Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Příslušenství k domu a zahradě  >  Campingaz Chladící vložka FREEZ PACK M5

Campingaz Chladící vložka FREEZ PACK M5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Chladící vložka FREEZ PACK M5 výrobce: Campingaz hmotnost: 0,2 kg popis produktu: Vhodné pro chladící boxy, chladící tašky. Chladící vložky uchovávají nápoje, potraviny a léky v chladu. Délka zmrazení vložek při teplotě -18°C: 2 - 4 hodiny (dle velikosti). * Hmotnost 200 g * Rozměr: 15 x 8 x 2,5 cm

Popis Campingaz Chladící vložka FREEZ PACK M5

GrilyKrby.cz píše:

Chladící vložky Freez´Pack MS se používají jako náplň do chladící tašek Campingaz. Jsou netoxické, opakovatelně použitelné a také omyvatelné v myčce. Chladící vložky slouží nejen k udržení potravin a nápojů v přijatelné teplotě, ale jejich chladícího účinku se používá i k úchově různých léků a léčiv.

Hawaj.cz píše:

Chladící vložka Campingaz Freez Pack M5 200g

Díky chladící vložce Campingaz Freez'Pack M5 uchováte vaše nápoje, potraviny nebo léky v dokonalém chladu i při vyšších venkovních teplotách. Skvělý doplněk pro všechny chladící tašky. Vložku jednodušete necháte zmrazit a můžete používat. Chladící vložka Campingaz Freez'Pack M5 je netoxická a lze ji mýt v myčce na nádobí.

Vlastnosti produktu:


- Doba namrazení: 2 - 4 hodiny

- Hmotnost: 200 g

- Rozměry: 15 x 8 x 2,5 cm

NEJLEVNEJSISPORT.cz píše:

Izotermické vlastnosti boxů a tašek zlepšíte, jestliže do nich vložíte chladící vložky, zvláště pak při vyšších venkovních teplotách. Pro každý typ použití je určena specifická chladící vložka. I bez autochladničky udrží vaše potraviny čerstvé! Tyto chladící vložky uchovávají nápoje a potraviny v chladu. Často jsou používány i pro uchování léků. Délka zmrazení vložek při teplotě -18°C 2-4 hodiny (dle velikosti). Jsou samozřejmě netoxické, opakovaně použitelné a omyvatelné v myčce.
Chladící vložka CAMPINGAZ Freez pack M5
Technická data:
- Délka zmrazení vložek při teplotě -18°C: 2 - 4 hodiny
- hmotnost: 200 g
- rozměr: 15 x 8 x 2,5 cm

ekotermpraha.cz píše:

Díky chladící vložce Campingaz Freez'Pack M5 uchováte vaše nápoje, potraviny nebo léky v dokonalém chladu i při vyšších venkovních teplotách. Skvělý doplněk pro všechny chladící boxy a tašky. Vložku jednodušete necháte zmrazit a můžete používat. Chladící vložka Campingaz Freez'Pack M5 je netoxická a lze ji mýt v myčce na nádobí.
 
Vlastnosti produktu:
Doba namrazení při teplotě -18°C: 2 - 4 hodiny
Hmotnost: 200 g
Rozměry: 15 x 8 x 2,5 cm

Parametry Campingaz Chladící vložka FREEZ PACK M5

Výrobce Campingaz

Podobné produkty

Podobné fráze: