Kde jsem:  Katalog  >  Televize, video a DVD  >  DVD a Blu-ray přehrávače  >  Přenosné DVD přehrávače  >  Sencor SPV 7769

Sencor SPV 7769

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 2 499 Kč
Přenosný DVD přehrávač Sencor SPV 7769DUAL je skvělým řešením pro sledování oblíbených filmů v autě s dvojicí displejů. Je určen pro všechny milovníky filmů, kteří rádi cestují a které potěší další společník. Sencor SPV 7769DUAL nabízí sledování filmů na dvojici 7" LCD obrazovek a disponuje příznivými vlastnostmi a schopnostmi. Přehrává disky DVD, DVD+/-R/RW, SVCD, CD-R/RW a soubory DivX, XviD, M...

Všechny nabídky pro Sencor SPV 7769

Informace v obchodě
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Sencor SPV 7769

Přenosný DVD přehrávač Sencor SPV 7769DUAL je skvělým řešením pro sledování oblíbených filmů v autě s dvojicí displejů. Je určen pro všechny milovníky filmů, kteří rádi cestují a které potěší další společník.
Sencor SPV 7769DUAL nabízí sledování filmů na dvojici 7" LCD obrazovek a disponuje příznivými vlastnostmi a schopnostmi. Přehrává disky DVD, DVD+/-R/RW, SVCD, CD-R/RW a soubory DivX, XviD, MPEG4, MP3, JPEG a další. Mimo sledování DVD disků lze také využít USB port, který slouží pro připojení USB disku, MP3 přehrávače.
Pokud byste chtěli být diskrétní při sledování filmů, můžete si nasadit sluchátka a připojit je přes dva 3.5 mm jacky, v opačném případě jsou pro vás připraveny integrované reproduktory. Jistě také oceníte čtečku karet SD/MMC/MS. Přehrávač je vybaven Dolby Digital 2.0 dekodérem a nabízí podporu českých titulků (SUB, SRT).
Sencor SPV 7769DUAL má rozměry 190 x 37 x 145 mm (přehrávač) a 190 x 21,5 x 145 mm (monitor), hmotnost 0.55 kg (přehrávač včetně akumulátoru), 0.42 kg (monitor) a k napájení mu slouží interní baterie nebo napájecí adaptér. V balení naleznete: síťový adaptér, napájecí adaptér do auta s propojovacím AV kabelem, AV kabel, dálkové ovládání, 2x sluchátka, 4x pásek pro instalaci ve vozidle.
Parametry
Podporovaná média: DVD
Typ přehrávače: Přenosný
Reproduktory: Ano
Konektory
USB: Ano
Rozměry
Rozměry [š x v x h mm]: 193 x 145 x 37
Barva: černá

Parametry Sencor SPV 7769

Výrobce Sencor
DivX Tyto přehrávače umožňují přehrát videa zpracovaná kodekem DivX, určeným k efektivní kompresi dat. Ano
USB port Ano

Podobné produkty

Podobné fráze: