Kde jsem: Katalog > Eucerin Sun Extra lehké mléko na opalování SPF 50 150 ml

Eucerin Sun Extra lehké mléko na opalování SPF 50 150 ml

Obrázek není k dispozici
Koupit za 469 Kč
Dostupnost: Skladem
469 Kč
Tělové mléko na opalování s vysokou UV ochranou a buněčnou ochranou. Toto mléko s velmi lehkou texturou se příjemně rychle vstřebává. Ideální pro normální pokožku. Eucerin Extra lehké mléko na opalování SPF 50 má velmi lehkou konzistenci, která se okamžitě vstřebává do pokožky. Poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením a je voděodolné. Toto rychle se vstřebávající mléko na opalování při...

Doporučujeme

Popis Eucerin Sun Extra lehké mléko na opalování SPF 50 150 ml

Tělové mléko na opalování s vysokou UV ochranou a buněčnou ochranou.
Toto mléko s velmi lehkou texturou se příjemně rychle vstřebává. Ideální pro normální pokožku.
Eucerin Extra lehké mléko na opalování SPF 50 má velmi lehkou konzistenci, která se okamžitě vstřebává do pokožky. Poskytuje vysokou ochranu před slunečním zářením a je voděodolné.
Toto rychle se vstřebávající mléko na opalování přináší moderní ochranu proti poškození pokožky v důsledku působení UV záření:
Vysoce účinný, fotostabilní systém UVA/UVB filtrů s filtrem Tinosorb S poskytuje spolehlivou ochranu proti spálení pokožky.
Buněčná ochrana s licochalconem A (silný antioxidant) chrání kožní buňky před poškozením volnými radikály.
Fluidní emulze tohoto mléka na opalování se snadno nanáší a vstřebává.
Jak používat:
Aplikujte na pokožku v dostatečném množství před sluněním. Nechte důkladně vstřebat – může zanechat žluté skvrny na oblečení. Aplikaci během dne pravidelně opakujte, zejména v případě zvýšeného pocení a rizika setření. Doba působení se opakovanou aplikací neprodlužuje.
Upozornění:
Vyvarujte se nadměrného působení přímého poledního slunce. Chraňte se před slunečním zářením pokrývkou hlavy a slunečními brýlemi. Klinické studie potvrzují vysokou účinnost a vynikající kožní snášenlivost u citlivé a atopické pokožky. Dermatologicky a klinicky testováno a schváleno.

Podobné fráze: