náhradní kartáčky

Podobné produkty

Podobné fráze: