Kde jsem:     >  Katalog   >  Knihy a filmy   >  Knihy   >  Naučná literatura  >  Příroda, chovatelství - literatura  >  Anglický kokršpaněl

Anglický kokršpaněl

Kniha o kokršpanělech, 173 stran, 135 bar.foto

Popis Anglický kokršpaněl

Pinkorblue.cz píše:

Anglický kokršpaněl Schleich® Farm World svým veselým výrazem šíří radost ze života a ukazuje, jaká šťastná postava má psí plemeno. Díky své láskyplné, společenské povaze je tento pes oblíbeným mazlíčkem, zejména pro rodiny s dětmi. Kokršpaněli mají hodně energie, a proto potřebují dostatečné cvičení. Nejraději plavou v řekách a jezerech a získávají předměty. Pozoruhodné Anglický kokršpaněl má mimořádně měkký, třpytivý kabát. podrobnosti o produktu: Svět témat: Farm World Rozměry (DxŠxV): 7,3 x 1,7 x 3,7 cm Věk: od 3 let Pozor Nevhodné pro děti do tří let. Obsahuje malé části, které mohou být spolknuty. Nebezpečí udušení!

Jimbo.cz píše:

Anglický kokršpaněl ze Schleich® Farm World radostně dýchá s vyplazeným jazykem a vrtí ocasem. Anglický kokršpaněl má výjimečně hebkou, lesklou srst. Se svým blaženým výrazem šíří anglický kokršpaněl ze Schleich® Farm World radost ze života a ukazuje, jak veselou povahu toto plemeno má. Díky své milé povaze a přítulnosti je oblíbeným domácím mazlíčkem, zejména u rodin s dětmi. Kokršpanělé mají spoustu energie, a tak se neobejdou bez pořádné dávky pohybu. Většina z nich má v oblibě plavání v řece či jezeře a aportování. Rozměry: 7,3 x 1,7 x 3,7 cm (Š x H x V)

4kids píše:

Anglický kokršpaněl s dlouhou srstí, čeká na holčičky a kluky od 3 let, v podobě detailně propracované figurky. Jeho specifikem je hodně energie, chuť aportovat a plavat.
Přednosti:

velmi kvalitní materiál
ručně malovaný výrobek
splňuje přísné normy a předpisy

Vyberte dětem krásnou figurku značky Schleich!
Vhodné pro děti od 3 let
Rozměr: 7,3 x 3,7 x 1,7 cm
Materiál: plast
Design: Německo

Digiboss Zábava a volný čas píše:

Jedinečné figurky, které jsou jako živé! Figurky a doplňky Schleich Farm World jsou propracovány do posledního detailu. Pronikni do světa zvířat, nasbírej figurky a objev tak zvířata naší planety. Anglický kokršpaněl radostně dýchá s vyplazeným jazykem a vrtí ocasem. Se svým blaženým výrazem šíří anglický kokršpaněl radost ze života a ukazuje, jak veselou povahu toto plemeno má. Díky své milé povaze a přítulnosti je oblíbeným domácím mazlíčkem, zejména u rodin s dětmi. Kokršpanělé mají spoustu energie, a tak se neobejdou bez pořádné dávky pohybu. Většina z nich má v oblibě plavání v řece či jezeře a aportování. Anglický kokršpaněl má výjimečně hebkou, lesklou srst.
Schleich jsou realistické a do detailů propracované figurky, kde se designeři soustředili na filozofii těla, strukturu svalů a celkový výraz postavičky. Děti si tak mohou hrát se zvířátky z celého světa, pravěkými dinosaury, filmovými a pohádkovými postavičkami, které jsou věrnou kopií svých předloh, a kouzelnými elfy a vílami z magického světa Bayala. Vhodné pro děti od 3 let.

MyShirt.cz píše:

Triko pro milovníky psů. Pes je přeci nejlepší přítel člověka! Triko pro pejskaře, zejména pro ty,kteří mají doma kokra. Triko se psem jako dárek pro pejskaře.
Pro paničky tohoto skvělého plemene.

Anglický kokršpaněl je jedno z nejstarších plemen loveckých psů – slídičů. Název se odvozuje od anglického slova woodcock. Je to oblíbený společenský a výborný lovecký pes, který je schopen slídit i aportovat.

Zdroj: Wikipedia

Parametry Anglický kokršpaněl

Podobné produkty

Podobné fráze: