Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Pouzdra pro tablety  >  CaseLogic CL-TS110

CaseLogic CL-TS110

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost CaseLogic je známý výrobce různých ochranných brašen a pouzder určených především pro notebooky, ale i PDA, fotoaparáty a další mobilní přístroje. CaseLogic CL-TS110 je kompaktní ochranné pouzdro, které je určeno pro 9-10" tablety. Pouzdro poslouží jako ochrana proti poškrábání či drobnému poškození. Pouzdro je vyrobeno z odolného nylonu. Samostatná přední kapsa je určena pro kabel a ...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro CaseLogic CL-TS110

Popis CaseLogic CL-TS110

Alza.cz píše:

Pouzdro na tablet - materiál nylon, přední kapsa pro kabel a příslušenství
Univerzální a velice praktické pouzdro pro širokou škálu 9" - 10" tabletů. Dostane se vám perfektní ochrany jak proti slabším nárazům, tak proti poškrábání těla i displeje vašeho multimediálního zařízení. Nechybí ani přední kapsa pro kabely, sluchátka a různé příslušenství.Pouzdro se díky své velikosti a velmi tenkému provedení jednoduše vměstná do většiny zavazadel nebo tašek. Jistě potěší i stylový design.

DATART.cz píše:

Univerzální pouzdro pro mnoho tabletů. Přední část disponuje kapsou na uložení kabelů nebo jiného příslušenství. Polstrování zajišťuje větší bezpečnost při cestování. Nylonový materiál zajišťuje snadné očištění a díky použitým materiálům je enormně lehké. Cena DATART.cz včetně DPH a služeb.

KASA.cz píše:

Vaše pouzdro na cesty pro tablet dorazilo. Do tohoto univerzálního pouzdra se vejde široká škála 9-10“ tabletů v deskách nebo bez nich a má i kapsu pro nezbytné příslušenství jako jsou sluchátka nebo nabíječka. Mějte vše pohromadě díky tomuto inovativnímu všestrannému pouzdru.
Parametry
Navrženo pro široký sortiment 9-10“ tabletů.
Přední kapsa pro kabel a příslušenství.
Jednoduše navržené pouzdro je vhodné jako ochrana tabletu ve větším zavazadle i samostatně.
Stylový a trendy exteriér vyjadřuje Vaši osobnost.
Barva: černá
Materiál: nylon
Vnější rozměry: 21,1 x 4,6 x 28,2 cm
Vnitřní rozměry: 18,8 x 1,3 x 26,4 cm
Hmotnost: 0,1 kg
Záruka: 25 let

Parametry CaseLogic CL-TS110

Výrobce Case Logic

Podobné produkty

Podobné fráze: