Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  CONNECT IT 5200 mAh

CONNECT IT 5200 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Power bank CONNECT IT je opatřena 1xUSB portem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v černé barvě. Power bank CONNECT IT má kapacitu 5200 mAh, když potřebujete být neustále na příjmu, bez problémů dobije baterii vašeho telefonu opravdu kdekoliv. Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. ...

Všechny nabídky pro CONNECT IT 5200 mAh

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis CONNECT IT 5200 mAh

Power bank CONNECT IT je opatřena 1xUSB portem a k mobilnímu telefonu se nechá připojit microUSB kabelem, vyrobena je v černé barvě. Power bank CONNECT IT má kapacitu 5200 mAh, když potřebujete být neustále na příjmu, bez problémů dobije baterii vašeho telefonu opravdu kdekoliv.
Stačí tuto záložní baterii nabít a už jen přibalit s sebou na cesty do přírody, k vodě nebo na jakýkoliv delší výlet. Tohoto pomocníka, powerbank CONNECT IT oceníte zvláště v situacích, kdy nebudete mít přístup k el. síti, např. při grilovací party v kempu, skvěle se hodí na cestování, na chatu, do školy, apod. Díky malým rozměrům externí baterii jednoduše strčíte do kapsy, tašky či batohu nebo kabelky.
Power bank CONNECT IT, pro mobilní telefony splňuje všechny požadavky a očekávání náročného zákazníka, protože vás nikdy nenechá "bez šťávy".
Tato stylová přenosná nabíječka je spolehlivá, jednoduše se ovládá a je ideální na cesty.

Parametry CONNECT IT 5200 mAh

Výrobce Connect IT
Kapacita 5200mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: