Kde jsem:  Katalog  >  Dům, byt a zahrada  >  Dům a zahrada  >  Zahradní bazény, chemie a příslušenství  >  Příslušenství k bazénům  >  Dolphin 6002 2x2

Dolphin 6002 2x2

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Bazénový vysavač Dolphin 6002 s kartáči PVC Vysoce výkonný automatický robot pro čištění dna a stěn komerčních bazénů. Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN 6002 je určen pro bazény o velikosti do 60 m. Dolphin automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonné jemné filtry o ploše 1,5 m2 a filtrační schopnosti 50 micronů přefiltrují 36 m3/h vod...

Všechny nabídky pro Dolphin 6002 2x2

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Dolphin 6002 2x2

Bazénový vysavač Dolphin 6002 s kartáči PVC
Vysoce výkonný automatický robot pro čištění dna a stěn komerčních bazénů. Automatický vysavač dna a stěn bazénu DOLPHIN 6002 je určen pro bazény o velikosti do 60 m. Dolphin automaticky setře, vyčistí a podtlakově přefiltruje nečistoty ve Vašem bazénu. Vysoce výkonné jemné filtry o ploše 1,5 m2 a filtrační schopnosti 50 micronů přefiltrují 36 m3/h vody. Tímto zařízením odstraníte nečistoty ze dna a stěn bazénu, což se projeví na kvalitě vody a na nižší spotřebě chemikálií, zvláště chlóru.
Dolphin má zabudovaný mikroprocesor se samoprogramovací schopností, což mu po krátkém "osahání" bazénu umožní zvolit takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu. Vyčistí nejen rovné plochy, ale také stěny až nad úroveň hladiny. Zařízení je absolutně nenáročné na obsluhu a údržbu. Po vložení do bazénu a následném zapnutí se o něj nemusíte starat, neboť se po ukončení čistícího cyklu sám vypne. Pro bazény s hladkým povrchem je možno k vysavači dokoupit speciální kartáče Wonder Brush.
Možnosti čištění:
V automatickém režimu čištění si Dolphin po krátkém zmapování bazénu sám zvolí takový čistící cyklus, který bude nejvhodnější pro tvar a velikost Vašeho bazénu.
Čištění pomocí dálkového ovládání: Dálkové ovládání umožňuje rychlé vyčištění problematických míst bazénu, kde se vyskytuje větší množství nečistot. Vysavač můžete řídit bezdrátovým dálkovým ovládáním, pomocí kterého si jednoduše vyčistíte bazén.
Pomocí dálkového ovládání můžete přednastavit:
dobu čistícího cyklu
čištění dna a stěn bazénu nebo pouze dna
přibližný tvar a velikost bazénu
Technická specifikace:
Primární napětí: 230 V / 50 Hz
Sekundární napětí: 29,5 V
Hmotnost bez kabelu: 18,8 kg
Max. pracovní teplota: 32 °C
Min. pracovní teplota: 18 °C
Maximální rychlost pohybu: 900 m/hod
Teoretická čistící rychlost: 700 m2/hod
M...

Parametry Dolphin 6002 2x2

Výrobce Dolphin
Druh Vysavače

Podobné produkty

Podobné fráze: