Kde jsem: Katalog > Electrolux EWF1294BW

Electrolux EWF1294BW

Obrázek není k dispozici
Koupit za 10 490 Kč
Dostupnost: Info v obchodě
10 490 Kč
Péče o prádlo, která se vám přizpůsobí Pračka Electrolux FlexCare automaticky přizpůsobí délku praní a spotřebu vody a energie pro každou náplň. Přizpůsobí se tak vám a nastaví správnou délku každého praní. A protože nikdy nic nepere příliš dlouho, chrání tkaniny před poškozením a prodlužuje jim životnost. Když se hromadí prádlo, jednoduše perte větší náplně Díky velké kapacitě pro 9 kg prádla v...

Doporučujeme

Doprava: zdarma
= 10 490 Kč
Info v obchodě
Do obchodu

Popis Electrolux EWF1294BW

Péče o prádlo, která se vám přizpůsobí
Pračka Electrolux FlexCare automaticky přizpůsobí délku praní a spotřebu vody a energie pro každou náplň. Přizpůsobí se tak vám a nastaví správnou délku každého praní. A protože nikdy nic nepere příliš dlouho, chrání tkaniny před poškozením a prodlužuje jim životnost.
Když se hromadí prádlo, jednoduše perte větší náplně
Díky velké kapacitě pro 9 kg prádla vám tato pračka umožní vyprat tolik, kolik potřebujete.
Velké či malé náplně – pračka si upraví svůj program
Tato pračka s funkcí AutoSense vám nabízí veškerou potřebnou flexibilitu. Její mimořádně velký buben najednou vypere i velké náplně, zatímco u menších náplní se automaticky nastaví čas a spotřeba vody a energie.
Volnost a flexibilita – vy rozhodujete, kdy se program dokončí
S touto pračkou již nikdy nebudete omezovaní čekáním na konec pracího cyklu. Jednoduše na začátku pracího programu nastavte čas dokončení praní a vaše prádlo bude hotové, kdy budete potřebovat.
Udržujte váš dávkovač čistý
Technologie PowerJet vám u této pračky pomáhá udržovat dávkovač pracího prostředku čistý díky vysokotlakým vodním tryskám. Zajišťuje plné nadávkování a optimální použití veškerého pracího prostředku.
Čisté a suché oblečení, tiše a účinně
Pro účinné a prakticky neslyšné praní prádla je tato pračka se sušičkou vybavena energeticky úsporným, profesionálním invertním motorem značky Electrolux.
Invertor motor
Motor vyniká nízkou provozní hlučností a dlouhou životností bez zásahu servisu. Jde o třífázový elektronicky řízený motor bez uhlíků – komutátoru.
Náplň prádla: 9 kg
Maximální rychlost odstřeďování: 1200 ot./min.
Prací programy: bavlna , bavlna ekonomický , syntetické , jemné , vlna plus , peřiny, rychlý 20 minutový 3 kg, Mix 20
Kontrola vyvažování náplně v bubnu
LCD číselný displej
Technologie Fuzzy Logic, reaguje na množství náplně
Protipěnový systém < br /...

Podobné fráze: