Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  CELLY PB4000

CELLY PB4000

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 249 Kč
Power banka je pojem, který označuje univerzální externí baterii (nebo nabíječku) ze které můžete doplnit energii vašemu chytrému přístroji. Tyto baterie v sobě ukrývají akumulátor, který dokáže dobíjet další zařízení. Přenosné Power banky nejčastěji využijete jako záložní zdroj energie na cestách a v místech, kde není možné jiným způsobem dobít vaše zařízení. Pokud jste například na dovolené, po...

Všechny nabídky pro CELLY PB4000

Popis CELLY PB4000

Power banka je pojem, který označuje univerzální externí baterii (nebo nabíječku) ze které můžete doplnit energii vašemu chytrému přístroji. Tyto baterie v sobě ukrývají akumulátor, který dokáže dobíjet další zařízení. Přenosné Power banky nejčastěji využijete jako záložní zdroj energie na cestách a v místech, kde není možné jiným způsobem dobít vaše zařízení. Pokud jste například na dovolené, pod stanem nebo na cestách za dobrodružstvím, bude se vám power banka určitě hodit.
Miniaturní rozměry a vskutku moderní design, tak to je power banka od společnosti CELLY. Baterie je velmi příjemná na dotek a poskytuje vám velmi rychlé nabíjení díky proudu 1.5 A.
Power banka od společnosti CELLY je vhodným společníkem na cesty díky vysoké kapacitě 4000 mAh.Díky své velikosti můžete brát tuto power banku opravdu všude s sebou. Power banka umožňuje dobíjení ostatních zařízení přes USB port. Díky microUSB si pak zase naopak dobijete vaši přenosnou power banku k dalšímu použití.
Díky této power bance můžete kdekoli dobíjet nejrůznější mobilní zařízení s napětím 5V a s maximálním proudem 1.5 A jako jsou například čtečky, MP3, GPS, sluchátka, reproduktory a jiná zařízení. Baterie je vybavená 4 LED diodami, které vás informují o stavu zbývající energie.
Typ:
externí PowerBanka
Určeno pro:
mobilní telefon, tablet
Druh:
Li-Ion (Lithium-Ion)
Napětí [V]:
5
Kapacita [mAh]:
4 000
Počet kusů v balení:
1
Konektor:
micro USB 2.0, USB 2.0
Počet USB konektorů:
1
Maximální proud [A]:
1,5
Kompatibilní značka:
univerzální
Kompatibilita:
univerzální
Rozměry [š x v x h mm]:
49 x 90 x 21
Hmotnost [g]:
115

Parametry CELLY PB4000

Výrobce CELLY
Kapacita 4000mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion
Hmotnost 115g

Podobné produkty

Podobné fráze: