Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Canyon CNE-CSPB26

Canyon CNE-CSPB26

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Záložní zdroj Canyon CNE-CSPB26R nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost, díky tomu je snadno přenositelný. S tímto zdrojem můžete nabíjet smarphony, mobilní telefony, iPody, GPS navigace, MP3 a MP4 přehrávače. Pro připojení nejrůznějších zařízení je na výrobku přít...

Všechny nabídky pro Canyon CNE-CSPB26

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Canyon CNE-CSPB26

Záložní zdroj Canyon CNE-CSPB26R nabízí pohodlný způsob, jak si na cestách nebo volné přírodě zachovat dostatek energie kdekoliv a kdykoliv. Tento kompaktní záložní zdroj má malé rozměry a nízkou hmotnost, díky tomu je snadno přenositelný.
S tímto zdrojem můžete nabíjet smarphony, mobilní telefony, iPody, GPS navigace, MP3 a MP4 přehrávače. Pro připojení nejrůznějších zařízení je na výrobku přítomen jeden USB konektor s napětím 5V a maximálním proudem 1A. Micro USB konektor je určen pro nabíjení powerbanky. Nabíjecí baterie má solidní kapacitu 2600 mAh.
Nabití interní baterie trvá průměrně 2 – 3 hodiny a powerbanka pak bude schopna poskytnout dostatek kapacity připojeného přístroje po dobu 1,5 – 2 hodiny. Životní cyklus tohoto přístroje je až 500 nabití.

Parametry Canyon CNE-CSPB26

Výrobce Canyon
Kapacita 2600mAh
Typ článků Li-pol jsou oproti Li-Ion jsou lehčí. Li-Ion jsou menší a pomaleji ztrácí kapacitu než Li-Pol. Li-Ion

Podobné produkty

Podobné fráze: