Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Tech21 Impact Check pro Apple iPhone 5/5S/SE

Tech21 Impact Check pro Apple iPhone 5/5S/SE

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zadní kryt Tech21 Impact Check Ochranný zadní kryt od společnosti Tech21 je určen pro mobilní telefon Apple iPhone 5/5S. Tento kryt je vybaven novými technologiemi, které velice efektivně chrání váš přístroj před mechanickým poškozením. Díky tomu ho budete moci bezpečně přenášet na pracovních cestách, výletech do přírody nebo na dalších běžných pochůzkách. Materiál pohlcující náraz Kryt je v...

Všechny nabídky pro Tech21 Impact Check pro Apple iPhone 5/5S/SE

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Tech21 Impact Check pro Apple iPhone 5/5S/SE

Zadní kryt Tech21 Impact Check
Ochranný zadní kryt od společnosti Tech21 je určen pro mobilní telefon Apple iPhone 5/5S. Tento kryt je vybaven novými technologiemi, které velice efektivně chrání váš přístroj před mechanickým poškozením. Díky tomu ho budete moci bezpečně přenášet na pracovních cestách, výletech do přírody nebo na dalších běžných pochůzkách.
Materiál pohlcující náraz
Kryt je vyroben z nového materiálu D30, který náraz pouze netlumí, ale dokáže ho pohltit a rozprostřít ve svém těle. Tato vlastnost zajistí, že se síla nárazu nedostane k vašemu mobilnímu telefonu. S tímto krytem bude přístroj mnohem více chráněn, než kdybyste si pořídili klasický kryt, jenž nárazy pouze tlumí.
Odolnější TPU materiál
Dále je kryt vyroben z pokročilého TPU materiálu, který vyniká svojí flexibilitou a vysokou odolností. Tento materiál je příjemný na dotek a je protiskluzový, můžete ho tak bezpečně umístit na nejrůznější povrchy aniž by hrozila možnost sklouznutí a následný pád. Díky tomu se také přístroj v krytu pohodlně drží v ruce a bezproblémově se ovládá.
Klíčové vlastnosti
Ochranný zadní kryt je určen pro mobilní telefon Apple iPhone 5/5S/SE. Je vyroben z pokročilých materiálů D30 + TPU pohlcujících, rozprostírajících nárazy, protiskluzových a příjemných na dotek. Produkt zajistí snadný přístup ke všem tlačítkům a konektorům přístroje. Zajisté oceníte nenápadný a stylový kostkový vzhled odolného krytu.

Parametry Tech21 Impact Check pro Apple iPhone 5/5S/SE

Výrobce Tech21

Podobné produkty

Podobné fráze: