Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  OEM DOCA 15000 mAh

OEM DOCA 15000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 1 817 Kč
Porovnat 5 obchodů
; Každému řidiči neposlušného auta se hodí mít po ruce startovací zdroj.; Proto je power banka DOCA 15000 mAh dokonalý spolujezdec –; bez problémů nastartuje auto, je zabalená do praktického pouzdra a; navíc vám nebude mluvit do řízení.; ;

Doporučujeme

Všechny nabídky pro OEM DOCA 15000 mAh

Popis OEM DOCA 15000 mAh

Patro.cz píše:

; Každému řidiči neposlušného auta se hodí mít po ruce startovací zdroj.; Proto je power banka DOCA 15000 mAh dokonalý spolujezdec –; bez problémů nastartuje auto, je zabalená do praktického pouzdra a; navíc vám nebude mluvit do řízení.; ;

SOFTCOM.cz píše:

Powerbank DOCA D589 15000 mAh
Každému řidiči neposlušného auta se hodí mít po ruce startovací zdroj. Proto je power banka DOCA 15000 mAh dokonalý spolujezdec – bez problémů nastartuje auto, je zabalená do praktického pouzdra a navíc vám nebude mluvit do řízení.
Využijete ji, i když vás auto nezlobí. Nabít ji můžete ze zásuvky i pomocí zapalování v autě, v zásuvce jí stačí jen 4 hodiny na úplné nabití. Pokud ji zrovna nebude potřebovat vaše auto, poslouží jako životabudič pro mobil i notebook a jako bílá a červená svítilna.
Nastartuje auto
Na rozdíl od běžných power bank je DOCA 15000 mAh schopná nastartovat auto do objemu 6000CC (6 l). To se může hodit v situacích, kdy nebudete mít okolo sebe nikoho se startovacími kabely. Ať už jedete pod stan nebo na festival, je právě tento startovací zdroj dokonalým společníkem. Samozřejmostí jsou startovací kabely přímo v balení.
Nabije notebook
Odlišností DOCA 15000 mAh je výstup pro nabíjení notebooků. Vestavěným přepínačem lze zvolit požadované napětí (zjistíte v manuálu vašeho notebooku). V balení dodáváme redukce na některé typy konektorů notebooků
Popis adaptérů viz obr.související dokumenty :
1 - 6,0x1,4mm - Samsung, Sony, Fujitsu
2 - 5,5x2,5mm - Fujitsu, Acer, Toshiba, HP, Dell
3 - 5,5x2,1mm - Fujitsu, Acer, Toshiba, HP, Dell
4 - 5,5x1,7mm - Acer, Sony
5 - 4,8x1,7mm - Asus, HP
6 - 5x1mm - Samsung
7 - 7,4x5mm - DELL, HP
8 - 7,9x5,5mm - Lenovo, IBM
Mimo to nabízí power banka typický výstup USB 2.1 A pro dobíjení mobilů, tabletů a podobné elektroniky.
Rychlé nabíjení
Díky dodávanému adaptéru je DOCA 15000 mAh nabitá do čtyř hodin. Navíc v balení naleznete také adaptér do autozapalovače, takže dobíjet můžete i za jízdy.
Výkonné svítilny
Na čelní straně se nachází dvě výkonné LED svítilny. Bílá může posloužit jako přisvícení právě například při startování auta za tmy a červená svítilna slouží ...

Motoobchod.cz píše:

Startovací Box DOCA 15000mAh - černá. Zakupte produkt Startovací Box DOCA 15000mAh - černá z kategorie Auto-moto | Náhradní díly pro motocykly | Baterie pro motocykly od výrobce DOCA za cenu 2099 Kč.

ILIN.cz píše:

Každému řidiči neposlušného auta se hodí mít po ruce startovací zdroj. Proto je power banka DOCA 15000 mAh dokonalý spolujezdec – bez problémů nastartuje auto se zážehovým (benzínovým) motorem, je zabalená v praktickém pouzdru do auta a navíc vám nebude mluvit do řízení.
Využijete ji, i když vás auto nezlobí. Nabít ji můžete ze zásuvky i pomocí zapalování v autě, v zásuvce jí stačí jen 4 hodiny na úplné nabití. Pokud ji zrovna nebude potřebovat vaše auto, poslouží jako životabudič pro mobil i notebook a jako bílá a červená svítilna.
Už pozítří může být DOCA 15000 mAh u vás. Odešleme ji do 24 hodin od objednávky a vy si ji můžete vyzvednout na jedné ze 700 poboček.

přiložené startovací kabely
přiložen USB kabel s adaptéry pro různé typy výstupů (Lightining výstup pro iPhone, USB-C či Micro-USB)
LED indikace nabití
ochrana proti přebití, přehřátí a přepětí
výkonná LED svítilna – červené a bílé světlo, SOS režim
rozměry power banky 160 × 79 × 37,5 mm; 0,45 kg
rozměry pouzdra 218 × 100 × 224 mm; 1,1 kg
Pro majitele Apple Macbook máme také k dispozici nabíjecí kabel MagSafe 2, který není součástí základního balení.
Nezávislá recenze DOCA 15000 od geeklife.cz.
Garantovaný počet nabití
Přehled garantovaného* počtu plných nabití DOCA 15000 pro nejnovější zařízení Apple iPhone, iPad či Macbook, nejnovější telefony Samsung Galaxy či Huawei.

Chybí v přehledu vaše zařízení a chtěli byste znát odhadovaný počet nabití? Ozvěte se nám!
*Garantovaný počet pro nově zakoupenou DOCA 15000, s velkou pravděpodobností bude po daném počtu nabití disponovat zbytkovou kapacitou.
PROČ VYBRAT PRÁVĚ DOCA 15000?
NASTARTUJE AUTO
Na rozdíl od běžných power banek je DOCA 15000 mAh schopná nastartovat auto do objemu 6000CC (6l) se se zážehovým (benzínovým) motorem. To se může hodit v situacích, kdy nebudete mít okolo sebe nikoho se startovacími kabely. Ať už jedete pod sta...

Alza.cz píše:

Power Bank Li-Pol, výstupy 5V-2A, 12V/16V/19V-3A, 12V startovač aut, vstup 15V-1A
Hledáte praktickou a kompaktní powerbanku? DOCA Powerbank 15 000 mAh splňuje všechny tyto parametry. Má velkou kapacitu, takže se s ní nebudete muset bát, že se vám brzy zcela vybije. Tato powerbanka s Li-Pol baterií je praktická ve všech ohledech, pomůže vám nastartovat automobil, pomocí startovacích kabelů, které jsou k ní přiloženy. Dokonce na ní najdete i výkonnou LED svítilnu s SOS režimem. Disponuje také konektorem pro nabití notebooku, u něhož můžete pomocí vestavěného přepínače ovládat napětí. Klíčové vlastnosti DOCA Powerbank 15 000 mAhPowerbanka dokáže nastartovat autoNízká hmotnost pouhých 490 gMožnost nabíjení powerbanky DOCA přímo v autě ze zapalováníOchrana přístroje proti přebití, přehřátí a přepětíVelká kapacita DOCA Powerbank 15 000 mAhPowerbanka je schopna nabít i notebookPřiložen USB kabel s adaptéry pro různé typy výstupůZařízení je nyní...

Parametry OEM DOCA 15000 mAh

Výrobce OEM
Kapacita 15000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: