Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >   Kapacita: 10 400mAh

Powerbanky | Kapacita: 10 400mAh

Výrobci:

Xiaomi  •  Remax  •  Adata  •  Iget  •  Canyon  •  Imymax  •  Omega  •  Axago  •  Iwo  •  Asus
Nalezeno:    2924 produktů

Swissten 1500 mAh powerbanka, černá

Powerbanka Swissten v nadčasovém černém provedení s výstupem 5V/1A a kapacitou 1500 mAh umožňuje rychlé nabíjení mobilních telefonů či tabletů. Pyšní se kompaktními rozměry, integrovaným Micro USB kabelem a přívěškem na klíče.

Více informací

Sony CP-V10BB powebanka 10 000 mAh, černá

...nímu nabíjecímu proudu 1,5 A umožní rychlejší nabíjení než běžné přenosné nabíječky. Vezměte ji se sebou na cesty, dovolenou, dlouhé lety, nebo ji použijte jako záložní zdroj. Design nabíječky je odolný proti teplu. Vybaven je inteligentním regulátorem výkonu a technologií gelové polymerové baterie, která zajistí bezpečný a spolehlivý výkon. Stylový design s matným povrchem a zaobleným tvarem může být skvělým doplňkem technického příslušenství.

Více informací

Manta Amber 4000 powerbanka, zlatá

Praktická powerbanka Manta Amber ve stylovém zlatém provedení s kapacitou baterie 4 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 1x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Carbon 7000 powerbanka, černá

Stylová powerbanka Manta Carbon v elegantním černém provedení s kapacitou baterie 7 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Carbon 10000 powerbanka, čierna

Praktická powerbanka Manta Carbon v moderním černém provedení s kapacitou baterie 10 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Amber 10000 powerbanka, zlatá

Praktická powebanka Manta Amber v luxusním zlatém provedení s kapacitou baterie 10 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Ruby 10000 powerbanka, růžová

Stylová powerbanka Manta Ruby v luxusním růžovém provedení s kapacitou baterie 10 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Diamond 12000 powerbanka, stříbrná

Stylová powerbanka Manta Diamond v luxusním stříbrném provedení s kapacitou baterie 12 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Amber 12000 powerbanka, zlatá

Moderní powerbanka Manta Amber v luxusním zlatém provedení s kapacitou baterie 12 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Ruby 12000 powerbanka, růžová

Stylová powerbanka Manta Ruby v moderním růžovém provedení s kapacitou baterie 12 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Golf G25 powerbanka 7000 mAh, modrá

Golf G25 univerzální stylová powerbanka nabídne kapacitu 7000 mAh. Tato kapacita zajistí dostatek energie pro váš mobilní telefon, fotoaparát, MP3 přehrávač nebo třeba stolní USB lampičku. Vybavena je dvojicí klasických USB portů, takže můžete najednou nabíjet až dvě zařízení. Maximální nabíjecí proud je 2,1 A a 1 A. Powerbanku lze nabíjet klasickým microUSB kabelem. Stav nabití lze sledovat díky indikátoru, který je na boku zařízení. Barva: modrá.

Více informací

Gilf powerbanka s bezdrátovým nabíjením 8000 mAh, černá

... 8000 mAh poslouží při nabíjení mobilních telefonů, tabletů, navigací, ať už v pohodlí domova, nebo na cestách. Předností powerbanky je bezdrátové nabíjení a je kompatibilní se všemi zařízeními, které podporují technologii Qi. Nabízí také nabíjení pomocí kabelu s koncovkou microUSB a lightning. Zařízení lze současně nabíjet bezdrátově i kabelem. Díky malým rozměrům se vejde do každé tašky. Vybavena je 4 LED diodami, které upozorní na stav baterie.

Více informací

Adata P16750 powerbanka 16 750 mAh, černá

Praktická powerbanka Adata P16750 v elegantním černo-modrém provedení s kapacitou 16750 mAh a výstupním proudem 2,1 A má k dispozici 2 USB porty, díky čemuž umožňuje nabíjení dvou zařízení současně. Integrované LED diody informují o stavu baterie powerbanky. Díky kompaktní velikosti je tou správnou volbou i během cestování.

Více informací

Adata P20100 powerbanka 20 100 mAh, černo-červená

Praktická powerbanka Adata P20100 v moderním černo-červeném provedení s kapacitou 20 100 mAh a výstupním proudem 2,1 A má k dispozici 2 USB porty, díky čemuž umožňuje nabíjení dvou zařízení současně. Integrované LED diody informují o stavu baterie powerbanky. Díky kompaktní velikosti je tou správnou volbou i během cestování.

Více informací

Golf powerbanka 7 000 mAh, černá

Praktická powerbanka Golf ve stylovém černém provedení s kapacitou 7 000 mAh a výstupem 2,1 A. Powerbanka skvěle padne do ruky a příjemně se drží, především díky matnému povrchu. K dispozici má 2 USB porty, díky kterým umožňuje nabíjení dvou zařízení současně. Integrované LED diody informují o stavu jejího nabití. Součástí je i malý USB kabel s koncovkou micro USB. Díky kompaktní velikosti je tou správnou volbou i během cestování.

Více informací

Golf powerbanka 10 000 mAh, modrá

Praktická powerbanka Golf ve stylovém modrém barevném provedení s kapacitou 10 000 mAh a výstupem 2,1 A. Powerbanka skvěle padne do ruky a příjemně se drží, především díky matnému povrchu. K dispozici má 2 USB porty, díky kterým umožňuje nabíjení dvou zařízení současně. Integrované LED diody informují o stavu jejího nabití. Součástí je i malý USB kabel s koncovkou micro USB. Díky kompaktní velikosti je tou správnou volbou i během cestování.

Více informací

Golf Edge powerbanka 5 000 mAh, šedá

Elegantní powerbanka Golf Edge ve stylovém kovovém provedení s kapacitou 5 000 mAh a výstupem 2,1 A. Poslouží při nabíjení mobilních telefonů, tabletů a navigací, ať už v pohodlí domova nebo na cestách. Powerbanka se vejde do každé tašky. Vybavena je 4 LED diodami, které upozorní na stav baterie. Součástí je i malý USB kabel s koncovkou micro USB.

Více informací

Gilf powerbanka s bezdrátovým nabíjením 5000 mAh, černá

...pem 2,1 A poslouží při nabíjení mobilních telefonů, tabletů a navigací, ať už v pohodlí domova nebo na cestách. Předností powerbanky je bezdrátové nabíjení a je kompatibilní se všemi zařízeními, které podporují technologii Qi. Nabízí také nabíjení pomocí kabelu s koncovkou microUSB a Lightning. Zařízení lze současně nabíjet bezdrátově i kabelem. Díky malým rozměrům se vejde do každé tašky. Vybavena je 4 LED diodami, které upozorní na stav baterie.

Více informací

4smarts VoltHub powerbanka 20000 mAh, černá

...ož umožňuje nabíjet několik zařízení současně. Vstupní USB port s napětím 5 V a výstupním nabíjecím proudem 2,4 A/3 A poskytne rychlé nabití zařízení. Výborně se hodí na cesty, dovolenou nebo do přírody a můžete si být jisti, že vám vaše zařízení vydrží. LED displej zobrazí aktuální stav energie v PowerBank. Nabíječka se snadno přenáší a nezabere ani mnoho místa v tašce díky svým rozměrům a nízké hmotnosti. Nabíjecí kabel USB a USB Typu C.

Více informací

4smarts VoltHub powerbanka 6000 mAh, černá

Moderní PowerBank 4smarts VoltHub v moderním černém provedení s kapacitou 6000 mAh a vstupním napětím 5 V/2 A disponuje konektorem USB-C a digitálním indikátorem, který informuje o úrovni jejího nabití. Je vyrobena z kvalitního protiskluzového materiálu, který je příjemný na dotek. Umožňuje nabíjení dvou zařízení současně. Nabízí certifikované akumulátorové články a elektronické nabíjení odolné vůči zkratu, díky čemuž poskytne bezpečný standard.

Více informací

Platinet powerbanka 10 000 mAh, stříbrná

Praktická powerbanka Platinet ve stylovém stříbrném barevném provedení disponuje kapacitou 10000 mAh. Kompatibilní je s mnoha zařízeními. Umožňuje připojit a nabíjet až dvě zařízení současně díky dvěma USB portům. Po zapojení se hned spustí nabíjení. Vybavená je LED diodami, které upozorní na stav baterie. Vezměte ji s sebou na cesty, dovolenou, dlouhé lety nebo ji použijte jako záložní zdroj. Součástí balení je microUSB kabel.

Více informací

Mophie Powerboost powerbanka 5200 mAh, růžová

... powerbanka s kapacitou 5200 mAh. Díky svým rozměrům se vejde i do kapsy, takže ji můžete mít vždy s sebou jako záložní zdroj energie. Powerbanka je vybavena klasickým USB-A konektorem, do kterého lze zapojit jakýkoli USB kabel a můžete tak nabíjet prakticky jakékoli zařízení. Pro nabíjení samotné powerbanky je připraven microUSB konektor. Dále je vybavená čtveřicí LED diod, které indikují stav baterie. Maximální výstupní proud činí 2,1 A. Barva: růžová.

Více informací

Forever TB-012 powerbanka 10000 mAh, šedá

...citou pro až tři nabití běžného chytrého telefonu. S powerbankou lze nabíjet i jiná zařízaní jako například tablety, MP3 přehrávače, navigace a mnoho dalších. Powerbanka má celkem dva USB-A výstupy, oba mají shodný výstupní proud, který činí 1 A. Vstupní proud je 2 A a nabíjení probíhá prostřednictvím microUSB kabelu. Nechybí ani LED indikace stavu nabití powerbanky. Další užitečnou funkcí je dioda, která Vám poslouží i jako svítilna. Barva: šedá.

Více informací

Winner Quick Charge 3.0 powerbanka 10 000 mAh, černá

... je lehká a zároveň má dělší životnost než Li-ion baterie. Kapacita powerbanky je 10 000 mAh, což postačí na dvě nabití běžného chytrého telefonu. Powerbanka je vybavena dvojicí výstupních USB-A portů pro nabíjení. Jeden z portů podporuje rychlé nabíjení Qualcomm Quick Charge 3.0. Druhý port bude nabíjet standardní rychlostí. Nabíjení powerbanky probíhá prostřednictvím USB-C portu. Nechybí ani LED indikace zbývající energie v powerbance. Barva: černá.

Více informací

Kit Fresh powerbanka Qualcomm 12 000 mAh, žlutá

PowerBank Kit Fresh Qualcomm ve stylovém žlutém barevném provedení, poslouží při nabíjení mobilních telefonů, tabletů, navigaci ať už v pohodlí domova nebo na cestách. Disponuje baterií s kapacitou 12 000 mAh. Nabíjet můžete prostřednictvím USB kabelu. S technologií Qualcomm Quick Charge nabijete svůj chytrý telefon až 4krát rychleji. Díky svým kompaktním rozměrům se vejde do každé tašky.

Více informací

Golf G26 powerbanka 10 000 mAh, černá

Elegantní powerbanka Golf G26 ve stylové černé barvě s kapacitou 10000 mAh a výstupem 2,1 A. Powerbanka skvěle padne do ruky a příjemně se drží, díky matnému povrchu. K dispozici má 2 USB porty, díky čemuž umožňuje nabíjení dvou zařízení současně. Integrované LED diody informují o stavu jejího nabití. Součástí je i malý USB kabel s koncovkou microUSB i lightning. Díky kompaktní velikosti je tou správnou volbou i během cestování.

Více informací

Skross DN53 powerbanka 12 000 mAh, bílá

Záložní zdroj energie powerbank SKROSS DN53 s kapacitou baterie 12000mAh, jehož tenký design se výborně hodí k tabletům a telefonem. Určen je pro pro nouzové nabíjení v místech bez přístupu k elektrické energii. Dokáže nabíjet 2 zařízení najednou. Disponuje ochranou proti přebití připojeného zařízení a zbytečného vybíjení Powerbank ve formě automatického ukončení nabíjení. LED signalizace ukazuje dobíjení, nabíjení a stav baterie.

Více informací

Skross DN52 powerbanka 5000 mAh, bílá

Záložní zdroj energie powerbank SKROSS DN52 s kapacitou baterie 5000mAh, jehož tenký design se výborně hodí k tabletům a telefonem. Určen je pro pro nouzové nabíjení v místech bez přístupu k elektrické energii. Dokáže nabíjet 2 zařízení najednou. Disponuje ochranou proti přebití připojeného zařízení a zbytečného vybíjení Powerbank ve formě automatického ukončení nabíjení. LED signalizace ukazuje dobíjení, nabíjení a stav baterie.

Více informací

SBS powerbanka 2300 mAh, bílá

Moderní SBS powerbanka v bílém provedení s kapacitou 2300 mAh umožní nabít váš mobilní telefon, kdekoliv se nacházíte. Kompaktní rozměry externí nabíječky umožní mít ji stále při sobě. Disponuje nabíjecím kabelem USB a Micro-USB s výstupním napětím 1 A. O stavu baterie vás informují LED diody. Konstrukce powerbanky je vybavena přísavkami, které zaručují stabilitu smartphonu při nabíjení.

Více informací

SBS PD powerbanka 12 000 mAh, černá

Stylová SBS powerbanka v černém provedení je vybavena třemi USB porty a umožňuje nabíjet současně tři zařízení - dvě přes klasický port verze 3.0 a třetí přes USB-C, který je ideální zejména pro dobíjení MacBooků a notebooků. Díky velké kapacitě baterie - až 12000 mAh Vám vydrží na jedno nabití opravdu dlouho. Dobíjení powerbanky probíhá prostřednictvím microUSB kabelu, který je součástí balení. Informace o stavu baterky podává přes LED diody.

Více informací

SBS Slim powernanka 10000 mAh, černá

Moderní powerbanka SBS Slim v elegantním černém provedení nabije vaše zařízení nejrychleji jak je možné díky vestavěné funkci Intelligent Charge. Její kapacita činí 10 000 mAh. Dokáže nabíjet až dvě zařízení současně přes porty USB 2.0. Dobíjení probíhá prostřednictvím USB-C kabelu, který je součástí balení. Stav baterie ukazuje v přesných procentech prostřednictvím malého LCD displeje.

Více informací

Manta Diamond 4000 powerbanka, stříbrná

Moderní powerbanka Manta Diamond ve stylovém stříbrném provedení s kapacitou baterie 4 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 1x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Carbon 5000 powerbanka, černá

Praktická powebanka Manta Carbon v elegantním černém provedení s kapacitou baterie 5 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 1x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Amber 5000 powerbanka, zlatá

Moderní powerbanka Manta Amber v luxusním zlatém provedení s kapacitou baterie 5 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 1x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Diamond 5000 powerbanka, stříbrná

Stylová powerbanka Manta Diamond v luxusním stříbrném provedení s kapacitou baterie 5 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 1x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Amber 7000 powerbanka, zlatá

Praktická powebanka Manta Amber v luxusním zlatém provedení s kapacitou baterie 7 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Amber 8000 powerbanka, zlatá

Moderní powerbanka Manta Amber v luxusním zlatém provedení s kapacitou baterie 8 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Manta Carbon 12000 powerbanka, černá

Moderní powerbanka Manta Carbon v elegantním černém provedení s kapacitou baterie 12 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 2x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

4smarts VoltHub powerbanka 5000 mAh černá

... bezdrátovou technologií Qi, což umožňuje nabíjet několik zařízení současně. Výborně se hodí na cesty, dovolenou nebo do přírody a můžete si být jisti, že vám vaše zařízení vydrží. LED displej zobrazí aktuální stav energie v PowerBank. Nabíječka se snadno přenáší a nezabere ani mnoho místa v tašce díky svým rozměrům a nízké hmotnosti. Tento přenosný pomocník vám pomůže všude, kde nemáte přístup k elektrické síti. Napájecí kabel microUSB.

Více informací

CulCharge powerbanka 1000 mAh 3v1 Lightning, černá

Praktická powerbanka CulCharge 3v1 v moderním černém provedení umožňuje nabíjení a přenos dat. K dispozici je přívěsek, díky kterému je možné ji využívat i jako klíčenku. Disponuje Lightning konektorem a baterií s kapacitou 1000 mAh s dobou nabíjení 1,5 hod. PowerBank s výstupem 5V, 1A se pyšní nízkou hmotností jen 38 gramů.

Více informací

CulCharge 3v1 powerbanka 1000 mAh MicroUSB, černá

Praktická PowerBank CulCharge 3v1 v elegantním černém provedení umožňuje nabíjení a přenos dat. Nechybí přívěsek, díky kterému je možné ji využívat i jako klíčenku. Disponuje Micro USB konektorem a baterií s kapacitou 1000 mAh s dobou nabíjení 1,5 hod. PowerBank s výstupem 5V, 1A se pyšní nízkou hmotností jen 38 gramů.

Více informací

Nabíječka T6 power GoPro AHDBT-501, 601-10197-000, AABAT-001, 230V, 12V, 1A, dual

230V síťový adaptér, 12V autoadaptér, nabíjecí proud 1A, dual Napětí: 3.8 V Produktová čísla: AHDBT-501, 601-10197-000, AABAT-001 Kompatibilní modely: GoPro Hero5 Black, GoPro Hero6 Black, GoPro Hero7 Black, GoPro Hero 2018

Více informací

CANYON bezdrátová powerbanka 8000 mAh, input 5V/2A(Type C and Micro USB), fialová

...t záručního vrácení: Ano Kriteria platnosti záruky: Sériové číslo Záruční podmínky: 12 month(s) Logistic Hloubka balení: 86 mm Šířka balení: 217 mm Výška balení: 18 mm Váha balení brutto: 0.25 kg Váha balení netto: 0.19 kg Kusy v balení: 1 Hloubka krabice: 404 mm Šířka krabice: 170 mm Délka krabice: 200 mm Váha krabice brutto: 8.6 kg Retail Packaging Net Weight Carton: 0.02 kg Retail Packaging Net Weight Plastic: 0.041 kg Kusy v krabici: 32 EAN Code: 5291485004828

Více informací

CANYON bezdrátová powerbanka 8000 mAh, input 5V/2A(Type C and Micro USB), černá

...t záručního vrácení: Ano Kriteria platnosti záruky: Sériové číslo Záruční podmínky: 12 month(s) Logistic Hloubka balení: 86 mm Šířka balení: 217 mm Výška balení: 18 mm Váha balení brutto: 0.25 kg Váha balení netto: 0.19 kg Kusy v balení: 1 Hloubka krabice: 404 mm Šířka krabice: 170 mm Délka krabice: 200 mm Váha krabice brutto: 8.6 kg Retail Packaging Net Weight Carton: 0.02 kg Retail Packaging Net Weight Plastic: 0.041 kg Kusy v krabici: 32 EAN Code: 5291485004811

Více informací

Defender Lavita Fast 12000 mAh

Hliníkový powerbank - záložní zdroj energie o kapacitě 12000 mAh pro smartphony, mobilní telefony, MP3, MP4, iPod, GPS navigace, tablety, LCD displej, 1x vstup/výstup USB-C (max 3A), 1x Micro-USB, 2x USB

Více informací

Defender ExtraLife Fast 10000 mAh

Hliníkový powerbank - záložní zdroj energie o kapacitě 10000 mAh pro smartphony, mobilní telefony, MP3, MP4, iPod, GPS navigace, tablety, LCD displej, 1x vstup/výstup USB-C (max 3A), 1x Micro-USB, 2x USB

Více informací

Nabíječka T6 power Samsung SLB-11A, 230V, 12V, 1A

230V síťový adaptér, 12V autoadaptér, nabíjecí proud 1A Napětí: 3.8 V Produktová čísla: SLB-11A Kompatibilní modely: Samsung CL65, Samsung CL80, Samsung EX1, Samsung HZ25W, Samsung HZ30W, Samsung HZ35W, Samsung HZ50W, Samsung ST1000, Samsung ST5000, Samsung ST5500, Samsung TL240, Samsung TL320, Samsung TL350, Samsung TL500, Samsung WB1000, Samsung WB2000, Samsung WB5000, Samsung WB5500, Samsung WB600, Samsung WB610, Samsung WB650, Samsung WB660

Více informací

USAMS CC040 Dual USB LED Display Cestovní Dobíječ White

Popis produktu: Značka / Brand: USAMS Model: US-CC040 Material: Fireproof PC / nehořlavý plast Vstup / Input: AC110-240V 50-60Hz 0.3A Výstup / Output: 2.2A (2.2A max output in single port) Certifikace / Certification: FCC USB port: 2 ports / 2 porty

Více informací

Xiaomi Mi Band 3 nabíječka

...koliv. Celá měří na délku 15 cm a váží jen 181 g. Kabel je navíc plochý a širší, aby se vám jen tak nestalo, že se zlomí. Tato nabíječka rozhodně něco vydrží. Klíčové vlastnosti Originální nabíječka pro váš náramek Xiaomi Mi Band 3. Z jedné strany do držáku upevníte tělo vašeho náramku, druhý konec s konektorem USB připojíte třeba do počítače či notebooku. Nabíječka má délku 15 cm a váží 181 g. Je pohodlně přenosná a snadná pro uložení.

Více informací

REMAX PRODA AA-1095 30000mAh bílá (AA-1095)

...í rozměry a nízkou hmotnost, takže powerbanku můžete vzít i na výlet do přírody. Neunikne vám ani průběh nabíjení, velký LCD displej vám podá přesnou zprávu o stavu baterií. To vše a ještě více dělá jedinečný zdroj energie pro vaše zařízení.Klíčové vlastnostiObrovská kapacitaDoba nabíjení (15 hod)Moderní, příjemný designMožnost připojit až 4 zařízení narázVelký LCD displejVšestranné využití (smartphony, tablety, MP3, MP4, GPS atd.)

Více informací

Manta Ruby 4000 powerbanka, růžová

Moderní powerbanka Manta Ruby ve stylovém růžovém provedení s kapacitou baterie 4 000 mAh s výstupním proudem 2.1 A má k dispozici 1x USB a 1x microUSB vstup. Díky kompaktní velikosti vás může provázet i během cestování.

Více informací

Platinet powerbanka 10 000 mAh, černá

Praktická powerbanka Platinet ve stylovém černém barevném provedení disponuje kapacitou 10000 mAh. Kompatibilní je s mnoha zařízeními. Umožňuje připojit a nabíjet až dvě zařízení současně díky dvěma USB portům. Po zapojení se hned spustí nabíjení. Vybavená je LED diodami, které upozorní na stav baterie. Vezměte ji s sebou na cesty, dovolenou, dlouhé lety nebo ji použijte jako záložní zdroj. Součástí balení je microUSB kabel.

Více informací

Adaptér TWIN - rozdvojka do CL zásuvky

Rozdvojka do zásuvky v autě je jednoduchý, ale velmi praktický pomocník, když potřebujete připojit najednou více zařízení. Kompatibilita: Univerzální autonabíječky

Více informací

Zens powerbanka 7800 mAh, černá

...ergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva černá.

Více informací

Zens powerbanka 7800 mAh, šedá

...nergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva šedá.

Více informací

Zens powerbanka 5200 mAh, černá

...ergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva černá.

Více informací

Zens powerbanka 5200 mAh, šedá

...nergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva šedá.

Více informací

Zens powerbanka 3000 mAh, černá

...ergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva černá.

Více informací

Zens powerbanka 3000 mAh, šedá

...nergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva šedá.

Více informací

Samsung USB EP-TA50EWE dobíječ bez kab. White Bulk

Popis produktu: Originální rychlonabíjecí adaptér s výstupem až 1,55A. Vhodné pro většinu moderních mobilních telefonů, zejména značky Samsung, ale i jiných. V balení pouze adaptér bez nabíjecího kabelu. Pro funkci nabíjení je třeba dokoupit nabíjecí microUSB kabel. Pozor, ne všechny kabely můžou být nabíjecí. V bílém provedení.

Více informací

Zens powerbanka Qi 4000 mAh, černá

...anka s bezdrátovým nabíjením vyniká svým minimalistickým designem, díky kterému ji můžete mít kdykoliv po ruce. Powerbanka nabízí kapacitu 4000 mAh. Lze s ní bezdrátově nabíjet chytré telefony s podporou standardu Qi a také Apple Watch. Powerbanka je vybavena USB-A výstupem, takže lze nabíjet i telefony, které bezdrátové nabíjení nepodporují. Maximální nabíjecí proud je 2 A. Samotnou powerbanku lze nabíjet ze sítě nebo z USB vašeho počítače. Barva černá.

Více informací

Zens powerbanka 10400 mAh, černá

...ergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva černá.

Více informací

Zens powerbanka 10400 mAh, šedá

...nergie. Powerbanka je schopna nabít jakékoliv zařízení podporující nabíjení prostřednictvím USB. Nabíjení samotné powerbanky je možné klasicky pomocí USB kabelu z portu počítače nebo ze sítě. Zajímavostí je však možnost jejího dobíjení i přes bezdrátové nabíječky, telefony nelze bezdrátově z této powerbanky nabíjet. Maximální vstupní a výstupní proud je 2 A při napětí 5 V. Výhodou je také možnost nabíjení dvou zařízení najednou. Barva šedá.

Více informací

Zens powerbanka pro Apple Watch 1300 mAh, šedá

Zens powerbanka s certifikací MFi je určena pro bezdrátové nabíjení smart hodinek Apple Watch. Powerbanka je kompaktní, takže jí můžete mít s sebou vždy na cestách a kdykoliv si dobít hodinky. Integrovaný akumulátor má kapacitu 1300 mAh a je schopný dobít hodinky až 5x. Na boku stylového krytu se nachází aktivační tlačítko a 4 LED indikační diody zbývající energie. Nabíjení powerbanky probíhá prostřednictvím microUSB kabelu. Barva šedá.

Více informací

Zens powerbanka pro Apple Watch 1300 mAh, bílá

Zens powerbanka s certifikací MFi je určena pro bezdrátové nabíjení smart hodinek Apple Watch. Powerbanka je kompaktní, takže jí můžete mít s sebou vždy na cestách a kdykoliv si dobít hodinky. Integrovaný akumulátor má kapacitu 1300 mAh a je schopný dobít hodinky až 5x. Na boku stylového krytu se nachází aktivační tlačítko a 4 LED indikační diody zbývající energie. Nabíjení powerbanky probíhá prostřednictvím microUSB kabelu. Barva bílá.

Více informací

DOCA YUKUMA 30MINUTE 10000mAh zlatá (YUKUMA10GL-2017)

...e dobita za neuvěřitelných 30 minut. Navíc podporuje technologii rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 na obou výstupních portech. O stavu baterie powerbanky YUKUMA budete mít vždy pohodlný přehled díky LED indikátoru. Klíčové vlastnosti powerbanky DOCA YUKUMA 10000 mAh zlatáDocházející baterie vás s powerbankou DOCA už nikdy nezaskočíYUKUMA dopřeje dostatek energie až na 3 plná nabití telefonuDisponuje možností nabíjet dvě zařízení současněDOCA YUKUMA...

Více informací

DOCA YUKUMA 30MINUTE 10000mAh růžová (YUKUMA10RS-2017)

...obita za neuvěřitelných 30 minut. Navíc podporuje technologii rychlého nabíjení Quick Charge 3.0 na obou výstupních portech. O stavu baterie powerbanky YUKUMA budete mít vždy pohodlný přehled díky LED indikátoru. Klíčové vlastnosti powerbanky DOCA YUKUMA 10000 mAh růžováDocházející baterie vás s powerbankou DOCA už nikdy nezaskočíYUKUMA dopřeje dostatek energie až na 3 plná nabití telefonuDisponuje možností nabíjet dvě zařízení současněDOCA YUKUMA...

Více informací

Nabíječka T6 power Canon NB-6L, 230V, 12V, 1A

...95, Canon PowerShot SD1200 IS, Canon PowerShot SD1300 IS, Canon PowerShot SD3500 IS, Canon PowerShot SD4000 IS, Canon PowerShot SD770 IS, Canon PowerShot SD980 IS, Canon PowerShot SX170 IS, Canon PowerShot SX240 HS, Canon PowerShot SX260 HS, Canon PowerShot SX270 HS, Canon PowerShot SX280 HS, Canon PowerShot SX500 IS, Canon PowerShot SX510 HS, Canon PowerShot SX520 HS, Canon PowerShot SX530 HS, Canon PowerShot SX600 HS, Canon PowerShot SX610 HS, Canon PowerShot SX700 HS, Canon PowerShot SX710 HS

Více informací

Swissten powerbanka USB-C 8000 mAh, černá

Bezdrátová powerbanka Swissten v nadčasovém černém provedení s výstupem 2A a kapacitou 8000 mAh umožňuje rychlé nabíjení mobilních telefonů či tabletů. PowerBanka je vyznačuje kompaktními rozměry a nabízí 2 USB porty a možnost nabíjení bezdrátově.

Více informací

HAMA Hama Premium Alu, externí baterie, 5000 mAh, antracitová

externí zdroj energie pro mobilní telefony, tablety, eBooky, navigace, Bluetooth headsety a jiná přenosná zařízení

Více informací

HAMA Hama Premium Alu, externí baterie, 8000 mAh, antracitová

externí zdroj energie pro mobilní telefony, tablety, eBooky, navigace, Bluetooth headsety a jiná přenosná zařízení

Více informací

Univerzální Bluetooth klávesnice pro mobil nebo tablet - ZAGGkeys, Pocket CZ/SK

ZAGG Pocket Keyboard je spolehlivý a praktický pomocník na vašich cestách. Je praktická a tenká a po složení se dá jednoduše přenášet v tašce, kabelce nebo i v kapse. Má přirozené mezery mezi jednotlivými tlačítky, takže můžete pohodlně psát stejně jako na stolním počítači nebo notebooku. Instalované magnetydrží klávesnici pevně ve složeném stavu a navíc zajišťují automatické zapnutí/vypnutí klávesnice a tím šetří její baterii.

Více informací

Xiaomi Mi Power Bank 2 5000mAh

...stup k el. síti.Moderní a zároveň elegantní Power Bank má vysokou kapacitu 5 000 mAh, což znamená vícenásobné dobití většiny přístrojů. Tento externí zdroj můžete využívat pro nabíjení mobilních telefonů, iPodů, GPS navigací, MP3 přehrávačů, fotoaparátů nebo digitálních kamer. Velkou kapacitu baterie oceníte hlavně na delších cestách, výletech, na dovolené a všude, kde nebudete mít delší čas a přístup k elektrické síti.Klíčové vlastnosti...

Více informací

Bezdrátová nabíječka Cellularline WIRELESSPAD

...- LED indikace o stavu nabíjení - 160 cm microUSB kabel součástí balení - kvalita od firmy CellularLine Technické detaily: - vstup: 5V DC/2 A, 9V/1,8 A - výstup: 5V DC/1 A, 9V/1,5 A - výkon: 13,5 W Top telefony s podporou bezdrátového nabíjení: - Apple: iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus - Samsung: Galaxy Note 8, Galaxy S8/S8+, Galaxy S7, Galaxy S6, Galaxy S7 Edge, Galaxy S6 Edge - Pokud chcete zjistit zda váš telefon podporuje bezdrátové nabíjení, navštivte stránku výrobce.

Více informací

CANYON powerbanka 15000 mAh, 2*5V/1.5-2.2A (micro-USB + Lightning) a USB output 5V/2A (max.), bílá

...rácení: Ano Kriteria platnosti záruky: Sériové číslo Záruční podmínky: 12 month(s) Logistic Hloubka balení: 97 mm Šířka balení: 22 mm Výška balení: 229 mm Váha balení brutto: 0.37 kg Váha balení netto: 0.32 kg Pack Weight (kg): 0.04 kg Kusy v balení: 1 Hloubka krabice: 1 mm Šířka krabice: 1 mm Délka krabice: 1 mm Váha krabice brutto: 8.2 kg Retail Packaging Net Weight Carton: 0.8 kg Retail Packaging Net Weight Plastic: 12 kg Kusy v krabici: 20 EAN Code: 5291485004484

Více informací

CANYON powerbanka 15000 mAh, 2*5V/1.5-2.2A (micro-USB + Lightning) a USB output 5V/2A (max.), šedá

...rácení: Ano Kriteria platnosti záruky: Sériové číslo Záruční podmínky: 12 month(s) Logistic Hloubka balení: 97 mm Šířka balení: 22 mm Výška balení: 229 mm Váha balení brutto: 0.37 kg Váha balení netto: 0.32 kg Pack Weight (kg): 0.04 kg Kusy v balení: 1 Hloubka krabice: 1 mm Šířka krabice: 1 mm Délka krabice: 1 mm Váha krabice brutto: 8.2 kg Retail Packaging Net Weight Carton: 0.8 kg Retail Packaging Net Weight Plastic: 12 kg Kusy v krabici: 20 EAN Code: 5291485004491

Více informací

Epico WIRELESS POWERBANK 10.000mAh - černá (9915101300090)

...stí této zásobárny energie je především funkce bezdrátového dobíjení Qi kompatibilního zařízení. Nemusíte tak myslet na nošení USB kabelu s sebou. V každém případě ho ale využít můžete. S powerbankou Epico se vám nestane, že byste zůstali sedět nad černou obrazovkou. Klíčové vlastnosti bezdrátové powerbanky EpicoFunkce inteligentního bezdrátového dobíjení QiMožnost využít klasického USB výstupuDostatečná kapacitaIntegrovaná svítilnaElegantní...

Více informací

Podobné fráze: