Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Kosmetika pro muže  >  Přípravky na holení pro muže  >  GILLETTE FUSION

GILLETTE FUSION

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Balení obsahuje: - 8+1 ks náhradná hlavica - 1 ks holící strojek

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GILLETTE FUSION

Doprava: 68 Kč
= 237 Kč
Skladem
Do obchodu

Popis GILLETTE FUSION

Parfemy SP píše:

Náhradní hlavice **Gillette Fusion**. Žiletky Gillette Fusion poskytují komfort 5 břitů a preciznost 1 břitu. _Přední část:_ komfort 5 břitů - jsou umístěny blíže u sebe, tlak při holení se lépe rozloží na jednotlivé břity a tím se zabezpečí mimořádný komfort. _Zadní část:_ preciznost 1 břitu - samostatný břit je ideální na úpravu vousů nebo na tvarování brady.

Parfumcity.cz píše:

Gillette Fusion Proshield holicí strojek s jednou hlavicí 1 ks pro muže.
Holicí stroje** Gillette Fusion Proshield**. Gillette Fusion Proshield umožňuje snadné a pohodlné holení. Jedinečná technologie uložení břitů umožňuje oholení i nepřístupná místa obličeje. Zvlhčující pásek pohožku hydratuje a zabraňuje podráždění.

Pilulka.cz píše:

Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill vás při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje.

Ageo.cz píše:

Popis


Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill vás při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje. Technologie Flexball navíc udržuje maximální kontakt* s pokožkou a oholí prakticky každý vous. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. (*v porovnání s ostatními holicími strojky Fusion)
Gillette Fusion ProShield zvlhčuje před i za břity, čímž chrání před podrážděním pokožky
Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield obsahuje technologii Flexball, která kopíruje kontury obličeje. Oholí prakticky každý vous
Pět přesných břitů vousy méně tahá a vytrhává* a zajišťuje tak úžasně komfortní holení (*v porovnání s holicím strojkem Fusion)
Chladivá technologie Chill
Balení obsahuje organizér
Holicí hlavice lze použít ke všem rukojetím Fusion a ProGlide

Vlastnosti


Zvlhčuje před i za břity a při holení pokožku chrání před podrážděním
Pánský holicí strojek s chladivou technologií, která vytváří při holení pocit svěžesti
Pánské holicí strojky Gillette s 5 břity s povrchovou úpravou snižující tření, které při holení stěží ucítíte
Zarovnávací břit na zadní straně holicí hlavice je skvělý na úpravu těžko přístupných míst (např. oblast pod nosem nebo kotlety)
Holicí strojek ProShield s technologií FlexBall kopíruje kontury obličeje a oholí prakticky každý vous
1 holicí hlavice vydrží až měsíc holení
Lze použít se všemi holicími hlavicemi Fusion5 a Fusion5 Power
...

Alza.cz píše:

Holicí strojek pánský, ručka + 1 náhradní hlavice
Gillette Fusion Proshield Chill je pánský holicí strojek s odolnou pětibřitou hlavicí. Technologie FlexBall mu umožňuje skvělou přizpůsobitelnost obličejovým konturám a zvlhčující pásky ProShiled Chill zas dokonalou hydrataci při holení a příjemný chladivý efekt. VypnutoVynechat z LightBoxu VypnutoVynechat z LightBoxuNejvyspělejší holení od GilletteObjevte jedinečnou techniku holení se strojkem Gillette Fusion ProShield. Břity jsou jako první svého druhu vybaveny zvlhčujícími pásky, které chrání pokožku před podrážděním už během holení. Elegantní žlutá rukojeť byla navržena s využitím technologie FlexBall, hlavice holicího strojku se proto může otáčet všemi směry a udržovat maximální...

MALL.CZ píše:

Nejnovější holicí strojek Gillette Fusion Proshield Flexball + 4 náhradní hlavice. Každá hlavice má 5 nejtenčích břitů, které lemují zvlhčující pásky. Zajišťují eliminaci podráždění pokožky.

Lékárna.cz píše:

Břity pánského holicího strojku mají lubrikant před i za břity a chrání vás před podrážděním při holení. od výrobce GILLETTE v kategorii Krása a hygiena | Přípravky na holení a depilaci | Žiletky na holení dohledatelný pod kódem 442812 za skvělé ceny na e-shopu Lekarna.cz

Parametry GILLETTE FUSION

Výrobce Gillette

Podobné produkty

Podobné fráze: