Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S

Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Zadní ochranný kryt Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S, černý Ochranný kryt od společnosti Tech21 je určen pro iPhone 6 nebo 6S od společnosti Apple. Kryt je vyroben z nárazu vzdorného materiálu FlexShock a je určen jako ochrana zadní části vašeho telefonu. Tech21 Britská společnost Tech21 se zaměřuje již 10 let na výrobu nejúčinnější a nejinteligentnější možné ochrany proti nárazu na...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S

Popis Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S

Zadní ochranný kryt Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S, černý
Ochranný kryt od společnosti Tech21 je určen pro iPhone 6 nebo 6S od společnosti Apple. Kryt je vyroben z nárazu vzdorného materiálu FlexShock a je určen jako ochrana zadní části vašeho telefonu.
Tech21
Britská společnost Tech21 se zaměřuje již 10 let na výrobu nejúčinnější a nejinteligentnější možné ochrany proti nárazu na celém světě. Společnost za tímto účelem využívá nejnovější vědecké poznatky, špičkové výrobní zařízení a jedinečné materiály. Společnost je tak schopna vytvářet stylové produkty a chránit vaše tablety nebo telefony, jako nikdo jiný.
Materiál pohlcující náraz
Ochranný kryt Evo Tactical je vyroben z nárazu vzdorného materiálu FlexShock. Tento materiál dokáže pohltit sílu nárazu při pádu vašeho zařízení na zem. Síla nárazu je rozprostřena uvnitř krytu a následně je odražena ven, takže váš telefon je zcela v bezpečí.
Design
I přes špičkovou ochranu, jakou dokáže kryt Evo Tactical poskytnout, zůstává kryt velmi lehký, tenký a designový zároveň. Kryt umožňuje snadný přístup ke všem konektorům, takže ho nemusíte sundávat, pokud chcete iPhone nabít nebo pokud chcete připojit sluchátka apod. Aplikace krytu je velmi snadná – stačí nandat na zadní část iPhonu a vše je hotové a plně funkční.
Klíčové vlastnosti
Špičkový zadní ochranný kryt společnosti Tech21 určený pro iPhone 6 nebo 6S od společnosti Apple. Kryt je vyroben z nárazu vzdorného materiálu FlexShock a je určen jako ochrana zadní části a hran telefonu. Kryt je lehký, tenký a designový zároveň a umožňuje snadný přístup ke všem konektorům. Jednoduchá aplikace krytu na zadní část iPhonu.

Parametry Tech21 Evo Tactical pro Apple iPhone 6/6S

Výrobce Tech21

Podobné produkty

Podobné fráze: