Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Pouzdra pro tablety  >  ASUS 90XB015P

ASUS 90XB015P

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Společnost ASUS vyrábí velmi kvalitní elektroniku, jako jsou monitory, notebooky, tablety a další přístroje. Pro své výrobky vydává i celou řadu nejrůznějšího příslušenství jako jsou například ochranná pouzdra, kabely, napájecí adaptéry a další výrobky usnadňující používání přístroje, nebo plné využití jeho funkcí. Nyní představuje ASUS atraktivní a elegantní ochranné pouzdro Folio Cover, které ...

Všechny nabídky pro ASUS 90XB015P

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis ASUS 90XB015P

Společnost ASUS vyrábí velmi kvalitní elektroniku, jako jsou monitory, notebooky, tablety a další přístroje. Pro své výrobky vydává i celou řadu nejrůznějšího příslušenství jako jsou například ochranná pouzdra, kabely, napájecí adaptéry a další výrobky usnadňující používání přístroje, nebo plné využití jeho funkcí.
Nyní představuje ASUS atraktivní a elegantní ochranné pouzdro Folio Cover, které je určeno pro tablety ASUS MeMO Pad 7 ME176C a ME176CX. Toto pouzdro s ergonomickým tvarováním dokonale ochrání přístroj před poškrábáním, nečistotami a prachem. Díky magnetickému uzavírání bude tablet bezpečně uložen.
Díky polohovací konstrukci umožní využití také jako stojánek pro pohodlné sledování obsahu i psaní. Můžete si vybrat ze dvou poloh, tu která vám bude zrovna vyhovovat. Pouzdro poskytne snadný přístup ke všem portům a konektorům.
Rozměry produktu jsou 19,2 x 11,7 x 1,5 cm a jeho hmotnost je 130 gramů.

Parametry ASUS 90XB015P

Výrobce Asus

Podobné produkty

Podobné fráze: