Kde jsem:     >  Katalog   >  Dětské zboží, hračky   >  Školní potřeby  >  Rýsovací potřeby  >  Pravítka

Pravítka

Nalezeno:    68 produktů

Shar Pei party 3D

<p> Originální 3D pravítka plné zvířátek, humoru, lásky i roztomilosti.&nbsp;</p>

Více informací

Tabby kitty deep 3D

<p> Originální 3D pravítka plné zvířátek, humoru, lásky i roztomilosti.&nbsp;</p>

Více informací

Koh-i-noor geometrická sada pro leváky velká

...0,2% délky. Souprava je vhodná pro technické kreslení, rýsování a měření přímek, úseček, rovnoběžek, kolmic, úhlů, apod. ve škole i v kanceláři. Zásadní rozdíl oproti standardu spočívá v otočení všech stupnic. Stupnice mají začátek na pravé straně a číslovány jsou od pravé strany do leva. Tím jsou výrobky předurčeny pro leváky. Výrobky jsou zabaleny do polotransparentního polypropylenového pouzdra s potištěnou papírovou vložkou a eurozávěsem. Na papírové vložce je natištěn hologram pro levoruké.

Více informací

Pravítko 16 cm, transparentní

Transparentní pravítko - odolné, pevný polystyren, který se nedeformuje. Standardizované měřítko se zešikmenou stranou pro pohodlné rýsování. Délka pravítka: 16 cm.

Více informací

Kores Ohebné pravítko ELASTIK 30 cm, mix 4 barev

Vysoce kvalitní ohebné pravítko Nerozmazává linku, snadné řádkování - přednastavená výška řádku 0,5 cm a 1 cm Neobsahuje ftaláty, je odolné proti roztržení Ve 4 barevných variantách a 4 zábavných motivech

Více informací

Koh-i-noor trojúhelník s kolmicí transparentní nelámavý

...uxu. Stupnice je tištěna technologií přesného sítotisku. Tisk je odolný proti opotřebení při běžném používání. Přesnost stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice je vybaven i ryskou pro konstruování kolmic. Trojúhelník je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Vzhledem k použitému materiálu při výrobě má trojúhelník mnohonásobně zvýšenou odolnost proti mechanickému poškození. Zabalen je do celotransparentního polypropylenového pouzdra s papírovou vložkou a eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor pravítko 50 cm transparentní

Pravítko 50 cm vyrobené z čirého průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Je určeno pro školu i kancelář. Zabaleno je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

MID transparentní pravítko 20 cm, mix barev

Barevné transparentní pravítko v délce 20 cm s dvojitým měřítkem (vnitřní a vnější) pro snadný posun při rýsování. Konec pravítka je lehce tvarovaný pro jednoduché přemístění. Celkový rozměr: 230 x 33 x 3 mm. Baleno po 1 ks/blistr.

Více informací

MID transparentní pravítko 30 cm, mix barev

Barevné transparentní pravítko v délce 30 cm s dvojitým měřítkem (vnitřní a vnější) pro snadný posun při rýsování. Konec pravítka je lehce tvarovaný pro jednoduché přemístění. Celkový rozměr: 336 x 40 x 3 mm. Baleno po 1 ks/blistr.

Více informací

SHELL transparentní pravítko 20 cm barevný motiv, mix barev

Plastové pravítko s prohnutým koncem pro snadnou manipulaci - hladce přilne k podložce a pomocí tvarovaného zakončení lze jednoduše přemístit. Délka 20 cm. Celkový rozměr: 222 x 30 x 6 mm. Transparentní plast s barevnými motivy. Baleno po 1 ks/blistr, mix barev v displeji.

Více informací

SHELL transparentní pravítko 30 cm barevný motiv, mix barev

Plastové pravítko s prohnutým koncem pro snadnou manipulaci - hladce přilne k podložce a pomocí tvarovaného zakončení lze jednoduše přemístit. Délka 30 cm. Celkový rozměr: 325 x 37 x 7 mm.Transparentní plast s barevnými motivy. Baleno po 1 ks/blistr, mix barev v displeji.

Více informací

Pravítko ohebné - FLEX 30 cm, mix barev

Ohebné plastové pravítko v délce 30 cm, mix transparentních barev. Balení: blistr.

Více informací

Pravítko 30 cm, transparentní

Transparentní pravítko - odolné, pevný polystyren, který se nedeformuje. Standardizované měřítko se zešikmenou stranou pro pohodlné rýsování. Délka pravítka: 30 cm.

Více informací

4 v 1 multifunkční pravítko 30 cm s tužkou, pryží a ořezávátkem, mix barev

Více než pravítko! Multifunkční 30 cm dlouhé pravítko s dalšími praktickými doplňky - vše v jednom. Uvnitř grafitová tužka trojhranná HB, na koncích ořezávátko a bílá pryž. Ideální pomůcka pro školáka a studenta. Mix barev. Balení: 1 ks/blistr.

Více informací

Koh-i-noor úhloměr 180/125 čirý

Úhloměr 180/125 vyrobený z čirého průhledného polystyrenu. Stupnice tištěny technologií přesného sítotisku. Tisk stupnic je odolný proti opotřebení při běžném používání. Mimo dvou úhloměrných stupnic na oblouku je na přeponě natištěna 120 mm dlouhá délková stupnice. Úhloměr je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Maped - Pravítko Kidy´Grip 30 cm - mix barev

Ohebné pravítko pro začátečníky s protiskluzovou úpravou pro lepší držení. Oboustranné značení, s držadlem. Veselý design a viditelné značení. Délka 30 cm.

Více informací

Maped - Pravítko Geometric 30cm plastové

Plastové pravítko se speciální ozdobnou linkou na podtrhávání, snadnější odečet - vizuální indikátor je na každých 5 mm.

Více informací

Koh-i-noor trojuhelník s držákem transparentní

...louková úhloměrná stupnice 0 - 90 stupňů uprostřed přepony na obě strany. Stupnice s dělením po jednom stupni a označením každého desátého stupně číslicí. Obě úhloměrné stupnice jsou podbarveny žlutou barvou. Příčné milimetrové stupnice kolmé na přeponu umožňující kreslení rovnoběžek a kolmic s označením každého celého centimetru číslicí. Přesnost stupnic 0,2% délky. Trojúhelník je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor geometrická souprava velká 3ks transparenstní

...0, pravítko 30 cm a úhloměr 180/100. Všechny výrobky jsou vyrobeny z čirého průhledného polystyrenu. Stupnice jsou zhotoveny technologií horké ražby nebo přesného sítotisku. Přesnost délkových stupnic 0,2% délky. Souprava je vhodná pro technické kreslení, rýsování a měření přímek, úseček, rovnoběžek, kolmic, úhlů, apod. ve škole i v kanceláři. Balení je pomocí potištěného přířezu z mikrovlny, na kterém jsou výrobky uloženy a zavařeny do filutexové smršťovací folie. Přířez je opatřen eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor trojúhelník s kolmicí a výřezy transparentní

Pravoúhlý plastový trojúhelník 45/177 s ryskou, transparentní.

Více informací

Koh-i-noor pravítko 30 cm žluté

Pravítko 30 cm vyrobené ze žlutého průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Je určeno pro školu i kancelář. Zabaleno je do potištěného polypropylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor trojúhelník s kolmicí čirý 45/141

Trojúhelník 45/141 s kolmicí vyrobený z čirého průhledného polystyrenu. Tisk stupnice je odolný proti opotřebení při běžném používání. Přesnost stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice je vybaven i ryskou pro konstruování kolmic. Trojúhelník je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor pravítko 30 cm růžové

Pravítko 30 cm vyrobené z růžového průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Je určeno pro školu i kancelář. Zabaleno je do potištěného polypropylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor pravítko 30 cm modré

Pravítko 30 cm vyrobené z modrého průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Je určeno pro školu i kancelář. Zabaleno je do potištěného polypropylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor trojúhelník s kolmicí růžový 45/177

Trojúhelník 45/177 s kolmicí vyrobený z růžového průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice je vybaven i ryskou pro konstruování kolmic. Trojúhelník je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor geometrická souprava velká 4 ks transparentní

Sada obsahuje pravoúhlý trojúhelník, trojúhelník s ryskou, 30cm pravítko a úhloměr, vyrobeno z průhledného plastu

Více informací

Koh-i-noor trojúhelník s kolmicí žlutý 45/177

Trojúhelník 45/177 s kolmicí vyrobený ze žlutého průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice je vybaven i ryskou pro konstruování kolmic. Trojúhelník je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor trojuhelnik s kolmicí modrý

Trojúhelník 45/177 s kolmicí vyrobený z modrého průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice je vybaven i ryskou pro konstruování kolmic. Trojúhelník je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Koh-i-noor trojuhelnik s úhloměrem kouřový

...o polystyrenu. Stupnice tištěny technologií přesného sítotisku. Tisk stupnic je odolný proti opotřebení při běžném používání. Přesnost délkové stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice na odvěsně je trojúhelník vybaven obloukovým výřezem s úhloměrnou stupnicí 0 - 180° k měření a rýsování úhlů. Trojúhelník je určený k technickému kreslení a rýsování ve škole i v kanceláři. Výhodou je spojení trojúhelníku s ryskou a úhloměru 180° v jeden výrobek. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Sada na geometrii GEO set 15cm, set plastových pravítek, 4 ks v polybagu

Geometrická sada KORES GEO15 4 díly Materiál: plast jasný tisk v černé barvě s okrajem inkoustu pro čisté linie s polem názvu pro označení v závěsném obalu tříděno v barvách: světle modrá a světle růžová -> není možný žádný zvláštní požadavek na barvu Obsah: 1x pravítko 150 mm 1x kreslicí trojúhelník 45 ° / 120 mm 1x kreslicí trojúhelník 60 ° / 120 mm 1x úhloměr 180 ° / 100 mm Příklady použití: ideální pro každodenní školní život Vhodné pro: žáci a studenti

Více informací

Sada na geometrii GEO set 30cm, set plastových pravítek, 4 ks v polybagu

Sada geometrii - 4 kusy • vyrobeno z plastu • s okrajem inkoustu pro čisté linie • s polem názvu pro označení • Tisk v čistém měřítku v černé barvě • v závěsném obalu • Různé v barvách: světle modrá a světle růžová -> není možný žádný speciální požadavek na barvu Obsah: 1x pravítko 300 mm 1x trojúhelník 45 ° 210 mm 1x trojúhelník 60 ° 210 mm 1x úhloměr 180 ° / 120 m

Více informací

Koh-i-noor trojuhelnik s kolmicí čirý

Trojúhelník 45/177 s kolmicí a prolisky vyrobený z čirého průhledného polystyrenu. Stupnice je naražena technologií horké ražby. Přesnost stupnice 0,2% délky. Mimo délkové stupnice je vybaven i ryskou pro konstruování kolmic. Na spodní straně je opatřen prolisky Trojúhelník je určený k technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Výhodou jsou prolisky pro pohodlnější práci s tuší a snadnější posouvání po papíře. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Maped - Pravítko Twist´n Flex 30 cm duhové

Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se do nekonečna kroutit! Mix barev.

Více informací

Pravítko 20 cm, transparentní

Transparentní pravítko - odolné, pevný polystyren, který se nedeformuje. Standardizované měřítko se zešikmenou stranou pro pohodlné rýsování. Délka pravítka: 20 cm.

Více informací

Koh-i-noor úhloměr 180 transparentní

Úhloměr 180/100 vyrobený z čirého průhledného polystyrenu. Dvě úhloměrné stupnice na oblouku jsou tištěny technologií přesného sítotisku. Tisk stupnic je odolný proti opotřebení při běžném používání. Úhloměr je určený k rýsování a technickému kreslení ve škole i v kanceláři. Zabalen je do polyetylenového sáčku s eurozávěsem.

Více informací

Maped - Pravítko &quot;Twist’ n Flex&quot; 30 cm

Pružné a nerozbitné pravítko, je zábavné a může se donekonečna kroutit!

Více informací

Maped - Trojúhelník Technic 26 cm s úhloměrem

Trojúhelník s geometrickými funkcemi, 16 cm přeponou a držadlem. 4 funkce: trojúhelník se stupnicí symetrické čáry paralelní čáry úhloměr

Více informací

Pravítko 30cm

Školní plastové pravítko s délkou 30 cm.

Více informací

Pravítko trojúhelník tr. rys.

Trojúhelník s ryskou je vyroben z průhledného plastu.

Více informací

Souprava pravítek 4 ks, 20 cm

Pravítko, trojúhelník a úhloměr je nezbytnou výbavou školního penálu.

Více informací

Pravítko FLEX 20 cm, 12 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 20 cm.

Více informací

Pravítko FLEX 30 cm, 12 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 30 cm.

Více informací

Sada pravítek FLEX 3 ks, box 12 ks

Sada 3 školních pravítek: trojúhelník, pravítko a úhloměr

Více informací

Pravítko flex 15 cm, 24 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 15 cm.

Více informací

Sada pravítek FLEX 4 ks, box 12 ks

Sada 4 ohebných školních pravítek: pravítko, úhloměr, trojúhelník 45°a 60°

Více informací

Pravítko 30cm

Školní plastové pravítko s délkou 30 cm.

Více informací

Pravítko trojúhelník tr. rys.

Trojúhelník s ryskou je vyroben z průhledného plastu.

Více informací

Souprava pravítek 4 ks, 20 cm

Pravítko, trojúhelník a úhloměr je nezbytnou výbavou školního penálu.

Více informací

Pravítko FLEX 20 cm, 12 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 20 cm.

Více informací

Pravítko FLEX 30 cm, 12 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 30 cm.

Více informací

Sada pravítek FLEX 3 ks, box 12 ks

Sada 3 školních pravítek: trojúhelník, pravítko a úhloměr

Více informací

Pravítko flex 15 cm, 24 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 15 cm.

Více informací

Sada pravítek FLEX 4 ks, box 12 ks

Sada 4 ohebných školních pravítek: pravítko, úhloměr, trojúhelník 45°a 60°

Více informací

Pravítko ohebné - FLEX 15 cm, mix barev

Ohebné plastové pravítko v délce 15 cm, mix transparentních barev. Balení: blistr.

Více informací

Maped - Úhloměr Geometric 180° průměr 12 cm

Úhloměr 180° se základnou 12 cm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.

Více informací

Maped - Sada Geometric Maxi

4dílná sada rýsovacích potřeb s vysoce kvalitním značením. Stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné. Sada obsahuje: pravítko 30 cm trojúhelník 60°/21 cm trojúhelník 45°/21 cm úhloměr 180°/12 cm

Více informací

Maped - Úhloměr Geometric 360° průměr 12 cm

Úhloměr 360°, průměr 12 cm. Vysoce kvalitní značení, stupnice jsou natištěny za použití UV inkoustu a jsou maximálně odolné.

Více informací

Pravítko 30cm

Školní plastové pravítko s délkou 30 cm.

Více informací

Souprava pravítek 4 ks, 20 cm

Pravítko, trojúhelník a úhloměr je nezbytnou výbavou školního penálu.

Více informací

Pravítko FLEX 20 cm, 12 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 20 cm.

Více informací

Pravítko FLEX 30 cm, 12 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 30 cm.

Více informací

Sada pravítek FLEX 3 ks, box 12 ks

Sada 3 školních pravítek: trojúhelník, pravítko a úhloměr

Více informací

Pravítko flex 15 cm, 24 ks

Flexibílní, ohebné pravítko o délce 15 cm.

Více informací

Sada pravítek FLEX 4 ks, box 12 ks

Sada 4 ohebných školních pravítek: pravítko, úhloměr, trojúhelník 45°a 60°

Více informací

Pravítko 30cm

Školní plastové pravítko s délkou 30 cm.

Více informací

Podobné fráze: