Kde jsem:  Katalog  >  Sport a hobby  >  Cyklistika  >  Cyklistické příslušenství  >  Pračky řetězu, mazadla

Pračky řetězu, mazadla

Výrobci:

Motorex  •  Author  •  Force  •  Max1  •  Finish Line
Nalezeno:    32 produktů

FINISH LINE Ceramic Wet 120 ml

<b>Speciální mazivo pro výkonnostní a závodní cyklistiku (silniční, MTB, cyklokros).</b><div><b><br><div></div></b><b></b><div>- základ tvoří čisté syntetické oleje a fluoropolymery, které obsahují keramická pojiva. Na povrchu kovů se vytvoří odolná keramická vrstva, která zabraňuje jejich opotřebení a korozi</div><div>- jako druhou vrstvu tvoří syntetické oleje odolný film prodlužující intervaly mazání</div>&lt...

Více informací
od 199 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Ceramic Wet 60 ml

<b>Speciální mazivo pro výkonnostní a závodní cyklistiku (silniční, MTB, cyklokros).</b><div><b><br><div></div></b><b></b><div>- základ tvoří čisté syntetické oleje a fluoropolymery, které obsahují keramická pojiva. Na povrchu kovů se vytvoří odolná keramická vrstva, která zabraňuje jejich opotřebení a korozi. </div><div>- jako druhou vrstvu tvoří syntetické oleje odolný film prodlužující intervaly mazání<...

Více informací
od 127 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Grunge Brush

<b>Kartáč je určený k mytí pastorků, převodníků a řetězu</b><div><b><br></b></div>

Více informací
od 263 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Chain Cleaner Kit

Sada náhradních kartáčků pro pračku řetězu Finish Line Chain Cleaner.

Více informací
od 179 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Chill Zone 180 ml

Chill Zone™ je vaše poslední záchrana v případě, že potřebujete uvolnit zarostlou sedlovku z rámu, zarezlý šroub, srostlý závit nebo znovu rozhýbat starý rezatý řetěz. Přípravek zmrazí jakýkoliv kov až na -45°C. To způsobí zmenšení kovu a uvolnění spoje. Jednoduše stříkejte Chill Zone na předmět 10–20 sekund, počkejte 60–90 sekund.<br/> <br/> BALENÍ sprej 180 ml

Více informací
od 259 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Speed Clean 500 ml

Odmašťovač Finish Line Speed Clean 500ml je nejsilnější čistící prostředek této značky, který je určený pouze na kovové části kola.

Více informací
od 239 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Teflon Grease 100 g

&lt;div&gt;&lt;b&gt;Vazelína v tubě je vyrobena ze syntetických olejů a obsahuje částice DuPont Teflon a polymery odpuzující vodu.&lt;/b&gt;&lt;/div&gt;&lt;div&gt;&lt;b&gt;&lt;br&gt;&lt;/b&gt;&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- obsahuje zahušťovadlo, díky kterému se olej při ponoření do vody neoddělí&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- je vhodná pro konusy, ložiska, spojení sedlovky a rámu&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- také je využijete na kluzká pouzdra čepů odpružených rámů&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- dokáže zabránit deforma...

Více informací
od 183 Kč
Koupit nejlevněji

FINISH LINE Teflon Plus 120 ml

&lt;div&gt;&lt;b&gt;Nízkoviskózní mazivo využijete na bowdeny a čepy přehazovaček.&lt;/b&gt;&lt;/div&gt;&lt;div&gt;&lt;b&gt;&lt;br&gt;&lt;/b&gt;&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- mazivo je vyrobeno z lehkých syntetických olejů, které mají mikroskopické částice&amp;nbsp;&lt;b&gt;DuPont Teflon&lt;/b&gt;&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- zasychá s tvoří kluzký film, který nelepí a nezachytává nečistoty&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- dostane se i do špatně přístupných míst&lt;/div&gt;&lt;div&gt;- všestranné mazivo pro suché ...

Více informací
od 167 Kč
Koupit nejlevněji

BikeWorkX Oil Star Bio 200 ml

Multifunkční olej na mazání BikeWorkX Oil Bio 200 ml se hodí k mazaní např. lanek a bowdenů, uvolňování zarezlých spojení, a preventivní ochraně proti korozi.

Více informací

BikeWorkX Lube Star White 100g

Plastická vazelína na ložiska BikeWorkX Lube Star White 100g s obsahem PTFE je vhodná pro mazání kluzných i valivých ložisek, nábojů, hlavového složení apod.

Více informací

BikeWorkX Lube Star Titan 100g

Montážní pasta na závity BikeWorkX Lube Star Titan 100g zabraňuje studeným svarům a díky ní půjdou spoje povolit i po letech používání.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Max Wax 100 ml

Dvousložkové mazivo na řetězy BikeWorkX Chain Star Max Wax 100 ml je na bázi vosk/voda, má vynikající kluzné vlastnosti a je biologicky odbouratelné.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Normal 200 ml

Dvousložkový olej na mazání řetězu BikeWorkX Chain Star Normal 200 ml je vhodný k mazání řetězů horských i silničních kol téměř do všech podmínek.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Extrem 200 ml

Dvousložkový olej na mazání řetězu BikeWorkX Chain Star Extrem 200 ml má vyšší obsah lepivých složek a tím obstojí i v těch nejtěžších podmínkách.

Více informací

BikeWorkX Chain Star Bio 200 ml

Mazivo na řetěz BikeWorkX CHain Star Bio 200 ml je bilogicky odbouratelný olej s bílými tuhými mazivy, který se hodí na řetěz, ale i k všeobecnému promazání.

Více informací

BikeWorkX Hand Cleaner 500g

Čistič na ruce BikeWorkX Hand Cleaner 500 g odstraní z rukou i největší nečistoty, zároveň je šetrný k pokožce. Obsahuje lanolin, který zabraní popraskání kůže.

Více informací

BikeWorkX Greener Cleaner 500 ml

Univerzální čistič na kolo BikeWorkX Greener Cleaner 500 ml odstraní z celého kola rychle a šetrně veškeré nečistoty. Lze jej použít i pro karbonové rámy.

Více informací

BikeWorkX Greener Cleaner 1l

Univerzální čistič na kolo BikeWorkX Greener Cleaner 1 l odstraní z celého kola rychle a šetrně veškeré nečistoty. Lze jej použít i pro karbonové rámy.

Více informací

BikeWorkX Clean Star 750 ml

Univerzální odmašťovadlo a čistič brzd ve spreji BikeWorkX Clean Star 750 ml odstraňuje mastnoty, oleje, nečistoty i zbytky brzdové kapaliny.

Více informací

BikeWorkX Clean Star 200 ml

Univerzální odmašťovadlo a čistič brzd ve spreji BikeWorkX Clean Star 200 ml odstraňuje mastnoty, oleje, nečistoty i zbytky brzdové kapaliny.

Více informací

Finish Line E-bike Cleaner 415ml uni

Super Bike Wash je určený k pravidelnému mytí celého kola. Je velmi šetrný k veškerým povrchům a materiálům rámů, jako je karbon, hliník, ocel i titanium. Je ředitelný vodou a neohrožuje životní prostředí. Pětice různých čistících látek dohromady vytváří velmi účinný čisticí prostředek. Dva různé oxidační inhibitory ochraňují kovové povrchy a zabraňují reznutí po umytí. balení: sprej 415ml

Více informací

Finish Line Disc Brake Cleaner 295 ml uni

... jednoduše očistí povrch brzdových kotoučů a destiček a zbaví je všech nečistot a mastnoty. Špína a olej na těchto brzdných plochách může významně omezit brzdný účinek, zkrátit životnost brzdových komponentů a také může způsobovat nepříjemné zvuky při brzdění. Při pravidelném používání udržuje Bicycle Disc Brake Cleaner kotoučové brzdy ve špičkovém stavu. Tento rychleschnoucí čistič spolehlivě odmastí všechny brzdné plochy, nezanechá zbytky a je šetrný ke komponentům pohonu. Balení: sprej 295 ml

Více informací

Finish Line Citrus BioSolvent 350 ml uni

... odmašťovač, který si hravě poradí i s černou špínou a mastnotou řetězů, převodníků a pastorků. Obsahuje speciální, vodou aktivované emulgátory, které smyjí zbylé olejové nečistoty. Očištěné části omyjte vodou, čímž emulgátory aktivujete a přetrvávající mastnoty budou smyty. Poznámka: při použití neředěného koncentrátu může Citrus BioSolvent poškodit některé gumové, plastové a karbonové materiály. Vždy konkrétní povrch nejdříve otestujte. Pro běžné čištění můžete ředit vodou. balení: sprej 350ml

Více informací

Finish Line KryTech Wax 120ml

Mazací olej Finish Line Krytech s kapátkem v balení 120 ml dokonale vyčistí řetěz a vytvoří na povrchu kluzkou vrstvu, která nešpiní a odpuzuje nečistoty.

Více informací

Čistič elektrokol Force E-Bike v rozprašovači 750 ml zelený

Zelený čistič elektrokol Force E-Bike v rozprašovači 750 ml odstraní z povrchu nečistoty a zároveň je šetrný a šetří mazivo.

Více informací

Čistič kol Force v rozprašovači 750 ml modrý

Modrý čistič kol Force v rozprašovači 750 ml dokonale odstraní nečistoty a ochrání komponenty i rám kola. Dokáže i výborně odmašťovat.

Více informací

FINISH LINE E-BIKE CLEANER 415ml

Čistič řetězu Finish Line E-Bike Cleaner ve spreji 415 ml zbaví řetěz veškeré špíny, a tím zabrání znečištění důležitých součástek a motoru elektrokola.

Více informací

FINISH LINE ECOTECH DEGREASER

Odmašťovač Finish Line Ecotech ve spreji 350ml zbaví vaše kolo i té největší špíny a mastnoty, a zároveň je šetrný ke všem povrchům včetně laku rámu.

Více informací

FINISH LINE Bike Wash 1l

Čistič Finish Line Bike Wash 1 litr slouží k pravidelnému mytí celého kola a následně chrání kovy před korozí. Je vhodný na všechny materiály a povrchy.

Více informací

Čistička řetězů Force s mazivem a odmašťovačem

Čistička řetězů Force s mazivem a odmašťovačem, kompletní sada pro čištění řetězů.

Více informací

BLACK FRIDAY - Mazací olej Finish 1-step 8oz/240ml sprej

Mazací olej Finish 1-step ve spreji v balení 8oz/240ml zbaví řetěz špíny a zaschlých vrstev maziv. Je vhodný pro rekreační cyklisty.

Více informací

BLACK FRIDAY - Vazelína Finish Ceramic Grease 2oz/60g

Vazelína Finish Ceramic Grease prodlouží životnost ložisek, protože sníží tření a zlepší odvod tepla. Vhodné i pro sedlovku, představec a závity.

Více informací

Podobné fráze: