Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  USAMS X-Match pro iPhone 5S/SE

USAMS X-Match pro iPhone 5S/SE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Silikonové pouzdro na mobilní telefon Apple iPhone 5S/SE značky USAMS X-Match v černé barvě. Tento kryt na mobil je přesně tou nejlepší ochranou pro Váš telefon. Obal je vyroben z kvalitního a velmi pevného silikonu, který má stálý tvar odolnost a je vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro na mobil  Apple iPhone 5S/SE skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch tel...

Všechny nabídky pro USAMS X-Match pro iPhone 5S/SE

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis USAMS X-Match pro iPhone 5S/SE

Silikonové pouzdro na mobilní telefon Apple iPhone 5S/SE značky USAMS X-Match v černé barvě. Tento kryt na mobil je přesně tou nejlepší ochranou pro Váš telefon.
Obal je vyroben z kvalitního a velmi pevného silikonu, který má stálý tvar odolnost a je vysokou ochranu pro váš mobilní telefon.
Silikonové pouzdro na mobil  Apple iPhone 5S/SE skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch telefonu.
USAMS X-Match je pružné silikonové pouzdro, které chrání telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu, je velmi příjemný na omak, zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu z ruky.
Silikonový kryt nezakrývá tlačítka ani nabíjecí a sluchátkové konektory, mobilní telefon můžete tedy ovládat a obsluhovat aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.Vřele tento produkt doporučujeme ke kvalitní ochraně vašeho mobilního telefonu.
Pro dokonalou ochranu Vašeho telefonu Apple iPhone 5S/SE Vám doporučujeme přiobjednat tvrzené sklo, které ochrání Váš telefon před škrábanci na displeji.

Parametry USAMS X-Match pro iPhone 5S/SE

Výrobce USAMS

Podobné produkty

Podobné fráze: