Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Samsung Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A50 (EF-AA505CBEGWW) černý

Samsung Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A50 (EF-AA505CBEGWW) černý

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Stylový originální kryt pro Samsung Galaxy A50 s designem barevného gradientu. Ochranní zařízení proti poškození a zachová přístup ke všem funkcím a tlačítkům.

Doporučujeme

Všechny nabídky pro Samsung Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A50 (EF-AA505CBEGWW) černý

Popis Samsung Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A50 (EF-AA505CBEGWW) černý

Okay.cz píše:

Odolný a lehký jako peříčko Dodejte svému chytrému telefonu Samsung Galaxy A50 špičkovou ochranu a nechejte vyniknout jeho barvy a styl se zadním krytem A50 Gradation Cover černý. Kryt nabízí ultratenké a lehké provedení, díky čemuž se nejenže pohodlně drží v ruce, ale také je dostatečně odolný, aby telefon ochránil před poškrábáním a odřením. Zvýrazněte styl vašeho telefonu Dejte najevo svůj styl. Kryt Gradation Cover propůjčí vašemu telefonu zcela nový přitažlivý vzhled díky jedinečnému vzoru krytu,...

EuroKing píše:

Chraňte svůj Samsung Galaxy A50 se zadním krytem Gradation Cover. Stylový a odolný doplněk pro ochranu zadní strany a boků vašeho telefonu.
*Oficiální příslušenství Samsung vyrobené pro Galaxy A50
*Jedinečný design gradientu
*Štíhlá a odolná konstrukce
Díky částečně průhlednému designu poskytuje toto pouzdro skutečně jedinečný a stylový efekt měnících se odstínů barvy v závislosti na úhlu, pod kterým se díváte.
Jedná se o odolný zadní kryt, který přesně padne telefonu a kopíruje jeho překrásné linie. Samozřejmostí je zachování snadného přístupu k nabíjecímu a sluchátkovému konektoru, k fotoaparátům a ovládacím prvkům.

Digiboss.cz píše:

Ochranný zadní kryt Samsung Gradation Clear Cover perfektně padne na mobilní telefon samsung Galaxy A50. Díky částečně průhlednému designu poskytuje toto pouzdro jedinečný design. Stylový efekt měnících se odstínů barvy podle změny úhlu pohledu.
Kryt spolehlivě ochrání Vaše zařízení před poškrábáním, prachem nebo zmírní případný pád smartphonu na zem. Chrání zadní stranu a boky telefonu. Kryt perfektně kopíruje tvar telefonu. Nebrání v používání jakýchkoliv funkcí, včetně tlačítek hlasitosti, sluchátek, nabíjecího konektoru či fotoaparátu.
Specifikace:
- Originální pouzdro Samsung
- Kompatibilita: Samsung Galaxy A50
- Přesné výřezy dle daného modelu
- Materiál: plast
- Typ: ochranný zadní kryt
----------------------------------------
This Samsung Gradation Clear Cover fits perfectly into the Samsung Galaxy A50 mobile phone. Thanks to a partially transparent design, this case provides a unique design. Stylish effect of changing shades of color according to changing viewing angle.
The cover reliably protects your device from scratches, dust or demage. Protects the back and sides of the phone. The cover perfectly copies the shape of the phone. It does not prevent using any features, including volume keys, headphones, charging connector or camera.
Specifications:
- Original Samsung case
- Compatibility: Samsung Galaxy A50
- Precise cutouts according to the model
- Material: plastic
- Type: protective rear cover

MALL.CZ píše:

Elegantní černý ochranný zadní kryt na váš Samsung Galaxy A50 v poloprůhledném provedení. Originální Gradation Cover váš telefon účinně chrání proti nárazům, poškrábáním a nečistotám. Díky precizním výřezům neblokuje žádné ovládací prvky a téměř nezvětšuje rozměry telefonu.

Alza.cz píše:

Kryt na mobil pro Samsung Galaxy A50, plast, měkký
Ochraňte váš mobilní telefon díky ochrannému krytu Samsung Gradation pro Galaxy A50 Black. Jde o zadní kryt, který je svým precizním provedením zárukou velmi vysoké odolnosti. Materiálem využitým k výrobě krytu je plast. Materiál krytu je příjemný a neklouže v ruce. Plast je jedinečný svou odolností proti opotřebení a nárazům. Jistotou je také, že kryt nezakryje přístup k dobíjecímu konektoru a tlačítkům nezbytným pro snadné užívání vašeho telefonu. Kryt na mobil je pružný, díky tomu jeho nandání velmi jednoduché. Nejdůležitější funkce krytu na mobil Samsung Gradation pro Galaxy A50 Black Zaručená ochrana telefonu Samsung Galaxy A50 Pružné tělo zaručuje jednoduchou instalaci krytu Ochranný kryt Samsung disponuje výřezy pro potřebné konektory a tlačítka Využitý materiál: plast Snadné sejmutí a nasazení

Electro World s.r.o. píše:

Originální zadní kryt Samsung Gradation Cover je vyrobený z odolného materiálu, který zajistí skvělou ochranu zadní části a bokům chytrého telefonu Samsung Galaxy A50. Kryt vyniká moderním designem s odstínem černé barvy a stává se tak i skvělým módním doplňkem pro vaše zařízení. Samozřejmostí jsou výřezy pro ovládací prvky a kameru, aby bylo zajištěno neomezené ovládání telefonu s nasazeným pouzdrem.

Parametry Samsung Kryt na mobil Samsung Gradation Cover pro Galaxy A50 (EF-AA505CBEGWW) černý

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: