Sáček Baagl eARTh - Žralok by Lukero Stylový sáček z kolekce eARTh od českého street artového umělce Lukero. Objevuj svět a svoje možnosti. Neměň svůj cíl a buď vládcem teritoria. Jako žralok se přizpůsobuj svému životnímu prostředí. Zvol si cestu udržitelnosti a recykluj! Praktický sáček na přezůvky nebo na tělocvik je vyroben z pevného, voděodolného materiálu. Sportovní pytel má jednu hlavní komoru, která se uzavírá stahováním pomocí pevných sňůr, které se potom dají použít jako ramenní popruhy.... Celý popis

Koupit za 249 Kč
  • Nejoblíbenější
  • Nejlevnější
  • Nejdražší
Zobrazit další nabídky

Popis

Sáček Baagl eARTh - Žralok by Lukero

Stylový sáček z kolekce eARTh od českého street artového umělce Lukero. Objevuj svět a svoje možnosti. Neměň svůj cíl a buď vládcem teritoria. Jako žralok se přizpůsobuj svému životnímu prostředí. Zvol si cestu udržitelnosti a recykluj!

Praktický sáček na přezůvky nebo na tělocvik je vyroben z pevného, voděodolného materiálu. Sportovní pytel má jednu hlavní komoru, která se uzavírá stahováním pomocí pevných sňůr, které se potom dají použít jako ramenní popruhy. Lze využít i jako sportovní vak na mimoškolní aktivity nebo jako malý batůžek.

Základní vlastnosti sáčku Baagl eARTh - Žralok:
praktický sáček na obuv, věci na tělocvik nebo na sportovní kroužek
z pevného, omyvatelného materiálu
zdrhování pomocí silných tkanic pro pohodlné nošení na zádech
lze využít jako malý praktický batůžek
materiál: 100% recyklovaný polyester
rozměry: 46 x 36 cm
váha: 120 g

Tento design vytvořil český street artový umělec s pseudonymem Lukero, který chce spolu s Baaglem upozorňovat na téma udržitelnosti, a proto se svojí tvorbou podílí na kolekci eARTh, vyrobené ze 100% recyklovaného materiálu. Kolekce eARTh stojí na hodnotách udržitelnosti, umění a kvality, a proto používá 100% recyklovaný materiál a design mladých českých umělců.
Zobrazit více

Parametry

Výrobce Baagl
Barva černé
Motiv ryby
Určení pro kluky
Věk od 6 let