Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Powerbanky  >  Apei Business Ultimate Mini 7800 mAh

Apei Business Ultimate Mini 7800 mAh

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Externí baterie Apei Business Ultimate Mini v luxusním hliníkovém provedení je dokonalou volbou pro každého, kdo potřebuje více času se svým mobilním telefonem, a přitom nemá k dispozici elektrickou síť pro jeho udržení při životě. Apei Business Ultimate MIni je baterie o kapacitě krásných 7 800 mAh. To je dostatečná kapacita pro dobití kdejakého smartphonu. Má dva 5 V výstupy. Jeden dokáže...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Apei Business Ultimate Mini 7800 mAh

Popis Apei Business Ultimate Mini 7800 mAh

Externí baterie Apei Business Ultimate Mini v luxusním hliníkovém provedení je dokonalou volbou pro každého, kdo potřebuje více času se svým mobilním telefonem, a přitom nemá k dispozici elektrickou síť pro jeho udržení při životě.
Apei Business Ultimate MIni je baterie o kapacitě krásných 7 800 mAh. To je dostatečná kapacita pro dobití kdejakého smartphonu.
Má dva 5 V výstupy. Jeden dokáže dodat proud 1 A a druhý až 2,1 A. Dvouampérový je vhodný pro zařízení, která vyžadují více energie. Výhodou "dvouampérového" portu je opravdu rychlé nabíjení.
Vstupem pro nabíjení powerbanky je micro USB.
Balení obsahuje: powerbanku, micro USB kabel a návod k použití.

Parametry Apei Business Ultimate Mini 7800 mAh

Výrobce Apei
Kapacita 800mAh

Podobné produkty

Podobné fráze: