Kde jsem:  Katalog  >  Počítače a příslušenství  >  Příslušenství pro tablety  >  Pouzdra pro tablety  >  ASUS 90-XB3TOKSL001G0

ASUS 90-XB3TOKSL001G0

Načítám galerii...
Předchozí
Další
od 489 Kč
Společnost ASUS vyrábí velmi kvalitní elektroniku, jako jsou monitory, notebooky, tablety a další přístroje. Pro své výrobky vydává i celou řadu nejrůznějšího příslušenství jako jsou například ochranná pouzdra, kabely, napájecí adaptéry a další výrobky usnadňující používání přístroje, nebo plné využití jeho funkcí. Tato světoznámá společnosti ASUS si pro vás připravila příslušenství v podobě odo...

Všechny nabídky pro ASUS 90-XB3TOKSL001G0

Popis ASUS 90-XB3TOKSL001G0

Společnost ASUS vyrábí velmi kvalitní elektroniku, jako jsou monitory, notebooky, tablety a další přístroje. Pro své výrobky vydává i celou řadu nejrůznějšího příslušenství jako jsou například ochranná pouzdra, kabely, napájecí adaptéry a další výrobky usnadňující používání přístroje, nebo plné využití jeho funkcí.
Tato světoznámá společnosti ASUS si pro vás připravila příslušenství v podobě odolného krytu, který je určen pro přístroj ASUS MEMO Pad s označením ME172. Kryt je vyroben z tvrzeného plastu a je odolný vůči nárazům. Dále ochrání přístroj před prachem a nečistotami.
Pevný a štíhlý kryt zanechá snadný přístup ke všem konektorům a tlačítkům, abyste mohli přístroj pohodlně ovládat. Součástí balení je i praktická ochranná fólie, které ochrání přístroj před poškrábáním.

Parametry ASUS 90-XB3TOKSL001G0

Výrobce Asus

Podobné produkty

Podobné fráze: