Kde jsem:  Katalog  >  Elektrospotřebiče  >  Malé spotřebiče  >  Příslušenství k vysavačům  >  ZELMER Alternativní sáčky 2000 serie 4ks ZVCA100B

ZELMER Alternativní sáčky 2000 serie 4ks ZVCA100B

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Sáčky do vysavačů Worwo ZMB02K 4ks - Sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B  Worwo ZMB02K to jsou náhradní sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B od výrobce Worwo ZMB02K, 24 sáčků pro vysavače Zelmer. Sáčky do vysavače Zelmer z mikrovlákna od Worwo jsou originálních sáčků alternativou sáčků Zelmer Saf Bag 49.4000 a nově Zelmer ZVCA100B - modrá. Kvalitní náhradní sáčky do vysavače ZELMER splňují klasifik...

Všechny nabídky pro ZELMER Alternativní sáčky 2000 serie 4ks ZVCA100B

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ZELMER Alternativní sáčky 2000 serie 4ks ZVCA100B

Sáčky do vysavačů Worwo ZMB02K 4ks - Sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B 
Worwo ZMB02K to jsou náhradní sáčky do vysavače Zelmer ZVCA100B od výrobce Worwo ZMB02K, 24 sáčků pro vysavače Zelmer. Sáčky do vysavače Zelmer z mikrovlákna od Worwo jsou originálních sáčků alternativou sáčků Zelmer Saf Bag 49.4000 a nově Zelmer ZVCA100B - modrá. Kvalitní náhradní sáčky do vysavače ZELMER splňují klasifikaci M filtračních standardů, jsou vyrobeny v EU, odfiltrují i alergeny a zadrží prachové částice o velikosti 0,3 mikronu, snižují emisi prachu z vysavače, díky použitému materiálu a technologii svařování ultrazvukem jsou pevné.
Náhradní sáčky Worwo Perfect Bag vyrábí společnost Worwo ze syntetického materiálu - také se mu říká SMS nebo netkaná textilie. Jde o kvalitní, vícevrstvé sáčky, které v mnoha případech disponují hygienickým uzávěrem.
Sáčky Worwo Perfect Bag splňují klasifikaci M filtračních standardů, jsou vyrobeny v EU, odfiltrují i allergeny a zadrží prachové částice o velikosti 0,3 mikronu, snižují emisi prachu z vysavače, díky použitému materiálu a technologii svařování ultrazvukem jsou pevné.     
Sáčky Worwo ZMB02K Perfect Bag do vysavače ZELMER - 2000 serie
mikrovlákno
4ks sáčků v balení
1ks filtr k zastřižení
Vyrobeno v EU
Proč zvolit sáček do vysavače ZELMER - 2000 serie z mikrovlákna od Worwo. Prodloužení životnosti  -  speciální vícevrstvý materiál sáčku do vysavače zajistí zvýšený sací výkon vysavače i v případě částečného zaplnění sáčku, kdy u papírových sáčků vlivem ucpávání mikropórů výkon vysavače přirozeně klesá = sáček nemusíte tak často měnit.
Odolnost proti vlhkosti - pokud dojde vysátí zbytkové tekutiny a tím k zvlhčení sáčku papírového, s největší pravděpodobností se roztrhne. Sáček z netkané textilie nikoliv.
Pevnost - sáček se neprotrhne, ani pokud omylem vysajete ostrý předmět, stejně tak se neodtrhne od kartonku při výměně plného sáčku za nový.
Vynika...

Parametry ZELMER Alternativní sáčky 2000 serie 4ks ZVCA100B

Výrobce Zelmer

Podobné produkty

Podobné fráze: