Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství k vysavačům  >  ZELMER Alternativní sáčky 2750 Claris Twix 4ks ZVCA100B

ZELMER Alternativní sáčky 2750 Claris Twix 4ks ZVCA100B

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sáčky do vysavačů Worwo ZMB02K 4ks - Sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B  Worwo ZMB02K to jsou náhradní sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B od výrobce Worwo ZMB02K, 24 sáčků pro vysavače Zelmer. Sáčky do vysavače Zelmer z mikrovlákna od Worwo jsou originálních sáčků alternativou sáčků Zelmer Saf Bag 49.4000 a nově Zelmer ZVCA100B - modrá. Kvalitní náhradní sáčky do vysavače ZELMER splňují klasifik...

Všechny nabídky pro ZELMER Alternativní sáčky 2750 Claris Twix 4ks ZVCA100B

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ZELMER Alternativní sáčky 2750 Claris Twix 4ks ZVCA100B

Sáčky do vysavačů Worwo ZMB02K 4ks - Sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B 
Worwo ZMB02K to jsou náhradní sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B od výrobce Worwo ZMB02K, 24 sáčků pro vysavače Zelmer. Sáčky do vysavače Zelmer z mikrovlákna od Worwo jsou originálních sáčků alternativou sáčků Zelmer Saf Bag 49.4000 a nově Zelmer ZVCA100B - modrá. Kvalitní náhradní sáčky do vysavače ZELMER splňují klasifikaci M filtračních standardů, jsou vyrobeny v EU, odfiltrují i alergeny a zadrží prachové částice o velikosti 0,3 mikronu, snižují emisi prachu z vysavače, díky použitému materiálu a technologii svařování ultrazvukem jsou pevné.
Náhradní sáčky Worwo Perfect Bag vyrábí společnost Worwo ze syntetického materiálu - také se mu říká SMS nebo netkaná textilie. Jde o kvalitní, vícevrstvé sáčky, které v mnoha případech disponují hygienickým uzávěrem.
Sáčky Worwo Perfect Bag splňují klasifikaci M filtračních standardů, jsou vyrobeny v EU, odfiltrují i allergeny a zadrží prachové částice o velikosti 0,3 mikronu, snižují emisi prachu z vysavače, díky použitému materiálu a technologii svařování ultrazvukem jsou pevné.     
Sáčky Worwo ZMB02K Perfect Bag do vysavače ZELMER - 2750 Claris Twix
mikrovlákno
4ks sáčků v balení
1ks filtr k zastřižení
Vyrobeno v EU
Proč zvolit sáček do vysavače ZELMER - 2750 Claris Twix z mikrovlákna od Worwo. Prodloužení životnosti  -  speciální vícevrstvý materiál sáčku do vysavače zajistí zvýšený sací výkon vysavače i v případě částečného zaplnění sáčku, kdy u papírových sáčků vlivem ucpávání mikropórů výkon vysavače přirozeně klesá = sáček nemusíte tak často měnit.
Odolnost proti vlhkosti - pokud dojde vysátí zbytkové tekutiny a tím k zvlhčení sáčku papírového, s největší pravděpodobností se roztrhne. Sáček z netkané textilie nikoliv.
Pevnost - sáček se neprotrhne, ani pokud omylem vysajete ostrý předmět, stejně tak se neodtrhne od kartonku při výměně plného sáčku za nový. < br...

Parametry ZELMER Alternativní sáčky 2750 Claris Twix 4ks ZVCA100B

Výrobce Zelmer

Podobné produkty

Podobné fráze: