Kde jsem:  Katalog  >  Kosmetika a lifestyle  >  Kosmetika, doplňky  >  Kosmetika pro muže  >  Přípravky na holení pro muže  >  GILLETTE FUSION

GILLETTE FUSION

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Balení obsahuje: - 8+1 ks náhradná hlavica - 1 ks holící strojek

Doporučujeme

Všechny nabídky pro GILLETTE FUSION

Doprava: 99 Kč
= 444 Kč
Do 3 dnů
Do obchodu

Popis GILLETTE FUSION

Pilulka.cz píše:

Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill vás při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje.

MALL.CZ píše:

Balení obsahuje Gillette ProShield Flexball strojek + 1 hlavici, který nabízí ještě dokonalejší oholení než dosud, a to díky výkyvné hlavici ve všech úhlech. Unikátní technologie Flexball, která se přizpůsobí ještě lépe konturám vašeho obličeje. Strojky jsou opatřeny pěti břity a zvlhčujícím páskem.

Ageo.cz píše:

Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield Chill vás při holení zároveň chrání. ProShield zvlhčuje před i za břity a vytváří tak vrstvu chránící před podrážděním. Zároveň pokožku při holení díky chladivé technologii zklidňuje. Technologie Flexball navíc udržuje maximální kontakt* s pokožkou a oholí prakticky každý vous. Gillette Fusion ProShield je nejpokrokovější holicí strojek od Gillette. (*v porovnání s ostatními holicími strojky Fusion)
Gillette Fusion ProShield zvlhčuje před i za břity, čímž chrání před podrážděním pokožky
Pánský holicí strojek Gillette Fusion ProShield obsahuje technologii Flexball, která kopíruje kontury obličeje. Oholí prakticky každý vous
Pět přesných břitů vousy méně tahá a vytrhává* a zajišťuje tak úžasně komfortní holení (*v porovnání s holicím strojkem Fusion)
Chladivá technologie Chill
Balení obsahuje organizér
Holicí hlavice lze použít ke všem rukojetím Fusion a ProGlide

Patro.cz píše:

Sada obsahuje:; Gel na holení Gillette Fusion Hydrating 75 ml; Holicí strojek Fusion Proshield
Aktivní látky:


aloe vera - zvlhčuje, osvěžuje a zklidňuje pokožku.

; Účinky:

hydratuje a zjemňuje pleť,
vytváří na pleti neviditelnou ochrannou

EUROPARFÉMY.cz píše:

Gillette Fusion Holicí strojek s dvěma hlavicemi **Gillette Fusion**.
Holicí strojek Gillette Fusion poskytují komfort 5 břitů a preciznost 1 břitu.
_Přední část:_ komfort 5 břitů - jsou umístěny blíže u sebe, tlak při holení se lépe rozloží na jednotlivé břity a tím se zabezpečí mimořádný komfort.
_Zadní část:_ preciznost 1 břitu - samostatný břit je ideální na úpravu vousů nebo na tvarování brady.

Elnino.cz píše:

Gillette Fusion Holicí strojek pro muže 1 ks - Strojky na holení a kosmetické produkty určené pro holení jsou neodmyslitelně spjaty se značkou Gillette. O řadě Fusion, která zajišťuje perfektní oholení, jste již jistě také slyšeli. Řada Fusion patří mezi špičku mezi holicím...

Parfémy Parfumcity.cz píše:

Doprava do 24 hodin na Gillette Fusion. Holicí strojek s dvěma hlavicemi Gillette Fusion.Holicí strojek Gillette Fusion poskytují komfort 5 břitů a preciznost 1 břitu. Přední část: komfort 5 břitů -  jsou umístěny blíže u sebe, tlak při holení se lépe rozloží na jednotlivé břity a tím se zabezpečí mimořádný komfort.Zadní část: preciznost 1 břitu - samostatný břit je ideální na úpravu vousů nebo na tvarování brady.. kosmetika, kosmetické produkty, kosmetické přípravky, řasenky, oční stíny, oční linky, rtěnka, krém, balzám, pudr, make up, make-up

Alza.cz píše:

Holicí strojek pro precizní holení a zastřihování
4 kusy náhradních hlavic do strojku Gillette Fusion Pro Shield disponují zvlhčujícím proužkem pro snadné oholení bez podráždění. Každá hlavice má 5 kvalitních břitů, které vydrží až 12 oholení za měsíc. VypnutoVynechat z LightBoxu Břity pánského holicího strojku Gillette Fusion ProShield mají lubrikaci před břity i za nimi a chrání vás před podrážděním při holení. Pět přesnýchbřitů zajišťuje úžasný komfort. Díky nejtenčím a nejjemnějším břitům od Gillette (první 4 břity, stejné jako u řady ProGlide) ProShield méně tahá a vytrhává vousy (v porovnání s řadou Fusion). Na zadní straně strojku nechybí zarovnávací břit, který je skvělý pro úpravu náročných partií, jako je například...

Feedo.cz píše:

12 náhradních holicích hlavic Fusion Power s technologií holicí plochys 5 břity, které jsou určeny k použití se všemi holicími strojkyGillette Fusion. Zdokonalený zvlhčující indikační pásek vybledne,když už holicí strojek neposkytuje optimální oholení. 5 břitůumístěných blíže u sebe pro větší komfort a menší podrážděnípokožky v porovnání s holicím strojkem Mach 3.1 zarovnávací břit Precision Trimmer pro úpravu obtížněpřístupných míst. Pro větší pohodlí používejte holicí strojek, který je navržen tak,aby minimalizoval tře­ní. Dokonalý na úpravu náročných míst, jako jsou např. kotlety, oblast podnosem nebo linie vousů. Je nutné pravidelně vyměňovat břity.

KvalitniHoleni.cz píše:

Holicí strojek Mühle Vivo Plum wood, Fusion
Elegantní design a německá kvalita za skvělou cenu, to jsou charakteristické znaky tohoto strojku na holení Mühle. Strojek na holení je v klasickém mírně baňatém tvaru, který uspokojí nejen estetické, ale i ergonomické požadavky a garantuje pevné uchopení. Strojek je v provedení z výběrového švestkového dřeva "Plum wood" a kovových částí s krásným odolným chromováním.
Švestkové dřevo je v evropě považováno za jedno z nejlepších a používá se například na výrobu hudebních nástrojů a uměleckých předmětů.
Strojek na holení (Gillette Fusion)
Holicí strojek je připraven na hlavice Gillette Fusion a Gillette Fusion ProGlide běžně dostupné v každém obchodě. U strojku je přibalena jedna hlavice Gillette Fusion.
Rukojeť strojku na holení
Rukojeť strojku na holení je z kvalitního, výběrového švestkového dřeva s dokonalou povrchovou ochranou proti vodě. Kovové části jsou vyrobeny z mosazi, jsou chromované a speciálně upravené pro vysokou životnost, odolnost a snadnou údržbu Vašeho strojku na holení po mnoho let. Vše je odborně řemeslně zpracováno do těch nejmenších detailů. Užijte si výjimečnou kvalitu Mühle.
Dodáváno v dárkové krabičce Mühle.
Vyrobeno rodinnou společností Mühle ve městě Stützengrün v Německu.Od roku 2012 jsme oficiální autorizovaný prodejce značky Mühle v České republice.

Parametry GILLETTE FUSION

Výrobce Gillette

Podobné produkty

Podobné fráze: