Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZOPO ZP980+ (Bulk)

ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZOPO ZP980+ (Bulk)

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Originální flipové pouzdro dělané na míru pro telefon ZOPO ZP980+. Toto odklápěcí flipové pouzdro chrání telefon ze všech stran a zamezuje poškození nebo poškrábání telefonu. Přední část pouzdra je odklápěcí, pro snadnou manipulaci s mobilním telefonem ZOPO ZP980+. Toto pouzdro se vyrábí v několika barevných variantách, a barva tohoto konkrétního pouzdra je černá. ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ...

Všechny nabídky pro ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZOPO ZP980+ (Bulk)

Popis ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZOPO ZP980+ (Bulk)

Originální flipové pouzdro dělané na míru pro telefon ZOPO ZP980+. Toto odklápěcí flipové pouzdro chrání telefon ze všech stran a zamezuje poškození nebo poškrábání telefonu. Přední část pouzdra je odklápěcí, pro snadnou manipulaci s mobilním telefonem ZOPO ZP980+. Toto pouzdro se vyrábí v několika barevných variantách, a barva tohoto konkrétního pouzdra je černá. ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZOPO ZP980+ Black.
ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZP980+ skvěle ochrání Váš telefon ZOPO před poškozením a poškrábáním a výrazně prodlouží životnost Vašeho ZOPA.
Pro dokonalou ochranu Vám doporučujeme ještě přiobjednat ochrannou fólii na displej Vašeho mobilu ZOPO.

Parametry ZOPO Kožené Flipové pouzdro pro ZOPO ZP980+ (Bulk)

Výrobce Zopo

Podobné produkty

Podobné fráze: