Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Zadní kryt na Apple iPhone 5

Zadní kryt na Apple iPhone 5

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Ochranný kryt pro špičkový chytrý mobilní telefon Apple iPhone 5 nebo Apple iPhone 5S. Ochranný kryt je celý vyrobený jako plastová polykarbonátová vanička, která chrání boční hrany a zadní část mobilního telefonu Apple iPhone 5 nebo Apple iPhone 5S. Instalace pouzdra je naprosto jednoduchá, stačí kryt pouze nacvaknout na telefon a je hotovo. Kryt má boční hrany provedené tak, že dokonale kopír...

Všechny nabídky pro Zadní kryt na Apple iPhone 5

Popis Zadní kryt na Apple iPhone 5

Ochranný kryt pro špičkový chytrý mobilní telefon Apple iPhone 5 nebo Apple iPhone 5S.
Ochranný kryt je celý vyrobený jako plastová polykarbonátová vanička, která chrání boční hrany a zadní část mobilního telefonu Apple iPhone 5 nebo Apple iPhone 5S. Instalace pouzdra je naprosto jednoduchá, stačí kryt pouze nacvaknout na telefon a je hotovo.
Kryt má boční hrany provedené tak, že dokonale kopírují ladné křivky telefonu Apple iPhone 5/5S a Apple iPhone 5S, tak aby nezanikl jeho luxusní vzhled. Ochranný obal obsahuje veškeré výřezy pro ovládací prvky, konektory, ale i kameru s bleskem, nemusíte Apple iPhone 5 nebo Apple iPhone 5S vůbec vytahovat z pouzdra ven.
Ochranný kryt je zajímavý především originálními prvky společnosti Apple. Je to známé logo výrobce Apple.
Nezaměnitelný vzhled a naprosto precizní zpracování krytu předurčují  obal jako efektní módní doplněk ochrany pro Váš mobilní telefon Apple iPhone 5 anebo Apple iPhone 5S. Pro ještě lepší ochranu Vašeho mobilu Apple iPhone 5/5S Vám doporučujeme objednat tvrzené sklo.
Vlastnosti ochranného krytu:
* Ochranný kryt vyrobený z kvalitního pevného a odolného plastového materiálu, polykarbonátu
* Ochranný kryt je vyroben přesně pro mobilní telefony Apple iPhone 5 a Apple iPhone 5S.
* Kvalitní a precizní zpracování s charakteristickými prvky populární značky Apple.

Parametry Zadní kryt na Apple iPhone 5

Výrobce Apple

Podobné produkty

Podobné fráze: