Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Remax RPP-58 10000 mAh

Remax RPP-58 10000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
V jednoduchosti je krása a proto powerbanka Remax RPP-58 přináší jednoduše rovnou 10000 mAh v minimalistickém pouzdru. Dopřejte si více hudby, více filmů, více komunikace a více zábavy díky možnosti si dobít váš smartphone, tablet nebo další zařízení ve škole, doma na cestách i v práci. Kdykoliv budete potřebovat, máte energii k dispozici. Minimalistický design Minimalistický a kompaktní de...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Remax RPP-58 10000 mAh

Popis Remax RPP-58 10000 mAh

V jednoduchosti je krása a proto powerbanka Remax RPP-58 přináší jednoduše rovnou 10000 mAh v minimalistickém pouzdru. Dopřejte si více hudby, více filmů, více komunikace a více zábavy díky možnosti si dobít váš smartphone, tablet nebo další zařízení ve škole, doma na cestách i v práci. Kdykoliv budete potřebovat, máte energii k dispozici.
Minimalistický design
Minimalistický a kompaktní design zaručuje snadnou přenositelnost, ať si powerbanku berete do kabelky, batohu nebo tašky. Ozvláštnění ve formě barevného LED indikátoru doplňuje po celé boční straně také šedý akcent ladící k temně černému tělu. Rozměry jsou pouhých 13,8 x 6,8 x 1,5 cm.
 
Praktické vlastnosti
Powerbanka Remax RPP-58 uvnitř ukrývá lithium-polymerovou baterii s celkovou kapacitou 10000 mAh. Poskytněte svým zařízením čerstvou energii, když už šlapou z posledního. Na cestách, ve škole, v práci nebo při pobytu v přírodě u sebe budete mít vždy nějakou tu energii navíc k dispozici. Speciální funkcí je možnost využití powerbanky jako čtečky paměťových karet do velikosti až 128 GB. Nabíjení powerbanky probíhá přes standardní port micro USB maximálním proudem 2 A. Nabíjení připojených zařízení a přenos dat probíhá přes 2 porty USB s maximálním proudem 2 A.

Parametry Remax RPP-58 10000 mAh

Výrobce Remax
Kapacita 10000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: