Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Léky  >  Přípravky na menopauzu  >  Valosun Minapent se šalvějí 90 tob.

Valosun Minapent se šalvějí 90 tob.

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody v období klimakteria. Minapent® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria.  Rostlinné izoflavony obsažené v přípravku Minapent® vykázaly v klinickém pozorování významný podíl na předcházení a zmírnění všech obtíží v období klimakteria. 5) Indikace Příznivě působí: * v kterékoliv fázi klimakteria, * u že...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Valosun Minapent se šalvějí 90 tob.

Popis Valosun Minapent se šalvějí 90 tob.

Nehormonální pomoc pro zajištění tělesné a psychické pohody v období klimakteria.
Minapent® příznivě působí na hormonální rovnováhu ženy v období klimakteria.  Rostlinné izoflavony obsažené v přípravku Minapent® vykázaly v klinickém pozorování významný podíl na předcházení a zmírnění všech obtíží v období klimakteria. 5)
Indikace
Příznivě působí:
* v kterékoliv fázi klimakteria,
* u žen s menstruací a počínajícími projevy klimakteria (premenopauza) i u žen během přechodu a v období po poslední menstruaci (postmenopauza),
* u menopauzálních symptomů (návaly horka, pocení, podrážděnost atd.),
* při nadměrném pocení,
* u žen, které odmítají syntetickou hormonální léčbu nebo u kterých je podávání hormonálních přípravků kontraindikováno.
Aktivní látky
* Pomáhají zmírnit nepříjemné tělesné projevy (tzv. vegetativní syndrom): Izoflavony červeného jetele a ploštičníku se svými účinky podobají přirozeným pohlavním ženským hormonům (estrogenům). Příznivě působí při návalech horka, bolesti svalů, malátnosti, migrénách, bušení srdce, závratích, poklesu libida, vysušení kůže a poševní sliznice. 1-5)
* Podílí se na potlačení dalších projevů (tzv. metabolický syndrom): U obsažených látek červeného jetele a ploštičníku byl prokázán vliv na potlačení úbytku kostní hmoty a snížení obtíží při zvýšeném krevním tlaku. 1-4)
* Pomáhají harmonizovat psychické a emoční projevy: Izoflavony červeného jetele a glykosidy ploštičníku se podílí na zlepšení psychického rozpoložení, zmírňují podrážděnost, úzkostlivost i emoční labilitu. Pomáhají při zhoršené koncentraci a při poruchách spánku. 1-3,5)
* Podporují vitalitu ženy: Povzbuzují organismus a zvyšují celkovou vitalitu ženy.
* Omezují nadměrné pocení: Účinné látky z extraktu listu šalvěje pomáhají redukovat nadměrné pocení. 6)
Dávkování
Doporučené dávkování: 1 až 2 tobolky denně nalačno, zapít. Dávka 2 tobolky denně je...

Parametry Valosun Minapent se šalvějí 90 tob.

Výrobce Valosun

Podobné produkty

Podobné fráze: