Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  FIXED ZEN 8000 mAh

FIXED ZEN 8000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompaktní záložní lithium-ion baterie FIXED Zen s kapacitou 8000 mAh. Lesklý kovový povrch propůjčuje baterii atraktivní vzhled a zároveň zaručí vysokou odolnost. Je kompatibilní se všemi zařízeními, které mají nabíjecí napětí 5V, například smartphony, tablety, MP3 přehrávače, GPS apod. Powerbanka má 2 USB porty umožňující nabíjet dvě zařízení současně. Zbývající stav baterie lze zjistit pomocí č...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FIXED ZEN 8000 mAh

Popis FIXED ZEN 8000 mAh

KASA.cz píše:

Kompaktní záložní lithium-ion baterie FIXED Zen s kapacitou 8000 mAh. Lesklý kovový povrch propůjčuje baterii atraktivní vzhled a zároveň zaručí vysokou odolnost. Je kompatibilní se všemi zařízeními, které mají nabíjecí napětí 5V, například smartphony, tablety, MP3 přehrávače, GPS apod. Powerbanka má 2 USB porty umožňující nabíjet dvě zařízení současně. Zbývající stav baterie lze zjistit pomocí čtyř notifikačních diod, navíc jistě oceníte i praktickou svítilnu. Balení obsahuje i přísavky pro uchycení baterie k mobilu.

Jak co nejlépe využít power banku?
Pro maximální využití uložené energie nabíjejte zařízení před jeho úplným vybitím
Nevystavujte power banku přímému slunci a vysokým teplotám, ideální teplota je v rozmezí 0 až 25°C
Nabíjení může negativně ovlivnit použití nekvalitního kabelu
Před dlouhodobým skladováním nabijte power banku na cca 50 %, prodloužíte její životnost
Pro skladování použijte temné, suché místo s teplotou v rozmezí 0 až 20°C
Pokud je při nabíjení nabíjené zařízení zapnuté, dochází souběžně ke spotřebě energie, proto je dobré pro urychlení nabíjení vypnout energeticky náročné funkce (wi-fi, přehrávání videa, hry apod.)
Vlastnosti:
Záložní baterie
Kovový povrch
Moderní design
LED indikace stavu baterie
Micro USB kabel součástí balení
Přísavky pro uchycení k telefonu
Technická specifikace:
Kapacita: 8000 mAh
Typ baterie: Polymer Grade A++
Vstup 5V / 1,5A
Výstup 2x USB - 5V / 1A a 5V / 2A
Doba nabíjení 3-4 hodiny
Účinnost 85 - 90%
Výdrž: 500 nabíjecích cyklů
Kompatibilní se všemi zařízeními s vstupem 5V
Rozměry: 156 x 75,5 x 12 mm
Barva: stříbrná

Alza.cz píše:

Powerbanka extratenká, s microUSB výstupem, LED indikace, 8000mAh, výstup 1x 1A, 1x 2A
Přenosný zdroj energie kompaktní velikosti dobije mobilní telefon kdekoliv na cestě. Zásoba energie v malém provedení je velmi praktická pro uživatele mimo dosah klasického dobíjení přes elektrickou zásuvku.Přenosný zdroj energie kompaktní velikosti dobije mobilní telefon kdekoliv na cestě. Zásoba energie v malém provedení je velmi praktická pro uživatele mimo dosah klasického dobíjení přes elektrickou zásuvku. Uskladněná porce energie (8000 mAh) postačí i pro plné dobití telefonů s vysokokapacitní baterií.Klíčové vlastnostiZáložní baterie pro dobíjení telefonuKompaktní velikost pro dobrou přenosnostLED indikace stavu nabitíZabudovaný kabel s micro USB konektoremLED svítilnaDva USB výstupySamolepící přísavková podložka pro spojení s telefonemLuxusní kovové...

Electro World s.r.o. píše:

PowerBank FIXED ZEN PWB8000 s kapacitou 8000 mAh. Záložní lithium-ion baterie Polymer Grade A ++ je kompatibilní se všemi zařízeními, které mají nabíjecí napětí 5V, například smartphony, tablety, MP3 přehrávače, GPS a pod. Má 4 LED diody, které vás informují o stavu zbývající energie. PowerBank má dva USB porty, takže můžete najednou nabíjet až dvě zařízení. Doba nabíjení 3-4 hodiny. Má lesklý kovový povrch a moderní design v černé barvě.

Parametry FIXED ZEN 8000 mAh

Výrobce Fixed
Kapacita 8000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: