Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Silikonové pouzdro FIXED pro Huawei P9

Silikonové pouzdro FIXED pro Huawei P9

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Silikonové pouzdro Fixed na mobilní telefon Huawei P9, kouřové, je dokonalou ochranou telefonu Huawei P9. Silikonový zadní kryt je vyroben z nejkvalitnějších materiálů, přesně na míru mobilního telefonu Huawei P9. Silikonové kryty FIXED jsou jednou z mnoha variant, jak co nejlépe ochránit zadní část vašeho mobilního telefonu. Tyto gelové obaly dokonale kopírují tvar telefonu, nijak nezakrývají k...

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Silikonové pouzdro FIXED pro Huawei P9

Popis Silikonové pouzdro FIXED pro Huawei P9

KASA.cz píše:

Gelové pouzdro FIXED představuje jednoduchou, ale přesto efektivní ochranu Vašeho chytrého telefonu. Je vyrobeno z TPU materiálu, který chrání boky a záda přístroje před poškrabáním, prachem a případnými pády. Matná zadní část pouzdra je vybavena protiskluzovou úpravou, boky jsou plně transparentní. Pouzdro je vyrobeno přesně na míru daného zařízení, nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory. Pro maximální ochranu telefonu je vhodné doplnit pouzdro folií na displej.
Spolehlivost a jednoduchá aplikace
Kryt spolehlivě ochrání vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Výstuhy chrání rohy telefonu před nárazy a zbytek pouzdra slouží k ochraně zadní strany a boků před každodenními nástrahami. Aplikace pouzdra je velmi jednoduchá, stačí nasadit na telefon a vše je plně funkční.
Vlastnosti:
TPU pouzdro přesně na míru daného telefonu
Ochrana před poškrabáním, prachem a pády
Nezakrývá nabíjecí ani sluchátkové konektory
Protiskluzové provedení
Snadná aplikace

F-mobil.cz píše:

Pouzdra na mobilní telefony FIXED Skin jsou silikonová pouzdra perfektně chránící váš telefon Huawei P9 Lite. Gelový kryt je vyrobený z ultratenkého silikonu přesně na míru mobilního telefonu. TPU obal pro Huawei P9 Lite pasuje přesně na daný model a nezakrývá žádné důležité konektory, tlačítka ani fotoaparát mobilu.
Silikonové pouzdro FIXED Skin v čirém provedení je vynikající ochrana pro váš mobilní telefon Huawei P9 Lite a velice snadno se upevní na telefon. Jedná se o flexibilní pouzdro, které dokonale kopíruje tvar a spolehlivé ochrání rám i záda vašeho chytrého telefonu před nečistotami a mechanickým poškozením.
Kryt je navržený pro pohodlné držení mobilu v ruce, neklouže, umožňuje snadný a rychlý přístup ke všem funkcím včetně nabíjení nebo připojení sluchátek bez nutnosti vyjímat telefon z pouzdra.
Gelové pouzdro FIXED Skin je kvalitní řešení pro ochranu vašeho smartphonu Huawei P9 Lite.
Pro maximální ochranu vašeho telefonu doporučujeme ještě přiobjednat tvrzené sklo na displej.

Electro World s.r.o. píše:

Pouzdro FIXED je určeno pro Huawei P9 Lite. Čirá barva. Vyrobeno je z TPU - kvalitního a netoxického plastu. Bezproblémový přístup ke konektorům. Jednoduchá aplikace. Zajišťuje ochranu zadní části vašeho telefonu před nárazy, poškrábáním a nečistotami. Tenký materiál a protiskluzové provedení.

Parametry Silikonové pouzdro FIXED pro Huawei P9

Výrobce Fixed

Podobné produkty

Podobné fráze: