Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  PFAFF Trn pro sámky

PFAFF Trn pro sámky

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Trn pro sámky - Pfaff Trn pro sámky - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Pfaff. Trn pro sámky slouží k zvýraznění sámků, během šití zdvihá látku, sámek je tak větší a viditelnější. Trn se nasazuje na stehovou desku. Není vhodné pro šití silných látek. Při šití je nutné používat dvojjehlu. Použití trnu na sámky pro šicí stroje Pfaff:1. Nasaďte požadovaný trn n...

Všechny nabídky pro PFAFF Trn pro sámky

Popis PFAFF Trn pro sámky

Trn pro sámky - Pfaff
Trn pro sámky - Pfaff je volitelné příslušenství, které lze dokoupit pro šicí stroje Pfaff. Trn pro sámky slouží k zvýraznění sámků, během šití zdvihá látku, sámek je tak větší a viditelnější. Trn se nasazuje na stehovou desku. Není vhodné pro šití silných látek. Při šití je nutné používat dvojjehlu.
Použití trnu na sámky pro šicí stroje Pfaff:1. Nasaďte požadovaný trn na stroj.
2. Nacvakněte kulatý výstupek na trnu do kulaté díry ve stehové desce, aby trn směřoval k jehle. Nasaďte dvojjehlu 1,6 mm až 2,0 mm.
3. Nakreslete si na látku čáry, kde mají být sámky. Umístěte čáru do středu přítlačné patky. Šijte trochu pomaleji, než obvykle a veďte přitom látku. Trn bude střed látky nadzdvihovat a vytvoří sámek přesné velikosti. (Při šití sámku látku lehce napínejte.)
Trn na sámky je určen pro tyto šicí stroje Pfaff: J - šicí stroje se stehy šířky 9 mm s duálním podavačem IDT ™ system
creative sensation™
creative vision™
creative™ 4.0
creative™ 2.0
quilt expression™ 4.0
expression™ 3.0, 2.0
K - šicí stroje Pfaff se stehy šířky 7 mm s duálním podavačem IDT ™ system
ambition™ 1.5
ambition™ 1.0
smarter by Pfaff 140s
smarter by Pfaff 160s
ambition™ 2.0 Quilt
ambition™ Essential

Parametry PFAFF Trn pro sámky

Výrobce Pfaff
Příslušenství pro O jaký typ příslušenství se jedná ? Šicí stroje

Podobné produkty

Podobné fráze: