Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Remax Proda 30000mAh

Remax Proda 30000mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 745 Kč
Popis produktu Záložní zdroj REMAX nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost, díky tomu je snadno přenositelný. Powerbanka je vybavena také LED svítilnou a díky tomu si s ní můžete posvítit například na klíče od auta i domu nebo při hledání věcí v zavazadle. Extern...

Všechny nabídky pro Remax Proda 30000mAh

Popis Remax Proda 30000mAh

Popis produktu
Záložní zdroj REMAX nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost, díky tomu je snadno přenositelný. Powerbanka je vybavena také LED svítilnou a díky tomu si s ní můžete posvítit například na klíče od auta i domu nebo při hledání věcí v zavazadle.
Externí baterie se skvěle hodí pro dobití mobilního přístroje na cestách, v přírodě, kempu a tam, kde není možné přístroj dobít pomocí klasické síťové nabíječky. Externí baterie zvýší jeho výdrž, takže ho můžete využívat nadále, aniž byste opouštěli dobrodružný výlet nebo kempování v přírodě. Dobíjejte pohodlně mobilní telefony, MP3 a MP4 přehrávače, GPS navigace, tablety a další obdobná zařízení s externím záložním zdrojem značky REMAX.
Kvalitní zpracování záložních zdrojů REMAX zaručuje dlouhou životnost. Vestavěná baterie tohoto modelu disponuje kapacitou 30000 mAh. Rozměry přístroje jsou 82 x 161 x 23 mm a hmotnost je 450 gramů.
Parametry
Typ:
externí PowerBanka
Určeno pro:
mobilní telefon, tablet
Napětí [V]:
5
Kapacita [mAh]:
30 000
Počet kusů v balení:
1
Konektor:
USB 2.0
Počet USB konektorů:
2
Maximální proud [A]:
2,1
Kompatibilní značka:
univerzální
Kompatibilita:
univerzální
Rozměry [š x v x h mm]:
82 x 161 x 23
Hmotnost [g]:
450

Parametry Remax Proda 30000mAh

Výrobce Remax
Hmotnost 450g
Kapacita 30000mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty

Podobné fráze: