Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Samsung 5100mAh

Samsung 5100mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Oproti klasickým externím bateriím přichází velké zlepšení při zkrácení doby nabíjení. Powerbanka se nabíjí velmi rychle a umožňuje rychlé nabíjení i pro vaše zařízení. Je kompatibilní s celou řadou dalších chytrých telefonů a tabletů, tato univerzální nabíječka nabízí rychlé nabíjecí časy pro zařízení značky Samsung. Navíc se může pochlubit zakřiveným kovovým designem, který vylepšuje přenositel...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung 5100mAh

Popis Samsung 5100mAh

Mironet s.r.o. píše:

SAMSUNG PowerBank 5100mAh / Fast Charge / stříbrná Zakupte produkt Samsung PowerBank 5100mAh / stříbrná (EB-PG930BSEGWW) od výrobce Samsung z kategorie Elektronika | Baterie | Powerbanky za cenu 492.30 Kč.

MADER computer píše:

Velké zlepšení bylo dosaženo při zkrácení doby nabíjení. Nabíjí se velmi rychle a umožňuje rychlé nabíjení i pro vaše zařízení.
Kompatibilní s celou řadou dalších chytrých telefonů a tabletů, tato univerzální nabíječka nabízí rychlé nabíjecí časy pro zařízení Samsung.
Jak mocné, tak mobilní. Může se pochlubit zakřiveným kovovým designem, vylepšuje přenositelnost a minimalizuje objem.

Kapacita
5100 mAh
Délka kabelu
0,2m
Rozměry (ŠxVxH) (mm)
52.8 x 75.4 x 23 mm
Hmotnost
157 g

Alza.cz píše:

Power Bank 5100 mAh, s podporou rychlonabíjení, microUSB
Power banka je malý záložní zdroj, který převezme funkci nabíječky na cestách. Díky své nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům se zařízení vejde i do dlaně. Baterii si tak můžete vzít všude s sebou a kdykoli v případě potřeby dobíjet. Nehrozí vám tak žádné překvapení v podobě vybité baterie u klíčové elektroniky.Power banka je malý záložní zdroj, který převezme funkci nabíječky na cestách. Díky své nízké hmotnosti a kompaktním rozměrům se zařízení vejde i do dlaně. Baterii si tak můžete vzít všude s sebou a kdykoli v případě potřeby dobíjet. Nehrozí vám tak žádné překvapení v podobě vybité baterie u klíčové elektroniky.Klíčové vlastnostiNabíjení mobilních zařízení kdekolivMalá velikost a velká kapacitaDodávaný micro USB kabelTechnologie Quick Charge 2.0 a SAMSUNG Fast ChargeVysokorychlostní dobíjeníPower banka má ladně zaoblené hrany a lehce padne do...

ONLINESHOP.cz píše:

Kupte si! Power Bank Samsung 5100mAh (EB-PG930BS) - stříbrná od specialisty na elektro. Jistota bezpečného nákupu, akční ceny, rychlost a spolehlivost. SAMEBPG930BSEGWW - Kapacita akumulátoru (mAh): 5100 Výstupní proud (A): 2 Výstupní proud 2 (A): - Počet USB výstupů: 1 Funkce svítilna: NE Rychlonabíjení: Nepodporuje Napájecí konektor : MicroUSB Paralelní (simultánní) nabíjení: NE Barva: stříbrná Provedení výrobku: stříbrná barva Oproti klasickým externím bateriím přichází velké zlepšení při zkrácení...

KASA.cz píše:

Oproti klasickým externím bateriím přichází velké zlepšení při zkrácení doby nabíjení. Powerbanka se nabíjí velmi rychle a umožňuje rychlé nabíjení i pro vaše zařízení. Je kompatibilní s celou řadou dalších chytrých telefonů a tabletů, tato univerzální nabíječka nabízí rychlé nabíjecí časy pro zařízení značky Samsung. Navíc se může pochlubit zakřiveným kovovým designem, který vylepšuje přenositelnost a minimalizuje objem.
Jak co nejlépe využít power banku?
Pro maximální využití uložené energie nabíjejte zařízení před jeho úplným vybitím
Nevystavujte power banku přímému slunci a vysokým teplotám, ideální teplota je v rozmezí 0 až 25°C
Nabíjení může negativně ovlivnit použití nekvalitního kabelu
Před dlouhodobým skladováním nabijte power banku na cca 50 %, prodloužíte její životnost
Pro skladování použijte temné, suché místo s teplotou v rozmezí 0 až 20°C
Pokud je při nabíjení nabíjené zařízení zapnuté, dochází souběžně ke spotřebě energie, proto je dobré pro urychlení nabíjení vypnout energeticky náročné funkce (wi-fi, přehrávání videa, hry apod.)
Vlastnosti:
LED indikátor, Zapnutí / vypnutí
Univerzální podpora pro zařízení schopných nabíjení přes USB port
Technická specifikace:
Kapacita: 5100 mAh
Délka kabelu: 0,2 m
Rozměry (ŠxVxH) (mm): 52.8 x 75.4 x 23 mm
Hmotnost: 157 g

Electro World s.r.o. píše:

Externí Samsung baterie v nadčasovém černém provedení s kapacitou 5100 mAh umožňuje rychlé nabíjení mobilních telefonů či tabletů. Pyšní se moderním kovovým zakřiveným designem, kompaktními rozměry a kabelem s délkou 0,2 m. PowerBank je kompatibilní se všemi zařízeními podporujících technologii Qualcomm Quick Charge 2.0.

Patro.cz píše:

Kapacita akumulátoru (mAh): 5100
Výstupní proud (A): 2
Výstupní proud 2 (A): -
Počet USB výstupů: 1
Funkce svítilna: NE
Rychlonabíjení:
Napájecí konektor : MicroUSB
Paralelní (simultánní) nabíjení: NE
Provedení výrobku: stříbrná barva
Oproti klasickým

Parametry Samsung 5100mAh

Výrobce Samsung
Hmotnost 157
Kapacita 5100mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: