Kde jsem: Katalog > Eucerin Sun Transparentní sprej na opalování SPF 50+ 200 ml

Eucerin Sun Transparentní sprej na opalování SPF 50+ 200 ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 489 Kč
Dostupnost: Skladem
489 Kč
Poškození pokožky vlivem UV záření významně vzrůstají! Laboratoře Eucerin ve spolupráci s předními dermatology proto vyvinuly přípravky na opalování, které dokonale chrání pokožku před spálením i chronickým poškozením. Vhodné i pro muže. Hlavní aktivní látky: přírodní antioxidant licochalcon - chrání kožní buňky i v hlubších vrstvách pokožky před poškozením vlivem UV záření a tím zabraňuje...

Doporučujeme

Popis Eucerin Sun Transparentní sprej na opalování SPF 50+ 200 ml

Poškození pokožky vlivem UV záření významně vzrůstají! Laboratoře Eucerin ve spolupráci s předními dermatology proto vyvinuly přípravky na opalování, které dokonale chrání pokožku před spálením i chronickým poškozením. Vhodné i pro muže.

Hlavní aktivní látky:
přírodní antioxidant licochalcon - chrání kožní buňky i v hlubších vrstvách pokožky před poškozením vlivem UV záření a tím zabraňuje chronickému poškození a předčasnému stárnutí pokožky.
Výhody:
vhodné pro normální pokožku,
lehká textura mléka nezanechává mastný film na pokožce,
bez parfemace,
voděodolné,
dermatologicky a klinicky testováno a schváleno,
splňuje normy EU na UV ochranu.
Jak používat:
Aplikujte na pokožku v dostatečném množství, nejlépe 30 minut před sluněním. Aplikaci během dne pravidelně opakujte.
Upozornění:
Vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce! Chraňte se před slunečním zářením pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi! Vynechejte oblast okolo očí! Nechte důkladně vstřebat (může zanechávat žluté skvrny na oblečení)!

Podobné fráze: