Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  FIXED ZEN 8000 mAh

FIXED ZEN 8000 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Kompaktní záložní lithium-ion baterie FIXED Zen s kapacitou 8000 mAh. Lesklý kovový povrch propůjčuje baterii atraktivní vzhled a zároveň zaručí vysokou odolnost. Je kompatibilní se všemi zařízeními, které mají nabíjecí napětí 5V, například smartphony, tablety, MP3 přehrávače, GPS apod. Powerbanka má 2 USB porty umožňující nabíjet dvě zařízení současně. Zbývající stav baterie lze zjistit pomocí č...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro FIXED ZEN 8000 mAh

Popis FIXED ZEN 8000 mAh

F-mobil.cz píše:

PowerBank FIXED Zen 8000 je opatřena USB výstupem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem. Záložní zdroj FIXED Zen má kapacitu 8000 mAh, a bez problémů dobije baterii vašeho telefonu minimálně třikrát opravdu kdekoliv.
Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. Tohoto pomocníka, powerbank FIXED Zen 8000 oceníte zvláště v situacích, kdy nebudete mít přístup k el. síti, např. při grilovací party v kempu.
Power bank FIXED Zen 8000 pro mobilní telefony splňuje všechny požadavky a očekávání náročného zákazníka, protože vás nikdy nenechá "bez šťávy".

Lesklý kovový povrch propůjčuje baterii atraktivní vzhled a zároveň zaručí vysokou odolnost. Je kompatibilní se všemi zařízeními, které mají nabíjecí napětí 5V, například smartphony, tablety, MP3 přehrávače, GPS apod. Powerbanka má 2 USB porty umožňující nabíjet dvě zařízení současně. Zbývající stav baterie lze zjistit pomocí čtyř notifikačních diod, navíc jistě oceníte...

KASA.cz píše:

Popis produktu:
Kvalitní powerbanka FIXED Zen Power 8000 poskytne dostatek energie pro váš smartphone, tablet nebo jiné zařízení. Na první pohled zaujme stylovým designem, tělo powerbanky je vyrobeno z odolného pogumovaného plastu, který zajistí dostatečnou odolnost. S kapacitou 8000 mAh můžete bez problémů doplnit energii v jakémkoliv moderním smartphonu i tabletu. Díky dvěma výstupním USB portům dokonce můžete nabíjet i dvě zařízení naráz. Powerbanka disponuje technologií Rapid Charge, se kterou dokáže jedním USB portem doplňovat energii rychlým nabíjením a výrazně tak zkrátí čas dobíjení. I přes svou velkou kapacitou překvapí powerbanka FIXED Zen Power kompaktními rozměry, lehce se vejde do kapsy i do batohu a nic tak nebrání mít ji na cestách neustále po ruce. S Powerbankou FIXED Zen Power 8000 se zbavíte věčných starostí o stav baterie ve vašem telefonu nebo tabletu.
Vlastnosti:
záložní baterie
kapesní velikost
2 x USB port - možnost nabíjet dvě zařízení současně
technologie Rapid Charge s podporou rychlého nabíjení
odolný pogumovaný povrch
LED indikace stavu baterie
barva: černá
Specifikace:
kapacita: 8000 mAh
typ baterie: Li-Pol
vstup: micro USB 5V/2A
výstup: 2 x USB 5V/1A + 5V/2A
účinnost: okolo 75%
výdrž: min. 500 nabíjecích cyklů
rozměry: 118 x 65 x 15 mm
microUSB kabel v balení

Electro World s.r.o. píše:

PowerBank FIXED ZEN PWB8000 s kapacitou 8000 mAh. Záložní lithium-ion baterie Polymer Grade A ++ je kompatibilní se všemi zařízeními, které mají nabíjecí napětí 5V, například smartphony, tablety, MP3 přehrávače, GPS a pod. Má 4 LED diody, které vás informují o stavu zbývající energie. PowerBank má dva USB porty, takže můžete najednou nabíjet až dvě zařízení. Doba nabíjení 3-4 hodiny. Má lesklý kovový povrch a moderní design v černé barvě.

Parametry FIXED ZEN 8000 mAh

Výrobce Fixed
Kapacita 8000mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: