Kde jsem:  Katalog  >  Mobilní telefony a kancelář  >  Mobily - příslušenství  >  Pouzdra k mobilům  >  Samsung flip S View pro S6 Edge+

Samsung flip S View pro S6 Edge+

Načítám galerii...
Předchozí
Další
Mobilní telefony jsou křehká zařízení a je potřeba věnovat jejich ochraně zvýšenou pozornost. Za tímto účelem přichází výrobce Samsung s ochranným flipovým pouzdrem typu kniha určeným pro mobilní telefon Samsung Galaxy S6 Edge+. Pouzdro je dokonale tvarované, aby na telefon přesně padlo. Kromě zadního krytu je vybaveno klopkou s magnetickým uchycením, které spolu zajišťují ochranu Vašeho smartph...

Všechny nabídky pro Samsung flip S View pro S6 Edge+

Tento produkt nebyl v tuto chvíli nalezen v žádném z e-shopů.

Popis Samsung flip S View pro S6 Edge+

Mobilní telefony jsou křehká zařízení a je potřeba věnovat jejich ochraně zvýšenou pozornost. Za tímto účelem přichází výrobce Samsung s ochranným flipovým pouzdrem typu kniha určeným pro mobilní telefon Samsung Galaxy S6 Edge+.
Pouzdro je dokonale tvarované, aby na telefon přesně padlo. Kromě zadního krytu je vybaveno klopkou s magnetickým uchycením, které spolu zajišťují ochranu Vašeho smartphonu před nárazy, poškrábáním a prachem. Displej telefonu se automaticky zapne a vypne při otevření a zavření klopky.
Klopka je vybavena průhledným okénkem, které vám umožní vidět důležité informace na displeji bez nutnosti otevření krytky.

Parametry Samsung flip S View pro S6 Edge+

Výrobce Samsung

Podobné produkty

Podobné fráze: