Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  Janome Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - MC6600P

Janome Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - MC6600P

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 276 Kč
Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - šicí stroje Janome MC6600P Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH je sada příslušenství pro šicí stroje Janome 6600. Speciální stehová deska je určená pro rovné šití. Při šití šikmo přes střiženou látku poskytuje vynikající služby, neboť šicí stroj drží stopu a neuhýbá, a to ani přes švy. Stehová deska je tak vhodná pro těžší materiály a s...

Všechny nabídky pro Janome Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - MC6600P

Popis Janome Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - MC6600P

Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - šicí stroje Janome MC6600P
Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH je sada příslušenství pro šicí stroje Janome 6600. Speciální stehová deska je určená pro rovné šití. Při šití šikmo přes střiženou látku poskytuje vynikající služby, neboť šicí stroj drží stopu a neuhýbá, a to ani přes švy. Stehová deska je tak vhodná pro těžší materiály a speciální materiály. Stehová deska má také otvor pro jehlu v menší velikosti, což zabraňuje úhybu jehly. Díky tomu se materiál perfektně provazuje a konce trojúhelníků se nehrnou do spodní díry.
Součástí balení je i patka s vodičem a jehelní deskou 1/4. Tato patka poskytuje výborný výhled na šitý materiál i při použití horního přídavného podávání.
Tento set je určen pro šicí stroj Janome Memory Craft 6600P. Set je velmi oblíbený při aplikaci techniky patchwork.
Janome
Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, zákazník si vybere v široké cenové škále, ale i dle požadovaných funkcích. Značka Janome také nabízí stroje pro poloprofesionální použití i vč. zabudovaného horního podávání.

Parametry Janome Stehová deska a patka s vodičem pravá 1/4 INCH - MC6600P

Výrobce Janome
Příslušenství pro O jaký typ příslušenství se jedná ? Šicí stroje

Podobné produkty