Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství pro malé spotřebiče  >  Janome Quiltovací patka - MC6600P a 7700QCP

Janome Quiltovací patka - MC6600P a 7700QCP

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 787 Kč
Quiltovací patka - šicí stroje Janome MC6600P a 7700QCP Quiltovací patka je uzavřená patka určená pro pikování, vyšívání a quiltování. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Díky odpružení patky má uživatel absolutní konstrolu nad místem, kde šije. Patka se výborně hodí zejména pro quiltování. Patka quiltovací je dokoupitelným příslušenstvím pro šicí stroje...

Všechny nabídky pro Janome Quiltovací patka - MC6600P a 7700QCP

Popis Janome Quiltovací patka - MC6600P a 7700QCP

Quiltovací patka - šicí stroje Janome MC6600P a 7700QCP
Quiltovací patka je uzavřená patka určená pro pikování, vyšívání a quiltování. Patka je zkonstruována tak, aby mohla snadno přeskakovat z místa na místo. Díky odpružení patky má uživatel absolutní konstrolu nad místem, kde šije.
Patka se výborně hodí zejména pro quiltování. Patka quiltovací je dokoupitelným příslušenstvím pro šicí stroje Janome 6600 a 7700.
Janome
Šicí stroje, overlocky, vyšívací stroje Janome - japonská značka, získávající si stále větší oblibu u českého obyvatelstva. Nabízí široký sortiment elektronických šicích strojů pro patchwork, zákazník si vybere v široké cenové škále, ale i dle požadovaných funkcích. Značka Janome také nabízí stroje pro poloprofesionální použití i vč. zabudovaného horního podávání.

Parametry Janome Quiltovací patka - MC6600P a 7700QCP

Výrobce Janome
Příslušenství pro O jaký typ příslušenství se jedná ? Šicí stroje

Podobné produkty

Podobné fráze: