Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  USAMS pro iPhone 6 Plus 5.5 V-Plati

USAMS pro iPhone 6 Plus 5.5 V-Plating

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Silikonové pouzdro na mobilní telefon iPhone 6 Plus značky USAMS V-Plating v šedé barvě, kryt na mobil je přesně tou nejlepší ochranou pro Váš telefon. Obal je vyroben z kvalitního a velmi pevného silikonu,který má stálý tvar odolnost a je vysokou ochranu pro váš mobilní telefon. Silikonové pouzdro na mobil iPhone 6 Plus skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch telefonu. USAMS V-P...

Všechny nabídky pro USAMS pro iPhone 6 Plus 5.5 V-Plating

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis USAMS pro iPhone 6 Plus 5.5 V-Plating

Silikonové pouzdro na mobilní telefon iPhone 6 Plus značky USAMS V-Plating v šedé barvě, kryt na mobil je přesně tou nejlepší ochranou pro Váš telefon.
Obal je vyroben z kvalitního a velmi pevného silikonu,který má stálý tvar odolnost a je vysokou ochranu pro váš mobilní telefon.
Silikonové pouzdro na mobil iPhone 6 Plus skvěle drží na přístroji a maximálně kryje zadní povrch telefonu.
USAMS V-Plating je pružné silikonové pouzdro, které chrání telefon před oděrkami a nárazy. Přesně sedí na daný typ telefonu,je velmi příjemný na omak,zabraňuje nepříjemnému klouzání telefonu z ruky.
Silikonový kryt nezakrývá tlačítka ani nabíjecí a sluchátkové konektory, mobilní telefon můžete tedy ovládat a obsluhovat aniž byste jej museli z pouzdra vyjmout.Vřele tento produkt doporučujeme ke kvalitní ochraně vašeho mobilního telefonu.
Pro dokonalou ochranu Vašeho telefonu iPhone 6 Plus Vám doporučujeme přiobjednat tvrzené sklo které ochrání Váš telefon před škrábanci na displeji.

Parametry USAMS pro iPhone 6 Plus 5.5 V-Plating

Výrobce USAMS

Podobné produkty

Podobné fráze: