Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Samsung EB-PA500U

Samsung EB-PA500U

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Power bank Samsung EB-PA500UFE 5200mAh je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v krásné zlaté barvě. Záložní zdroj Samsung EB-PA500UFE má kapacitu 5200 mAh, a bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně třikrát opravdu kdekoliv. Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoli...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung EB-PA500U

Popis Samsung EB-PA500U

Power bank Samsung EB-PA500UFE 5200mAh je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v krásné zlaté barvě. Záložní zdroj Samsung EB-PA500UFE má kapacitu 5200 mAh, a bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně třikrát opravdu kdekoliv.
Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. Tohoto pomocníka, powerbank Samsung EB-PA500UFE oceníte zvláště v situacích, kdy nebudete mít přístup k el. síti, např. při grilovací party v kempu.
Power bank Samsung EB-PA500UFE pro mobilní telefony splňuje všechny požadavky a očekávání náročného zákazníka, protože vás nikdy nenechá "bez šťávy".                             
 

Parametry Samsung EB-PA500U

Výrobce Samsung
Kapacita 5200mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: