Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Remax Proda 30000mAh

Remax Proda 30000mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Popis produktu Záložní zdroj REMAX nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost, díky tomu je snadno přenositelný. Powerbanka je vybavena také LED svítilnou a díky tomu si s ní můžete posvítit například na klíče od auta i domu nebo při hledání věcí v zavazadle. Extern...

Všechny nabídky pro Remax Proda 30000mAh

Popis Remax Proda 30000mAh

Popis produktu
Záložní zdroj REMAX nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost, díky tomu je snadno přenositelný. Powerbanka je vybavena také LED svítilnou a díky tomu si s ní můžete posvítit například na klíče od auta i domu nebo při hledání věcí v zavazadle.
Externí baterie se skvěle hodí pro dobití mobilního přístroje na cestách, v přírodě, kempu a tam, kde není možné přístroj dobít pomocí klasické síťové nabíječky. Externí baterie zvýší jeho výdrž, takže ho můžete využívat nadále, aniž byste opouštěli dobrodružný výlet nebo kempování v přírodě. Dobíjejte pohodlně mobilní telefony, MP3 a MP4 přehrávače, GPS navigace, tablety a další obdobná zařízení s externím záložním zdrojem značky REMAX.
Kvalitní zpracování záložních zdrojů REMAX zaručuje dlouhou životnost. Vestavěná baterie tohoto modelu disponuje kapacitou 30000 mAh. Rozměry přístroje jsou 82 x 161 x 23 mm a hmotnost je 450 gramů.
Parametry
Typ:
externí PowerBanka
Určeno pro:
mobilní telefon, tablet
Napětí [V]:
5
Kapacita [mAh]:
30 000
Počet kusů v balení:
1
Konektor:
USB 2.0
Počet USB konektorů:
2
Maximální proud [A]:
2,1
Kompatibilní značka:
univerzální
Kompatibilita:
univerzální
Rozměry [š x v x h mm]:
82 x 161 x 23
Hmotnost [g]:
450

Parametry Remax Proda 30000mAh

Výrobce Remax
Hmotnost 450g
Kapacita 30000mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty

Podobné fráze: