Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Remax Proda 10000mAh

Remax Proda 10000mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Power bank Remax E5 Li-Pol 10000 mAh je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v klasické černé barvě. Záložní zdroj Remax E5 Li-Pol má kapacitu 10000 mAh, když potřebujete být neustále na příjmu, bez problémů dobije baterii vašeho telefonu opravdu kdekoliv. Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k v...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Remax Proda 10000mAh

Popis Remax Proda 10000mAh

Power bank Remax E5 Li-Pol 10000 mAh je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v klasické černé barvě. Záložní zdroj Remax E5 Li-Pol má kapacitu 10000 mAh, když potřebujete být neustále na příjmu, bez problémů dobije baterii vašeho telefonu opravdu kdekoliv.
Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. Tohoto pomocníka, powerbank Remax E5 Li-Pol oceníte zvláště v situacích, kdy nebudete mít přístup k el. síti, např. při grilovací party v kempu.
Praktickou součástí záložní baterie je svítilna - pro rozsvícení stačí dvakrát zmáčknout tlačítko.
Na displeji si snadno zkontrolujete aktuální stav powerbanku.
Power bank Remax E5 Li-Pol pro mobilní telefony splňuje všechny požadavky a očekávání náročného zákazníka, protože vás nikdy nenechá "bez šťávy".

Parametry Remax Proda 10000mAh

Výrobce Remax
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-pol
Kapacita 10000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: