Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Záložní zdroje a ochrany  >  Přepěťové ochrany  >  Solight 918J

Solight 918J

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Společnost Solight je známá výrobou prvotřídních a praktických produktů. Nyní se do naší nabídky dostává její produktová řada přepěťových ochran Solight 918J, která je navržena pro náročnější domácí i profesionální uživatele za účelem kvalitní ochrany jejich citlivého vybavení, jako počítače, faxové přístroje či kopírky. Model Solight 918J nabízí šest zásuvek s přepěťovou ochra...

Všechny nabídky pro Solight 918J

Popis Solight 918J

Popis produktu
Společnost Solight je známá výrobou prvotřídních a praktických produktů. Nyní se do naší nabídky dostává její produktová řada přepěťových ochran Solight 918J, která je navržena pro náročnější domácí i profesionální uživatele za účelem kvalitní ochrany jejich citlivého vybavení, jako počítače, faxové přístroje či kopírky.
Model Solight 918J nabízí šest zásuvek s přepěťovou ochranou, které je možné vypnout pomocí vypínače. Jedna zásuvka je master, kterou když odpojíte, dojde k automatickému odpojení všech zásuvek. Zbylých pět zásuvek je vybaveno dětskými pojistkami. Ochrana je výrobcem udávána až do 6000 Voltů maximálního špičkového napětí a 36000 Ampér maximálního špičkového proudu. Maximální tepelný ráz je až 918 Joulů. Výrobek je vybaven indikátorem přepěťové ochrany a dokáže ochránit nejen elektrické zásuvky, ale také RJ-45 kabel i telefonní zásuvku RJ-11. Na bočnici se nachází otočný potenciometr pro nastavení citlivosti master a automatického vypínání přídavných zásuvek.
Délka přívodního kabelu jsou dostatečné 2 metry.
Technické parametry
Výkonnostní parametry
Maximální proud [A]:
36 000
Kapacita rázové energie [joulů]:
918
Průchozí napětí:
6 000
Základní parametry
Hlavní vypínač:
Ano
Délka kabelu [m]:
2
Ochrana telefonní linky:
Ano
Nominální vstupní napětí [V]:
230

Parametry Solight 918J

Výrobce Solight

Podobné produkty

Podobné fráze: