Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  JOLLY L 1

JOLLY L 1

Načítám galerii...
Předchozí
Další
* 5 ks SÁČKY DO VYSAVAČŮ: * GOLDSTAR, LG ELECTRONICS * TB 33, Turbo 3100, Turbo 3300, Turbo 4400, V 3300 T, Extron V * 3900, VCP 663, VCA 663 * HOLLAND-ELECTRO * Sweefty, 3310, Passion * CLATRONIC * BS 1231 * SOLAC * A602 Magnum * HYUNDAI VC310 * příbal - vůně do vysavače

Doporučujeme

Všechny nabídky pro JOLLY L 1

Popis JOLLY L 1

Nippon CEC domácí spotřebiče píše:

Jolly LG1 - Sáčky do vysavače LG Electronics, Gold Star, Moulinex Zelio, Solac a dalších vysavačů Jolly LG1 to je balení 5ks náhradních sáčků pro vysavač LG Electronics, Gold Star, Moulinex Zelio, Solac a dalších typů z filtračního papíru, součástí balení je 1x vůně a 1x mikrofiltr k nástřihu. Sáčky do vysavače Jolly LG1 můžete použít jako náhradní sáčky do uvedených vysavačů - tyto sáčky jsou alternativou sáčků originálních pro daný typ vysavače. Sáčky Jolly LG1 do vysavače LG Electronics, Gold Star, Moulinex Zelio, Solac a jiných5ks v balení1 x vůně do vysavače. Vonnou tyčinku (nebo granulky) vložíte nebo vsypete do prachového sáčku vysavače - vždy při jeho výměně. Při vysávání příje

ProVysavace.cz píše:

Standar mezi sáčky s-bag - alternativní sáčky typu s-bag vyrobené z vícevrstvé netkané textilie, vhodné pro širokou škálu vysavačů AEG, Electrolux a Philips.Volné balení 5 kusů sáčků za jedinečnou cenu se slevou oproti klasickému balení.Součástí balení je 1 ks univerzálního motorového filtru k zastřižení. Vyměňte jej vždy po každém pátém vyměněném sáčku.

Proč používat netkanou textilii???
Vyšší pevnost – sáčky jsou podstatně pevnější a nedochází k jejich protržení v případě nasátí drobných kamínků či ostrých předmětů.
Odolnost při nasátí vody – nasátá zbytková tekutina papírový sáček provlhčí a oslabené místo je vysoce náchylné k protržení. Sáčky z netkané textilie tuto vlastnost eliminují.
Lepší filtrační schopnost – syntetický materiál sáčků do vysavačů zajistí lepší kvalitu filtrace (odfiltruje až 99% částic o velikosti jeden mikron) a to až o 40% oproti papírovému sáčku.
Větší objem – díky netkané textilii se sáček přizpůsobí svému prostoru a pojme minimálně o 15% více nečistot než papírový sáček.
Delší životnost – postupným naplňováním papírových sáčků klesá jejich filtrační schopnost. U sáčků z netkané textilie nedochází k ucpávání pórů a sáčky tak poskytují až o 50% delší životnost při nesnížení účinnosti vysávání.

E-Elektro.cz - Prodejna Elektro v Praze píše:

Sáčky 2SBAG MAX s HEPA EP-H13 Filtrem, 16x sáček do vysavačeNáhradní HEPA Filtr EP-H13 do vysavačů ELECTROLUX, AEG, Philips kompatibilní s filtry AEG, ELECTROLUX EFH12, EFH12N, EFHG12W, EFH13, EFH13W, EF26, EFS1W rozměrově a sáčky 2SBAG MAX Jolly pro vysavače AEG UltraOne, ELECTROLUX UltraOne, PHILIPS Typu ELECTROLUX UMP1, E210B S-Bag textilní 16ks s obsahem 5 litrů ve čtyřech baleních sáčků. Ke každému jednomu originál balení 4ks sáčků, obdržíte univerzální motorový filtr, mikrofiltr k zastřižení a navíc ZDARMA vzorek kvalitní vůně, která zbaví filtry vysavače nepříjemných zápachů a provoní celý byt.
Parametry sáčků k vysavači
Rozměry: 170 x 320 mm
Rozměr příruby: 122 x 118 mm
Otvor příruby: 55 mm
Počet ks: 16ks
Látkové sáčky 2SBAG MAX z vícevrstvé netkané textílie s antibakteriálním účinkem pro jednorázové použití od českého výrobce a kvalitní české značky JOLLY zaručují dokonalou filtraci a vysokou pevnost, kde nehrozí protržení a zároveň poškození vysavače při omylem nasátí tekutiny nebo ostrého předmětu jako například u papírových sáčků..
Parametry HEPA EP-H13 Filtru
Rozměr filtru 138 x 110 x 22 mm
Vnější rozměr filtru 150 x 120 x 24 mm
Výška filtru 22/24 mm
Filtr neomyvatelný
Třída filtrace: 13
HEPA Filtr EP-H13 neomyvatelný s třídou filtrace č.13 je rozměrově kombatibilní s originál HEPA filtrem

Parametry JOLLY L 1

Výrobce Jolly
Příslušenství pro O jaký typ příslušenství se jedná ? Vysavače

Podobné produkty

Podobné fráze: